Сигнал на кнопку Гольф 4

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Васьок або ZiK, 21 січ 2020.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Сигнал на кнопку Гольф 4 Здоров всім , маю таке запитання , яким чином можна вивести клаксон на кнопку , не питайте нашо ввоно мені , відразу кажу клаксон на рулі працює , просто є така потреба , я так розумію , до керма підключається якась клема з дротами , може хто таке робив і може знає які саме дроти потрібно закоротити , щоб спрацював сигнал , чи є якийсь простіший спосіб , ніж зняття керма , скажу так , на старому гольфі , сигнал просто перестав працювати , там було все просто , до керма йшло 2 дрота і коли їх замкнув спрацював клаксон , тут все складніше , можна випадково закоротити подушку безпеки і то буде не круто як вона вистрелить просто в кабіну , тому хочу почути людей які туди лазили і точно знають які саме дроти треба закоротити , моя мета зробити так щоб клаксон включався як з керма так і з кнопки , може хто може помогти
     
  2. VAS.

    VAS. Початківець

    Авто:
    ВАЗ 2101 1972р
    VW T4 1.9 (CARAVELLE) 1996р
    Привіт. Робив в Т4, бо якісь *хороші* люди вирвали нутрощі руля ( подушок не було з заводу) х.з навіщо. В всіх маш. які я мав ( ВАЗ 2101, Т4 , зараз віваро) була система така: постійний + ішов до клаксону, а - розривався на рулі клемами. Відповідно береш - з кузова авто на кнопку і подаєш на клаксон.(або врізуєш його в штатну проводку)
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8


    хочете пару гривень заробити ?
     
  4. VAS.

    VAS. Початківець

    Авто:
    ВАЗ 2101 1972р
    VW T4 1.9 (CARAVELLE) 1996р
    Можу хіба що показати коли буду у Львові. Сам робити не маю часу, та й живу далеко від Львова.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)