Шукаю власника

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Васьок або ZiK, 18 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    привіт всім , маю одне прохання , може хто памятає цю машинку [​IMG]
    це фактично моя перша справді машина , і через покупку нової появилося одне цікаве запитання , що з нею , переоформив той дядько на себе її чи не переоформив , нажаль номер втратив , а моїх навичок з попередньої роботи виявилося замало , щоб знайти його дані , Єдине шо я про того пана знаю , це те шо він десь з Пустомит і працює на залізниці , зараз зима отже той гольф мав би бути на тах титанах що на фото на літо мав би бути на таких дисках [​IMG] , номер ВС9760ЕН особливі прикмети , передні значого помальований в Чорний і червоний колір [​IMG] ось так як на фото , так от може , хто бачив того гольфа або знає власника , або може той дядько тут зареєстрований , то дайтеся чути 093-96-52-974 , до речі найшов ще цілий пакет запчастин які можуть пригодитися , на шрот не понесу а викидати жаль , впринципі основне питання яке мене цікавить чи він її поставив на себе , якщо він слідував моїм порадам , то автомобіль мав би зберегти старий номер ну і заодно старі деталі віддати , та і так поцікавитися як машина ,фактично 8 років мене возила , то любов до неї трошки ще залишилася , Пустомити то маленьке місто і я думаю , там хтось з тих хто тут сидить мав би бачити того Гольфа , він дуже сильно в очі кидається , тому , якщо якось пересічетеся з тим дядьком , то скажіть хай мене набере ;)
     

    Вкладення:

  2. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    Номер ВС9760ЕН знайдено у базі
    Модель ТЗ: VOLKSWAGEN GOLF
    Колір: ЧОРНИЙ
    Рік випуску: 1988
    Тип ТЗ: ЛЕГКОВИЙ
    Тип кузову: ХЕТЧБЕК-В
    Призначення: ЗАГАЛЬНИЙ
    Тип палива: БЕНЗИН
    Орган реєстрації: ТСЦ 4641
    Об'єм двигуна: 1300 см³
    Власна маса: 1210 кг
    Повна маса: 1640 кг
    ---------
    Код операції: 315 - ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ТЗ НА НОВ. ВЛАСН. ПО ДОГОВОРУ УКЛАДЕНОМУ В ТСЦ
    Дата операції: 08/09/2018
    ---------
    Інформація про власника:
    Адреса: ***
    Остання операція з докментами була 08/09/2018 такщо переоформив на себе 100%
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    тоді значить він його переоформив 8 вересня , я продав раніше значить все ок , дякую
     
  4. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    :)
     
  5. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    На якому сайті таку детальну інфу видає?
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Загугли "бот по номеру авто", якось так.
    Знаю точно, що в Телеграмі хтось давав посилання на того "бота", вроді би на Варті то було. Так от, спробував перевірити, зайшов ввів номера, то інфу дало дуже розгорнуту.
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    @Vexler , ти мені нагадав і я вирішив в Телеграмі знайти, так от по пам'яті знайшов.
    Він називається "OpenDataUA", можете спробувати. Я приміром ввів дані ЄДРПОУ і воно без затримок видало дані, миттєво.... також спробував з номерами ))), ось що получилось:
    (ловіть скріни)
    Screenshot_2019-02-19-20-11-52.png Screenshot_2019-02-19-20-13-14.png Screenshot_2019-02-19-20-13-24.png Screenshot_2019-02-19-20-13-33.png Screenshot_2019-02-19-20-15-40.png Screenshot_2019-02-19-20-15-40.png Screenshot_2019-02-19-20-19-16.png Screenshot_2019-02-19-20-19-25.png Screenshot_2019-02-19-20-20-24.png
    Я реально офігів. І це не один такий бот, їх багато є. Інфа 100пудова.
    п/с/ може винесіть це в якусь іншу тему, будем ділитись такою інфою.
    п/м/с тепер всі люди на планеті "законтачені" і під пильним наглядом)))))
     
  8. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    НУУУ не всі машини пробиваються от моя 9-ка не знаходиться ні по 1й з баз данних ) бо ці бази данних спіздили хакери і не всьо там є )
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Я так поняв, що то база з 2013 року.
    Пробував пробивати свого Г2, номера 5-ти'циферні, ще десь в 2000-2007 добавляли дозвіл на керування. То він не пробивається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Хакери нідочого. Це публічна інфа тепер.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Так ніхто не каже, що то хакєри.
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Каже. Випий кави.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Bandit_666_

    Bandit_666_ Початківець

    Авто:
    #mk2
    (Каже)бо знаю:) до2017 це не була публічна інформація і бази ті були наче за часів динозаврів і хто хоть трохи шарив в sql коді робили ,що хотіли , робили по базах двійників і тд. і брали бабло за такі махінації! А коли то пронюхали шо хтось знайшов їхню базу(чому знайшов? "Бо тихо спиздив і пішов - називається знайшов)" то зробили це типу як публічна інфа і ніц не крали(бо це позор ,що захист гавно і все вкрали ) але вкрали не все! бо знаю людину яка тим займалася і кусок бази просто знесли білі хакери щоб вже нікому то не дісталося. І всю базу робили заново по архіву паперовому):)і деякі машини є привиди от як моя 9-ка я вже підходив до поліції і просив пробити її по службовій базі і нічого просто нема такої машини єдине ,що спасає це те,що здавав техпаспорт на перевірку і він оригінальний такшо машина просто привид )сказали ,що можна їздити так ,а можна переробити доки наново ):hi:але то не точно !всьо шо написав бо це просто якась бабуся мені розказала ,що вона чула як німий сказав глухому, шо сліпий бачив, як хакери то робили)тай таке :dntknw:
     
  14. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    знайшов такого бота в телеграмі , прикольно всетаки , цікаво наскільки база часто обновляється , бо я вже тиждень маю Український номер , інфи ше немає , до речі , раз вже підняв цю тему . то так на засипку , може хто бачив того гольфа , в Пустомитах , розкажіть шось , може власника хто знає
     
  15. NikkiU

    NikkiU Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf
    интересно..
     
  16. Петр Веселый

    Петр Веселый Новачок

    Авто:
    Фольксваген
    Это действительно полезная штука, я вот когда авто покупал, то сразу проверял ее по всем базам, таким образом купил реально чистую машину без штрафов и запретов
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)