Шрот в Старому Ярі

Тема у розділі 'Шроти', створена користувачем MARTINI, 4 лип 2010.

  1. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    067 941 80 29 звони
     
  2. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    був сьогодні в тому с ЯРІ,купив собі майже все... :dance: ,питав за бампер на другий гольф(широкий) казав шо нема
     
  3. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    а за ручку то вже не питав? ;)
     
  4. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    я там трох полазив по тому шроті :gamer: бардак троха там))) не зустрічав
     
  5. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    то як там??? ручка кпп ще потрібна????
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Потрібна. Просто поки не в ту сторону їдеться. А ти що, викидати її вже хочеш?
     
  7. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    :nea: знач чекаєм в гості))))
     
  8. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    дякую що спитав!!!
    я вже знайшов бампер купив новий і досить непоганий нічим не гірший чим оригінал замовляв у Києві 770 грн. повний комплект
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Що і дивує мене в черговий раз. Нехай не оригінал, але дуже часто можна знайти нове в магазинах по тих самих цінах, що і на шроті. А на шроті зовсім не нове, часто густо гіршого стану, чим стоїть на власній машині, хоч і оринал. Вже багато ситуацій мав подібного плану. Щось треба шротовикам думати про свою цінову політику. Всі хочуть заробляти, але треба співмірну ціну ставити за б/у речі, на які, як правило, ще й не дають ніяких гарантій, та й повернення під великим питанням. ІМХО.
     
  10. jenyaVR6

    jenyaVR6 Active Member

    Авто:
    в проєкті VR6
    Клубна карта:
    000067
    так я тебе підтримую в тому!!!! но....!!!
    вони як прості бариги,перші купляють в німетчині машину потім другі розбирають а треті перевозять,а четверті продають)))))))ось тобі цепочка зросту ціни,і їм на тебе насрать!!!! тобі треба ,купляй,ні, то інший забере....
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Люди з кризою почали рахувати більш ретельно свої витрати. Думаю, з такою ціновою політикою шротів, а ще зі збільшенням активності китайсько-польських виробників шроти за пару років зможуть продавати лише такі капітальні речі як мотори чи капоти чи щось подібне. А всілякі пласмаси та бампера це все буде в магазинах по прийнятних цінах. З досвіду купив вже багато нових речей для машини по тій самій ціні, що пропонували б/у на шротах. Навіть часом виходило дешевше. І мені без різниці, чи ця пласмаса оригінал чи ні. Служитиме так само довго. А ще стільки ж купилося на шротах б/у оригінал, яке на завтра чи після завтра стало поганим. Ще би продавали за смішними цінами, то ще би не шкода було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    1. Ще небачив якісних китайських пластмас, бамперів і ін., які відразу стають на машину без такого інструменту, як "болгарка".
    2. Оригінальні б/у з/ч на шротах ідуть вже в кольорі
    3. Оптика: порівняти оригінал і новий китайський замінник
    можна продовжувати і продовжувати.
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Час покаже. Про бампер - див. повідомлення Pavhom. А про пласмаси я писав з особистого досвіду. І оптику також буду купляти лише в магазині, вистарчить з мене шротівської :) Лише що в кольорі йде, те і будуть продавати там, і то апетити трохи мають вщухнути. Китайці просто ще не пронюхали, де можна пхати свій дешевий метал, окрім як на цілі авто. Ще і китайські капоти колись будуть для німецьких машин.

    А як відкриються накінець кордони для потриманих авто згідно вимог СОТ, то і шроти з їх неповагою до клієнтів відпадуть самі по собі. Вся Європа цивілізована, колись і тут таке буде. А інакше немає сенсу тут товктися.
     
  14. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    в мене було з чим порівнювати бампер я облазив половину Львова і бачив багато бамперів незнаю чи це були польські чи китайські але по вигляду було видно якість а цей бампер який я придбав кардинально відрізняється! коли поставлю тоді точно буду знати чи це лажа чи ні ну і викладу фото.
     
  15. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    ціна на б/у запчастину максимум половина нової запч. повинна бути! а приставка оригінал... це ж не новий оригінал! я вже раз купив оригінальний радіатор який місяць відпрацював і почав текти якщо береш на шротах то велику роль відіграє фарт і спостережність але фарту більше треба)))
     
  16. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Коли ціна в половину, ще куди не йшло. Але в половину від того, що можна купити в магазинах, а не від оригіналів на складах, я так розумію. Тоді навіть якщо не фарт, то вже фіг з ним, на другий раз буде людина уважніша. А якщо ціна така сама що в магазині (нехай і не оригінал), що б/у на шроті, це вже здирництво. Я розумію власників шротів - як не хочеш в тридорога брати, то нехай краще згниє, їсти ж не просить. Але чомусь весь світ рухається не від ціни, а від оборотів коштів. Більше продав - більше грошей прокрутив - більше потім закупив - більше в кінцевому результаті заробив. А чекати як наші таксісти біля тротуарів з моря погоди клієнта за 100 доларів з центру до аеропорта це смішно.
     
  17. pypsos

    pypsos Новачок

    Авто:
    fiat
    привіт усім))
    меніб предні сідушечки здались.....
     
  18. Vitalas

    Vitalas Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.4 був
    VW Passat B3 1.8 був
    BMW 525 M50 була
    Peugeot Partner 1.9 tdi був
    VW Passat B5 1.6
    Клубна карта:
    000056
    Привіт. Хтось може мае номер до Володі дзвоню більше місяця ... позазоною
     
  19. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    в нього зараз пусто, але деколи машина появляється на розборку і він включає телефон
     
  20. doxtor

    doxtor Початківець

    Авто:
    VW Polo
    в нього зараз пусто, але деколи машина появляється на розборку і він включає телефон

    ЛАЖА! Телефон вирублений постійно. Пишіть меседЖЖЖ:diablo:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)