Шрот на Зеленій

Тема у розділі 'Шроти', створена користувачем MARTINI, 4 лип 2010.

  1. Migos

    Migos Новачок

    Авто:
    VW Caddy 1.9 TDI, 2008
    А сидушки для VW Caddy там можуть бути? Можливо хтось купував колись?
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    сумніваюсь, на мій б5 там взагалі практично нічого не було.
    кадді не бачив взагалі.
    бачив люди купляли сідушки на шроті в с. Гаї
     
  3. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Може хтось буде їхати на шрот до Середи? Бо взяв у них у Вівторок динаміки з г4, запевняли, що робочі, а там в одному залипша мембрана, взагалі не рухається. Тепер, щоб обміняти треба стільки само витратити на дорогу, як він коштує. Щось вони спортились з тим шротом.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Дякую, допомогли, поїду якось сам.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Будь ласка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Вчора був там. Десь тиждень назад дзвонив до шефа їхнього, сказав що бліни по 300 грн, ричаг 350. Вчора приїхав, шеф за кордоном. Ричага нема і не було. Бліни сказали що такої ціни нема і вони по 400. Бардак.
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Теж замітив, що зіпсувались.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Також погоджуюся!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Брав у них багато запчпстин до свого Б-3...

    Минулої суботи (05.03.2016) хотів повернути несправний перемикач поворотів, який придбав у них тиждень раніше (27.02.2016).
    Купуючи перемикач агент Тарас сказав ''я його помітив, так шо як будеш віддавати я буду знати, шо то мій і не розбирай його''...
    Тиждень згодом будучи в майстра - той ствердив, що перемикач несправний (замикає всередині), розбирати ми його не стали, бо спарвді були мітки синьою фарбою на ньому - я відразу згадав слова агента Тараса :)
    Після ствердного факту, що перемикач несправний - поїхав віддавати їм його :)
    Агент Тарас і його колєга кажуть ''ми тобі сказали маєш 2 дні попробувати, а тепер забирай його собі'' признаючи, що поворотник таки їхній (про 2 дні не пам'ятаю таких часових рамок) ..
    Я в свою чергу запропонував купити у них домкрат, який вартував 200 грн + знижка за поворотник 50 грн (поворотник вартував 100 грн) - не йшли на комерційний компроміс ні в яку :)

    Хотів поділитись відгуком про шрот, який все таки помінявся в гіршу сторону... :sad:

    Думаю я там був останній раз :)
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    На противагу тому шроту на Зеленій - пропоную шрот на Пластовій - вони не так давно окультурились трохи (стіл замовлень і т. д.) і після недавніх кількох візитів ціни ніби стали помірними і навіть вдалось успішно поторгуватись з ними.
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я завжди там торгувався успішно... А те що окультурились то добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Стосовно шроту на Зеленій, він спаскудився, коли взяли/найняли нових працівників. Коли були Володя та Тарас, було в рази легше домовитись про ціну, щось купити.
     
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    я там купу разів був і багато товару в них купив... а зажерся то по ходу Тарас... який там вже давненько працює.
    Я хотів як краще двом - не вийшло :)
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    А там і нема нових працівників, там помагає Володі син і деколи проскакує його брат. А Тараса дійсно деколи заносить!
     
  15. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Просто колись стикався тільки з Володьою і Тарасом, а останній раз бачив ще двох нових хлопців
     
  16. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Думаю, які би там хлопці не були - розказує їм як треба працювати сам Володя, тому думаю йому варто підкорегувати комерційні відносини з клієнтом...
    Нічого проти особисто них не маю - це просто натура людини така, або якісь голодні принципи, або такий неперспективний спосіб ведення бізнесу - відразу все а потім хай горит ...
     
  17. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Там як на кого попадеш. Їздив треба було кришку до внутрішнього шруса, в мене трипоідний. То людина пошукала, подивилась, допомогла, імен я їхніх не знаю. Взяв за то 20 грн)
    Через день їздив брат, то йому там ціни заламали просто ппц. Здається, за склопідйомник водійський до б4 без мотора, шось біля 1300 чи 1400 грн
     
  18. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    :crazy:
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Хтось має номери телефонів актуальні?
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо ти стгналку ставив в Юри то там двлі по цій вулиці ще 20 метрів ;) Чи ти хоч просто взнати чи там кадіків немаа їхати влом?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)