Секс і VW

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Fly, 20 гру 2006.

  1. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Секс і VW

    може шось будем скоро знати як то в корадо.... може то буде тепер найсексуальніше і найекстримальніша машина для цього заніматєльного діла ;)
     
  2. Sergij1111

    Sergij1111 Новачок

    Авто:
    vw t4
    Відповідь: Секс і VW

    првіт всім сексом займатися саме краще в vw t4 місця хватае
    фантазуй
    машина супер для всього
     
  3. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Секс і VW

    а ще краще в транспортері пасажир.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Секс і VW

    Машинка, звичайно, сексуальна. Але створена явно не для цього діла :) Оргазм можна переживати від їзди, або від самого споглядання цього витвору мистецтва :) Зрештою, від самого факту володіння нею! Британський журнал British Car вніс Corrado до переліку 25 Cars You Must Drive Before You Die (25 машин, на яких треба поїздити перш ніж померти). Отже, поїздив на Corrado - прожив життя не даремно... Правда, брате Тополь? :)
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Секс і VW

    , а мені даш прокататись? Ато мало лі що з тим життям може стати? тфу тфу тфу!!!
     
  6. Kost

    Kost Початківець

    Авто:
    Eagle Talon 2.0
    Відповідь: Секс і VW

    +1 )))
     
  7. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Секс і VW

    Ну нарешті Андрюха ти донас прийшов! але чого коли рейструвався ненаписав хто тебе затянув сюда:oops:
     
  8. Kost

    Kost Початківець

    Авто:
    Eagle Talon 2.0
    Відповідь: Секс і VW

    я валнавайся )))
    а де там таке було?:oops:
     
  9. LOM

    LOM Початківець

    Авто:
    Volkswagen Polo Classic 1997 1.6S
    Відповідь: Секс і VW

    - Сейчас, милая, здесь нельзя просто! Здесь все ездят, прохожие опять же, еще милицию кто-нить вызовет. Подумают, что я тебя насилую! Что я маньяк какой-нибудь. Что? Здесь? Какие ворота? Ты с ума сошла? Это отделение милиции! Нет, здесь нельзя, здесь пешеходная дорожка! Вот лучше смотри какие кустики и место видать уже такое...обжитое. Видишь окурки, протекторы отпечатались...я не ругаюсь матом! Нет, протекторы это не мат! Это...как бы тебе объяснить? Ладно...ну что еще такое? Ну что ты надулась? Что? Не хочешь здесь, где уже кто-то был? Да здесь везде кто-то был и не один раз! Сама захотела романтики, сама захотела, как в институте! Кстати, а ты что когда в институте была ты пробовала...ты аккуратнее, я кстати машину веду! Не хотела, а попала по носу между прочим! Я не обижаюсь, не обижаюсь я! Сейчас, надо припарковаться здесь...в кустиках. Подожди секунду!
    Секунду подожди, говорю (Господи, ну зачем, а? Романтики захотелось, блин! Сидел бы сейчас дома, перед телевизором! Идиот! Надо было сказать, что машина сломалась, искра ушла или вспрыск прогорел!) Да, дорогая! Сейчас! Сиденье? Вон тот рычажок потяни вверх...вон тот...вверх...упс! Не ударилась? Вот и славно! Куда? К тебе? Уже иду...ползу! Неееет! Это не трогай! Ах, ты спутала? Машина стоит на уклоне, поставишь рычаг на нейтраль...я не ругаюсь! Нейтраль это...а черт с ним! (Блин, как это расстегивается?!?) Вот! Все! Понеслась! Куда? Куда ты сверху? В люк? Народ кругом ходит! Да вон же в пяти метрах переулок! Я помню! Я помню, что так нельзя сегодня! Осторожнее ногами! Ногами не бей по панели, говорю! Я не кричу! Я прошу, не бей ногами по панели! Не можешь расслабиться? Какой звук? (Блин! Сам думаю, что за звук? Идиот! Не мог сиденье отодвинуть!? Собственной ж...й по сигналу, щас вся округа сбежится!) Да я слушаю тебя! Что? Конечно, люблю! Спрашиваешь! (Блин! Амортизаторы скрипят что ли? Надо заехать к TRAVELy завтра!) Ты все? Я тоже! Конечно, понравилось! Еще бы, на всю жизнь запомню! (Блин! Менты! Во время успели!) Ну все! Чего тебе, мужик? Бутылочку? Пустую? нет у меня бутылочки, извини, братан! Мне б твои проблемы! Все, все, дорогая, уже едем!
     
  10. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Секс і VW

    Капєц :) Вмерти можна... :)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Секс і VW

    У моїх знайомих була історія раз. Вирішили вони вночі поїхати десь в бік винниківського лісу в пошуках романтичного сексу. З"їхали десь там з шосе по грунтоці в лісок. Поки робили свою справу, почався дощик. Після кохання стали виїжджати - а зась, болото, машина буксує, на асфальт не виїхати... Словом, романтика. Ніч, дощ, болото... Позвонили сусідові, типу ми тут застрягли приїзжай витягай. Поки сусід їхав, чувак захотів по великому і десь присів скраю тої дороги біля кущиків. Приїзжає сусід, вийшов з машини, підходить і як не на%бнеться в болото! Виявилось, що послизнувся на тому ге і в нього ж вляпався... Короче і без того романтична обстановка усугубилася матюками сусіда, який на чому світ стоїть кляв якогось пі%араса, який на%рав тут на дорозі і не прибрав! Закохані, звичайно ж, не призналися :) Машину з болота витягнули. Але ось так тваринний статевий потяг зіпсував вечір і закоханим і їхньому сусідові...
     
  12. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Секс і VW

    Я, пригадую, якось , за таку можливість переживав.Але з багнюки , якшо заїхав , можна і самому вибратись- треба лише без паніки до того віднестись,або до ранку почекати :)
     
  13. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Секс і VW

    да серйозна історія...
    А якшо реально поговорити про секс і ВВ то гольф явно для того не пристосований про кору і сірку мовчу, то вже треба бути кітайцем шоб добре себе в ньому почувати
     
  14. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Секс і VW

    не треба ля-ля! в мене в гольфі в принципі так само місця як в тебе і я справляюсь супер і в різних позах! треба знати секрети!
     
  15. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Секс і VW

    Та три місяці спермотоксикозу - і зможеш і в гольфі і в сірку і навіть польському малюху :) :) :) :)
     
  16. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Секс і VW

    ну ну давай відкривай свої секрети
    але умоав шо ні вікон ні дверей ти не відкриваєш і задні сидіння не складуєш
     
  17. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Секс і VW

    ну давай свою дівку і я скажу секрети! ти ж розумієш шо твоя і моя дівки різні за величиною і мені треба попробувати і я тобі потім всі пози в пісьмовому вигляді викладу!:mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Секс і VW

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  19. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Секс і VW

    Та, якшо захочеш, то вмістишся :) А от, вже, літо починається...
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Секс і VW

    літом на капоті!!!!!!!!1
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)