Скільки коштує реєстрація авто?

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 2 лип 2009.

  1. Hoptinskiy

    Hoptinskiy Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 1.8
    Оце халява, в мене довідка рахуног коштує 1400,00 грн. + реєстрація ~650,00 грн. і того ~2050,00грн. щоб оформити машину)
     
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Наскільки знаю, то то досить велика проблема, і така машина продається без зняття з обліку, тобто по дорученню.
    Шось мені здається що то авто-двійник. Відповідно їзда такої машини до першої грунтовної перевірки документів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я думаю, що це двійник і займатися з таким я би не рішився.
    Твій товариш просто при першій хорошій перевірці втратить це авто, але якщо для нього 5-10т.у.е. не проблема, то .....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Чи є десь на форумі розпорядок роботи МРЕВ? Дні, години, телефони. Що зараз коштує зняти авто з обліку? Наперед вдячний за змістовні відповіді.
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Два тижні тому, переоформив на себе кантрі у Львівському МРЕО
    успів за день, здається 1650-1750грн не пам'ятаю все офіційно.
     
  6. Manjul

    Manjul Active Member

    Авто:
    Был Passat B3 9a, сейчас Tiguan
    Это только поставить или снятие тоже включено ? и интересен вопрос - налог за утилизацию не берут с б/у ?
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Реєстрація нової машини: 26 євро
    Реєстрація бу машини в свому регіоні: 11-18 євро
    Реєстрація бу машини в чужому регіоні: 25-30 євро
    Зняття з реєстрації в свому: 5 євро
    Зняття з реєстрації в чужому: 10 євро
    Вибір свого номерного знаку: 10 євро 20 центів
    Плакеттка: 5 євро
    Резервація свого номерного знаку: 25 євро
    Зміна імені власника: 10 євро
    Сезонні номери: 30 євро
    Номера на Олдтаймери: 40 євро
    Тимчасові номера: жовті: 10 євро
    Тимчасові експортні номера: червоні: 30-50 євро
    Технічні зміни: 10 євро
    Оплата готівкою або карткою

    Податок на машину:
    Бензинова: 100-150 євро в рік
    Дизельна: 350-450 євро в рік
    Електрична: 0 євро до 2021 року, далі 56 євро в рік
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    зняти та поставити
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Налог на утилизацию с БУ не берут если она уже на учёте. Если ты пригоняешь и растамаживаешь то берут.
     
  10. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    утилізаційний збір стягується з всіх авто, які були ввезені на територію України після 1 вересня 2013 року!
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Але при першій реєстрації чи перереєстрації.
     
  12. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    тільки при першій реєстрації
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ну, я ніби й не питала :mocking:
     
  14. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    може і так, але твердження якесь неоднозначне мені здалось )
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Що може бути більш однозначне від твердження, що утилізаційний збір за авто платиться один-єдиний раз? Киньмося того! Думаю, той, кому це треба було засвоїти і повторити, вже все пам"ятає ))))
     
  16. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Як в нас часто буває на форумі - сам п'ю сам гуляю, тобто сам запитав сам і відповідаю.

    Отже, МРЕВ (від слова вмерти) працює всі дні тижня, крім неділі та понеділка. З вівторка по п'ятницю працює з 9 до 18 але документи приймають лише до 16, здається так. В суботу до якої працює я не знаю. Знаю лише, що в суботу там взагалі повний амбец з мурахів-людей. Обід в будні з 13 до 14. З самого ранку і в будні можна поїхати і застати там мурашник людей. Всюди черги до забуття...
    Якщо приїхати з 14, черг в рази менше або й вікна вільні всі. Але я напишу далі, чому що цьому факту радіти дуже зарано.

    Починається процедура зняття з обліку з вікон 1-4, де Вам друкують заяву на зняття. Причому, якщо авто давно на обліку, то хвилин 20 треба почекати, поки вручну вносять дані в нову базу. На цьому етапі все нормально. Дають заяву і починається біганина. Спочатку у 15 вікно, воно зовсім в іншій стороні, чим всі вікна. По міліцейській логіці це вікно перед вікном №1, в вузькому коридорчику (щоб подалі було бігати).

    Взяли в тому вікні направлення на аналізи - побігли у двір на оглядовий майданчик. Там шукаєте дядьку з надписом "експерт" у чорній формі мойдодира. І це не просто дядьки, це цілі майори офіцери. Чому там не працюють цивільні люди за меншу державну зарплату, я й досі не розумію. До обіду кажуть, що їх там аж 4, після обіду якщо одного знайдете і будете за ним ходити і канючити, щоб оглянув авто, і якщо добре наканючите, то огляне, відбрехавши перед тим Вам купу жартів зовсім не смішних.

