Шукаю поршні на VW Phaeton 6.0 w12

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем RichPRoject, 27 лип 2017.

  1. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Вітаю всіх! Суть питання я думаю вже зрозуміла з заголовка. Перегорів клапан і заклинило поршень у 12 циліндрі, тепер шукаю б/в поршні на VW Phaeton 6.0 w12. Потрібно 3 поршня з пальцем, можна без кілець. Купити цілий мотор зараз немає коштів, тому прийняли рішення поступово робити капіталочку, та й б/в мотор це завжди "кіт в мішку", не знаєш що підсунуть. Буду вдячний за будь-яку інформацію! Дякую!

    Ps: Всім Добра!)
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Можливо я щось не розумію...
    Але для чого купляти 6.0, карл 6.0!!! двигун, щоб потім шукати вживані поршні бо немає грошей...

    ГБО вже теж поставили?)))

    Без образ, просто цікаво розуміти логіку))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Машина не моя, це мої родичі купили, нема шо було їм робити, не знаю на що розраховували коли купляли її) Перекупи підсунули Г.., хоча на СТО казали, що все добре, тепер їм шукай поршні. Я одразу казав, що це безглузде придбання, якщо немає коштів обслуговувати цей Бентлі, але мене ніхто не почув) ГБО вже було, по трасі 12л/100км.

    Так що шукаю поршні, краще підкажіть де купити))

    PS. машина дуже кльова, реально Бентлі, 3т важе, ні ям ні швидкості взагалі невідчуваєшь, хоч 240 їдь, пневмопідвіска і вага своє дає. Взагалі плюсів дуже багато, але обслуговування, це її основний недолік.
     
    Останнє редагування: 27 лип 2017
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Її осоновний недолік, що самий банальний оллроад на на пневмопідвісці їде не гірше, а 2.7ТТ з нормальним чіпом той 6.0 вставить як пити дати)))

    Мова не про то, коли куплялась така машина треба розуміти, що їх немає на розборках - це раз. Запчастини космічно дорогі прийдеться купляти - це два і те що вона таки колись поламається це три)))

    До суті, не думаю, що тут ти поршні найдеш)) Але все ж, велкам, вливайся)
     
  5. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Дякую, я це все розумію. Порівнювати різні класи машин, не дуже файна ідея, то Е клас, а Фейтон F. Фейтон пошті у рази важче, але я думаю його також можна качнути до 1000 л.с, але навіщо 6 сек і так вистачає)
    По поршням може щось і знайдеться, буду сподіватися на це)) ДЯкую за привітання)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    @RichPRoject хай шукають в Польші або нові замінники... Таких авто в Україні - мізерна кількість.
     
  7. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    ДЯкую! А у кого спитати, хто буде у Польщі шукати? Нових замінників не існує, на цей мотор не роблять поршні, це може з якоїсь Ауді, але моторист не знає таких моторів(
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Да.... це проблемка і не простенька... І щось мені здається не до вирішення... Справа не просто у поршнях. Тут щось є невідоме.... при прогоранні клапана поршень клина не дає - це однозначно. При прогоранні клапана просто пропадає компресія і циліндр перестає працювати... на W12 цього можна навіть не зауважити і їздити так пару років, якщо не робити діагностики, а діагностика покаже пропуски запалювання у цьому циліндрі. Може обламався кусок клапана - але теж не факт клина- за звичай такий кусочок забивається в алюмінієве дно поршня і нічого не відбувається, хіба кусок дуже великий і тоді поршень дістає сильний удар і може дати клина. Причину клина поршня треба шукати без того братись за ремонт не рекомендував би. Бо є пару причин . Сама головна - Коли поршень зупиняється по якійсь причині колінвал різко б'є по шатуну і дальше по пальцю... відповідно деформується все - колінвал, шатун , палець, поршень. У цьому ланцюжку допуски на відхилення сотки. і коли ти поміняєш тільки поршень з шатуном то колінівал за 100- 500 км розібє ту пару шатун /поршень. Тобто якщо не виясниться причина клина поршня то треба знімати колінвал в провіряти на розбалансовку - можливо шліфовкою можна відбалансувати.
    По самому пошуку б/у поршнів. З цим проблема навіть на звичайні чотири ціліндрові 1.8 яких було випущено міліони... В роздріб двигуни продаються дуже рідко.... а такий як твій то була б величезна випадковість - хоча всяке буває. Нові продаються тільки комплектом і в зборі - тобто 12 шт. Справа у тому що вага поршнів не може різнитися більше як на 2 грм. а у зборі з кільцями шатуном і пальцем не більше як на 9 грм. -це при загальній вазі збірки десь у 600-800 грм.
    Наступне. Твій W12 це два W6 в купі якщо спростити максимально... Тобто німці взяли свій знаменитий ВР6 - 2.8 і зробили на його базі твій W12. Якщо вони форсували ВР6 то тоді взагалі біда - треба шукати тільки оригінал. Якщо форсування не було то можливо підійдуть поршня з ВР6, або його модифікацій... але то треба дуже добре перевірити по документації по розмірах аж до висоти канавок на кільця... Той ВР6 з 90-тих у різних модифікаціях і модернізаціях випускається до тепер
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Дуже дякую за таку розвернуту відповідь) Шматок був чималий, добре поцарапав стінку, почалась сильна детонація, а спочатку так і було як і казали, компрессія була "0" у циліндрі і потім почалося. Все буде балансуватися, циліндри гільзуватися, десь у Вас будуть робити, у нас немає таких майстрів, навіть не так, ніхто не хоче братися за таке)) Поршні знайшов по 110$, але без пальців, може ще пошукаю, тільки з пальцями. На фото поршень з Фейтона
     

    Вкладення:

    • viber image.jpg
      viber image.jpg
      Розмір файлу:
      51,4 КБ
      Переглядів:
      281
    • Порш.jpg
      Порш.jpg
      Розмір файлу:
      95,3 КБ
      Переглядів:
      323
    • viber image3.jpg
      viber image3.jpg
      Розмір файлу:
      95,6 КБ
      Переглядів:
      271
  10. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    upload_2017-7-28_0-32-24.png
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Курва.... Яке воно велике:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Стільки шахраїв, ппц!
     
  13. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ого.... я думав що то має бути щось велике ... але не на стілько. Блін ...там чотири фазорегулятори, значить вісім розпредвалів.... Да... виставити там фази буде щось з чимось. маленька помилка і двигун знову тре знімати. Без досвіду роботи з W6 2.8 хтось намучиться.
    До речі прогорівший клапан може бути наслідком розтягнутих ланцюгів/ вироблених башмаків/ поганої роботи якогось фазорегулятора. то все тре міняти включно з зірочками
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А ще прокладки, болти ГБЦ.. В результаті ремонт обійдеться у вартість А6 С5 2,7 о_О
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Це так, міняти треба буде дуже багато всього. А мотор як з камаза))
     
  16. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Поршні знайшлись у Поляндії по 2000 грн) А в нас багато шахраїв, дурять на кожному кроці.
     
  17. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
  18. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    розкажіть про це тут. цікаво, на що розводять при ремонті такого двигунця
     
  19. RichPRoject

    RichPRoject Початківець

    Авто:
    Volkswagen Phaeton
    Та продавани розводять, просять передоплату і зникають. Інші розповідають, що в них є нові поршня від махле з колбеном по 180у.е. хоча навіть німці про це не знають, і б/в по 80у.е. номерок його зкину, щоб знали Узнать кто звонит с номера +38 (067) 873-48-33, 6 отзывов.
    Так цей кадр десь знайшов мій номер, хоча я його ніде не залишав))
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Піпец...
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)