Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Avsel, 10 бер 2007.

  1. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    А за скіко реально можна мою продати і 96-ого року ТДІ взяти? Кіко треба буде додати
     
  2. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Доречі я напевне свого скоро продавати буду!!!
     
  3. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Двигун AFN 1.9 ТДІ

    Подивись тут:

    http://www.vmagazin.com.ua/cat/catalog/?rub=602&subrub=13
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Мав АФН 2 з лишнім роки - правда з хорошим малим пробігом.
    Ставиться тільки на Пасати Б4 і Б5 до 2000 року.
    Мотор ТНВД-шний. В прицнипі вважається один з накращих пасатівських.
    Орієнтовний ресурс 600-800 т.км.
    При покупці дивитися треба дуже багато чого.
    Турбіна міняється максимум за 1000 баксів. (мона ніби і за 400 реставровану брати). Перевіряти можна компом, і то достовірність такої перевірки сімнівна. ПО класиці - треба патрубки турбіни знімати, чи інтеркулер - і дивитись чи в них немає масла. якщо ні - добре.
    Дуже важливо, щоб ТНВД був живий.
    Просто з базару брати - сумнівно, так зразу все не визначиш неозброєним оком. Тре діагностику і то непросту (компресія і т.п.).
    Не думаю що варто щуп піднімати (є можливість що обіллє тебе маслом з ніг до голови). В мене як купували, то просто знімали кришку горловини куди заливається масло - і по тому як вона "скаче" спитали "невже пробіг реальний".
    Але, лиють якихось присадок в масло - щоб компресія трималась 2-3 місяці, а потім пздц.
    Все це лотерея, є на це свої спеціласти, які все приховають так, що ніхто, крім пана Часу, не визначить... Тому основне - дивитись на власника..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Geremy Мені після цього всього шось страшнувато стало брати дизеля:-(
     
  6. Andie

    Andie Active Member

    Авто:
    MB W211 E240
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Geremy, ти не в курсі чи цей мотор AFN 1.9 ТДІ (110 к.с.) ставився на Ауді 80 В4(1991-1995) і на Ауді А4 (1995-2001) і якщо ставився, то з якого року:?:
     
  7. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    На 80-ку точно не ставився, а на А4 вроді ставився, але точно не скажу
     
  8. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Сорі - щось мені не присилало повідормлення про дописи у цій темі (((

    2 AVSEL
    Чого... Навпаки мало б бути )) Тим паче що з бензинками на базарі ситуація ще гірше буває...

    Andie
    На 80-ки ставився тільки 90-сильний ТДІ (як і на Audi A3 8L (1996-1999), Audi A6 4A (1994-1997)).
    Ну але з хорошими майстрами _теоретично запросто_ можна впихнути і 110-сильний з відносно невеликим обсягом робіт.
    110 сильний мотор ставився на Audi A4 8D,B5 (1994-2000) та Audi A6 4В (1997-2004). Все.
    Чим зміг тим поміг ))
     
  9. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Люди, підкажіть на яких моделях ВВ випуску до 97 р. ставився цей двигун? З мануалу по Пассаті В3-В4 я зрозумів що він ставився лише на універсалах 10-12 місяця 96 р.в. Чи на седани В4 теж?. А як щодо Гольф3/Венто ? Дякую!
     
  10. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    Гольф3/Венто він не ставився )) Як і на Гольф 4 чи Борю...
    В пасатах двигун повздовж ставиться (принаймні в Б5), в тих - впоперек...
    Хоча є в Гольфів відповідник (у Вент мабуть теж), дуже схожий - впоперек поставлений 110 сильний ТДІ...
    Тип мотора не скажу - скліроз
     
  11. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    А як він по якості не знаєш?
     
  12. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

    На жаль нічого не можу сказати... Є позитивні відгуки по його потужності як на Гольф 4, а по надійності не чув нічого...
    Думаю що такий ж як і АФН...
     
  13. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Чим більше "скаче" ришка горловини тим більше картерних газів і відповідно менший залишився ресурс двигуна (читай тим ближчий його 3,14 здец)
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З дизелями не все так просто... особливо з новими моделями. Перша неприємність в тому що по ГОСТу наша солярка має октанове число 45. Европейський стандарт -55. Відповідно всі двигуни з іномарок розраховані на 55. А ще треба зробити поправку на халтуру при виготовленні. Дизеля без турбін доволі тупі і через те їх місце на грузових машинах. Турбіновані двигуни мають знос в півтора два рази більший ніж атмосферні за рахунок експлуатації під більшими нагрузками. Середній термін експлуатації VW-турбін 120-150 тис км. Единий серйозний плюс це економічність дизелів.
    AFN ставили на А4 (94-01), А6 (97-02), Сaddu (98-99) Golf (96-00), Passat(96-00), Sharan(95-00), Vento (96-98)
     
  15. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Число цетанове.
    А може хто що зна про AWX
    Цікаво було б почути, а то в неті ніц не нарив...
    ПЛЗ, напишіть відгуки, хто що чув про нього.
    Сорі автору за використання його теми... Не хотів смітити своєю. Вона ж однотипна з даною.
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не кожний зрозуміє що таке цетанове..... а октанове на загал всі зрозуміють
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    AWX комплектувався на Пассати 2001-2005 років дизель 1.9TDI PD. Це вже дизель під повним управлінням контроллера від ХХ до кута запалювання. Досить рідкісний. Подібний до ААТ що йшов на А6, але добавили ще троха прибамбасів.
     
  18. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Дякую. А ресурс, з якого ти то здер?
    Чи то з голови інфо.
    Просто дуже цікавить моторесурс, витривалість і надійність.
    Поки що (два роки, 50 000км) Тьфу тьфу, без проблем. (ремонт тандемного насоса, заміна датчиків наддува і температури ОР)
    В свою чергу можу дати інфо про проблемні місця такого двигуна і економні варіанти їх усунення. (з чим сам стикався)
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Та нічого він не подібний!!! ААТ - 5 горшків, вприск- ТНВД, а AWX 4 цил., вприск - насос форсунка, шо тут подібного???
    Такі дизеля вже з 1995р, ставляться!
     
  20. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    маю книжку практично по усьому що може мати VW T4, від елементів кузова і аж до марок масла під кожен двигун. можу відсканувати необхідний розділ якщо потрібно
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)