    Як він огляне номери, поставить свій підпис, бігом біжите платити за зняття з обліку та за експертизу. На круги виходить 220 грн. зняття та 80 грн. за експертизу (це для тих авто, які дуже давно не проходили через МРЕВ чи як його там). Копійки та пару грн. не рахую, все приватбанківські касирки вже порахували у свою користь (здачі там ніколи ніхто не дає).

    Потім біг знову у 15 вікно. Благо воно так далеко, що добрих 1,5 кіля можна стрясти за цей час. Там дядьки дадуть ще направлення на аналізи, біжите назад до оглядового майданчика, але вже у бокс. Там вікна 25-26. Їх можна розпізнати по суцільній тоніровці. Там сидять цілі майори по кримінальному розшуку. Дядьки суворі далі нікуди, не надумайте з ними жартувати. Бо вони як підуть на огляд автівки якоїсь, так будете годинами їх потім чекати. 50 грн. вирішує це питання швидше. І ніхто не буде брати Ваші папери без цього, хоч би ти тріс. Кажуть, їх навіть сам начальник МРЕВа боїться.

    Після цього чекаєте трохи, потім Вам дають реальну картину чи в розшуку Ви, чи може Ваше авто, чи може кредит, чи застава, чи штрафи не оплачені. Взявши виписку від цих лікарів-благодійників, бігом біжите... знову у 15 вікно. Просто марафон. Там за хвилин 15 очікування віддають Вам Ваші папери і тут починаються цирки.

    Треба йти у вікна 6-10 здається, де пише зняття з обліку. Вони на диво пусті, зовсім без черг. Підходите до вікна 6, а Вам у відповідь - я зайнята (зайнятий), йдіть в інше вікно, там все вільно. Йдете у наступне вікно - там один в один по шаблону кажуть що зайняті, йдіть в інші вікна, там все вільно. Пів години марафону по колу між тими вікнами і о чудо, Ви згадуєте, що маєте знайомого, який може допомогти. Після дзвінка другу чудо стається і документи приймають. Але при цьому дама у вікні настирливо радить признатися, де будете оформлювати довідку-рахунок. Якщо не відповісти, отримаєте пряму вказівку приказним тоном де це слід зробити. Ділюсь досвідом - скажіть, що тато сказали, що авто продається по дорученню. Тоді вона відчепиться. Інакше заплатите за довідку-рахунок у 1,5 рази більше.

    Тепер набираєтесь терпіння і чекаєте, поки з вікон 10-11 Вас гукнуть. Чудо стається деколи, за години дві, Вас гукають, Ви здаєте туди свої рідні номери, Вам дають червоні пластмаси. Діло зроблено. Біжите робити довідку рахунок, пам'ятаючи, що за негласною домовленістю половину суми за неї платить покупець, а половину продавець. Ну то ще хто як домовиться перед продажем.

    Разом вийшло: 220 грн. зняття, 80 грн. експертиза, 50 грн. кримінал. Ну і довідка-рахунок кому скільки вийде. Ага, все про все в часі 3,5 години, з яких перші 1,5 години одна біганина марафоном то на оглядовий майданчик, то до вікна №15, то назад на майданчик, до вікон №25-26. Потім пів години нервів біля вікон, де здавати документи вже, і де не приймають від тебе їх ніяк хоч ти позолотій від нервів. Хоча в той час пачками приймають самі знаєте від кого. Потім ще півтори години нервового очікування невідомо чого поки видадуть червоні пластмаси. Хоча за той час видають їх пачками самі знаєте кому. Вони лише підходять всюди і відразу все отримують. А всі інші сидять і чекають невідомо чого. Загалом, як і всюди в нашій державі...

    Ось таке в нас спрощення і покращення вже сьогодні. Якщо щось десь забув в деталях, вибачайте. Можливо, рік чи два тому було ще гірше. Я чув, що тоді зняття без знайомих затягувалось на дві доби. Ну ось таке покращення маємо зараз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Сісти і не встати. Галасуй за Апазіцию і долой Бариг !!
     
  18. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    коли знімали авто з обліку?
     
  19. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Саме так при першій реєстрації авто, яке ввезене після 01.09.2013 !
     
  20. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    В п'ятницю, 15 листопада 2013 р. Є можливість позвільняти курв і курвоносів з тих вікон, коли вони не хотіли приймати документи від простого громадянина України? Тобто за мої ж гроші не виконували ту роботу, на яку їх найняла ненька держава. Чи до чого це запитання?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)