Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем peGas, 11 бер 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що таке карбюратор, повний інжектор, моно інжектор?

    Найкращий подарунок для інжектора, який може зробити людина - не рухати його.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. LAWYER

    LAWYER Новачок

    Авто:
    мерс,124.
    Мерс 124. 1991р.в., 2,3 інжектор неможу зробити вже рік,Андрій з Орестом так зробили шо бере 10л. на 60км.Порадбте щось корисне.
     
  3. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    там механічний інжектор
    ві вже напевно просто сильно зношенийі тому вони нічого зробити вже неможуть
    моя думка така- за тою машиною вже базар плаче
     
  4. zaq123

    zaq123 Новачок

    Авто:
    Лансер
    За готелем гетьман Олег 0679650972 сам там обслуговую свй лансер 1.3і кращих Я майстрів не найшов согодні був там проблема полетів датчик холостого ходу ціни халява повірити можете самі бо Я не мало попадав в касу за на ших (лох-МАЙСТР).Але то таке порівняти ціни і якість на Стрийській Сергію ше треба вчитись а гроші він любить деколи за нішо з чим приїхав тим і поїхав знаю відгуки бо в тому коперативі і втому ряді маю гараж.А от з тими двома Олегами ще ні разу мені несказали що з машиною не так зразу все бачуть і надиво ремонтують а дігностика компютерна і виправленя помилок 30грн. 50грн. як з якої машини повірте там є зашо дати і 100 грн.
     
  5. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Мова йшла про KR. . . Механічний інжектор, який є складнішою системою вприску, ніж електронний.
    Електрику вони дійсно роблять добре, за помірні ціни.
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В даний момент ти запитуєш про Dijijet? Тоді робота досить проста: 4 форсунки запаралелені тобто спрацьовують одночасно, але не просто льють а відкриваються 2рази за оберт(чотири раза за два оберти)причому за кожен раз форсунка видає половину необхідного пального(здається нічого не напутав). Тобто пальне при відкритті впускного клапану потрапляє в циліндр, а в інших циліндрах пальне чекає на тарілках клапана. Десь бачив опис роботи даної системи, знайду викладу інфу.
     
  7. SAVA

    SAVA Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 PN 2E 1989(був)
    Чи можна поставити моноінжектор замість карба? І що потрібно ще доставити до нього?
     
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Проводку з релюхами, впускний колектор,сам моноінжектор, насос в бак. короче, купа менінгіту!
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Можна і найкраще якщо є донор з усім в т.ч. з проводкою .
     
  10. SAVA

    SAVA Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 PN 2E 1989(був)
    Ясно, легше машину поміняти=)))
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Моноінжектор можна поставити. але треба всю систему разом з контроллером
     
    Останнє редагування: 16 лют 2010
  12. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    в мене тоже до форсунок 2 дроти але я дивився на компі пише digifantII
    шукав якусь інфу по digifantII не найшов
     
  13. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    По тому принципу працює багато вприсків. Dijijet ставвся на авто з малим об"ємом(1,3), а dijifant на двигуни 1,6 - 2,0. причому дана система була як "повний інжектор", так і "розподілений вприск"(коли окрема форсунка відкривається в чітко задане положення колінвала). На dijifant інфи куча, напиши в пошуку без2.
     
  14. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    Питання є два авто.. один карб, інший моноінжектор... Що краще?? в чому плюс моника???По чуткам він має бути кращим, і простішим в обслузі? Надійніший?
     
  15. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Паливо дозується електронікою, а не лиє, як карбюратор. Для переходу на моноінжектор треба трохи стратитися: підмоторний пучок дротів, колектор з моно, контролер, бензонасос в бак, трохи релюшок і трохи дрібниць.
    Тра мати донора!!!
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Звичайно моноінжектор. На тому самому обємі двигуна моно інж. витягує більшу потужність, ість меньше бензини, надійніший і простіший в експлуатації, але дорожчий в ремонті по з/ч.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)