Шукаю інформацію про двигун AFN 1.9 ТДІ

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Avsel, 10 бер 2007.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Який ти дотошний.... Я в сенсі що розміщений він повздовж і вся комплектація подібно розміщена під капотом. Певно що 1.9 і 2.5 різняться обємом і той має новішу систему вприску.
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    можна і відсканувати але то все є в ЕЛЬЗІ правда по німецьки. Як хтось не дружить з англійською або німецькою то можна сканувати.
     
  3. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    GDM Відскануй, якщо не важко.
    Кину в ПП свій мейл. Вишли. Дякую.

    Матчасть це цікаво і корисно. а хто що може сказати про експлуатацію даного двигуна...
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Причому тут дотошний? Просто для чого писати що AAT i AWX похожі, якшо вони різні як небо і земля! Хіба працюють на одному виді палива!
    Та майже у всіх авто аналогічно!
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо цікавишся технікою то скачай ЕЛЬЗУ .- то інформаційна база концерну VW у електронному виді для діллерів. Правда основна інфа там по німецьки, але є і по англійськи і по рускому... нажаль по українськи нема нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    ТО в гуглі шукати?
    Чи маєш ссилку?
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Зараз подивлюся, на torrent.ru точно є але треба з версіями розібратись
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2127374
    То вроді остання версія 3.7. Але там може бути мало інфо на старі машини а для діагностики треба ще підключати додаткову базу по VAZ 5052. я маю версію 3.5 там на діапазон 1990 -2005 роки є майже все
     
  9. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Я в ПП кинув мейл. Кинь мены ту прогу ПЛЗ.
     
  10. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    та її вага шось 13 гіг!!!
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Більше.... то тілько по VW 13 гіг по Ауді ще десь 8 гіг по щкоді і по сеату ще десь по 4 гіга. Але там є все від діагностики до кутів сходження коліс на всі моделі по всіх модельних роках
     
  12. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    УПС. Сорі. В мене нет 128 кбс. Так що матчасть зачекає...
    Залишилось питання про процес експлуатації...
     
  13. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Siko, можу скачати, тільки от як я тобі його передам? Можливо хтось з форумчан поділиться як скачає.
     
  14. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Ану народ зголошуємось...
    Хто зі Львова і має доступ до норм швидкісного нету?
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Треба трохи почекати. Я розібрався з тим торентом. Там виложена база на всіх мовах...іспанська португальська італійська.....та інші. Через те вона така велика. Нам потрібна німецька (на ній є вся інформація),англійська( більшість інформаціі), і російська (мало інформації...але привично читати) все інше то баласт. Реально на трьох мовах об'єм буде десь 4 гіга. База побудована так: малюнок і текст на мові . Так шо получається що один і той самий малюнок чи креслення повторяється стілько раз скілько мов. Я думаю скоро появиться торент тілько з тими троьма мовами. Власне я і маю версію 3.5 з трьох мов. в сумі по всіх машинах 9.8 гіга. А так тілько трафік в пусту ганяти і місце на диску забивати.
     
  16. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Чекатиму з нетерпінням. Дашся чути коли будеш мати ту прогу на мін дисковому просторі.
     
  17. igorkolodno

    igorkolodno Новачок

    Авто:
    f
    Слава Україні!Маю нагоду придбати Audi A6 з 1999 року з двигуном 1,9TDI і пробігом 180 тис(чи пробіг реальний не знаю!).Отже постає такий "мінус":чи буде цей двигун заводитися зимою,так як у нас дизпалива хорошого зимового немає!Можливо хтось знає як цю проблемку можна вирішити,дуже прошу поділіться!!!Тай підскажіть чи варто брати цей автомобіль?!Буду дуже вдячний за інформацію!!!
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Героям слава.
    Трохи не в ту тему але нічого. Авто добре. але двигун трохи заслабий на цей кузов... на нього добрий 2.5ТДІ. Але це вже на любітеля. На 2.5 майже не відчуваєш різниці між дізелем і бензином. на 1.9 більш відчутно.
    З заводкою проблем не буде, якщо добра АКБ, паливна, і компресія.... відповідно це все треба провіряти. Турбіна теж слабе місце тре провіряти наддув.
    Ще варто подивитись ходову... якщо це вже багаторичажна то ліпше обійти стороною ...мінінгітна і досить дорога в експлуатації по наших дорогах... в тих роках якраз були ті перехідні моделі.
    Пробіг 180 тис.для них - майже нічого (якщо двигун не перегрітий чи угроблений)... вони 500 тис. бігають легко
     
    Останнє редагування: 3 лис 2010

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)