Скільки в кого вилітає утримання авто

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Geremy, 14 лип 2007.

  1. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Де дивитись?
     
  2. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Номера Львівські колір червоний
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Зроби пошук по форуму(дописах) за ключовими словам "фільтр салону"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    В мене запитання: Є якісь цінові відмінності в утриманні Г2 , і Г2 GTI ? Не говоримо про бензин.
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Я вже десь про це писав. І має значення чи 8, чи 16 кл.
     
  6. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    ДОрожче, тобто ?
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    Дорожчі дроти, моторні подушки, деякі датчики, не рахуючи з/ч по самому мотору.
     
  8. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    А по ходовій ?
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Скільки в кого вилітає утримання авто

    В GTI ходова дещо відрізняється від звичайного гольфа, але обслуговування ненабагато дорожче, враховуючи, шо набагато вища надійність (як і керованість машини).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Піднімемо стару тему.У звязку з продажем Г2 можу зробити підсумок про затрати на експлуатацію:cool:
    Відкатав на цій машині 2 з лишком роки, за перший рік видатки склали 2560$ :shok:sad:запчастини,робота,
    бензин).цитата # 37-
    Зробив повну діагностику і пішло:ходова і тормоза-300$ (колодки ,шарові,бліни,наконечники,пильники ітд),мотор-200$(паси,свічки,фільтра,рем генератора,помпа,масло,тосол),кузов без претензій –поставив нові фари і бризговики-30$,переоформлення 320$?!? по курсу.Настала зима : пічка 60$(варіатор+радіатор),гума 320$,поставив передній стаб-130$. Початок літа –свічки масло,фільтри.Вже накатав 22тис.,серед поля вночі не стояв,серйозних поломок не мав.Бензини іде 10л-місто,7л-траса,в місяць 400-500грн.За рік зі всім винесло біля 2560$.Ітого 220 $ в місяць :scratch_one-s_head:

    ПРОДОВЖЕННЯ-
    За другий рік експлуатації вилізло:russian_ru:- заміна датчика Холла(50уо) робив сам,ВВ дроти,свічки,бігунок,кришка трамблера
    (біля 50уо,міняв сам), 1підшипник гранати 2передні пружини 4 стойки( Сакс),2опорні підшипника(Лемфодер),Передні с.блоки ричага,шарові,
    щеплення в зборі (Сакс),масло фільтри,розвал-сходження(Алекс і тільки,бо 2 рази переробляв в "гаражах")
    + робота винесло 800уо.Після заміни датчика Холла і електрики розхід зменшився на 0,5-1л :i-m_so_happy:(заправляв 10л по місті викатував 120-130км і того біля 8л)
    І того ремонти-900уо, бензин 18т х 0,08л х 1уо за 1л=1440уо, стоянка 30Х12=360уо, страхівка 48уо, зняття з обліку-200уо:shok:sad: 2 роки тому зняв і поставив на облік за 300уо)
    Підсумуємо- 2948 уо тобто 245,7уо в місяць.За два роки видатки склали- 2560+2948=5508уо, з них 1840уо суто на ремонт.Радує,що за 2 роки Г2 подорожчав на 500уо в той момент продажі.
    Підсумую- як не крути а ремонти в місяці тягнуть на 70-80 уо як в перший так і в другий рік, за два роки перебрав майже всю ходову і навісне мотора, зовсім не лазив в мотор і коробку
    думаю якщо б ще рік їздив то ще 1500 пішло би на ремонт цих вузлів.Цікаво у скільки обходиться експлуатація "кулькового" ТАЗА за 3 роки + падіння в ціні після перепродажі. Чую багато розмов
    про експлуатацію в 300 уо за весь час, в кого так виходить ,поділіться досвідом на чому економите.
     
    Останнє редагування: 10 січ 2009
  11. MyTaHT

    MyTaHT Початківець

    Авто:
    Пішкарус
    Доброго дня, панове.

    Якщо комусь буде цікаво, то мій знайомий розмістив в себе на сайті калькулятор собівартості експлуатації автомобіля. Там розписано як для таксомотора, хоча може комусь згодиться глянути скільки буде вартувати кілометр на своїй з огляду на витрати, які мали місце при експлуатації автомобіля.

    http://taxoport.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=97

    Прошу не вважати рекламою, а суто інформативним ресурсом. :morning1:
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я краще не буду :) Менше знаєш, ліпше спиш :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Після досягнення відмітки у 5к у.о. я перестав рахувати))
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    На останньо купленій машині за винятком ТО кожні 15 тисяч трачуся лише на бензин і рідину омивача. Після конструктора-scirocco якось незвично, блін. От днями почався другий місяць експлуатації а воно нічого не просить. То я взяв і купив в супермаркеті автомобільний пилесос. Хоч якась заморочка...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. justfun

    justfun Початківець

    Авто:
    Golf mk1 '78
    Цікава тема. 12 років був у нас в сім'ї Гольф мк2. Авто я б сказав - "неубіваєме", не прихотливе в ремонті і по рокам надійне. Робоча Конячка з великої букви. Заставило до фанатизму полюбити Гольфи та й ФВ загалом :) Останні три роки на сервіс йшло 300+-50 у.о. в рік(в основному на ходову). На сервіс заїжджали раз в рік. А так машинка радувала.
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ссилочка цікава, але лякає троха...
    В кожного є таке авто - ПІШКАРУС називається...затрати мінімальні - жратва і питло.....
    Може хтось запропонує Бабсометр..той що рахує витрати на дівок....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    5 років на Гольф2 - "копійки",навіть не рахував !!!
    пів року В3 G60 - прибл. 2,5 тис.у.є.,...і це був тільки початок !!!тому й продав!
     
  18. Romanko

    Romanko Новачок

    Авто:
    Опель
    Опель Вектра 1.6 - за пів року після купівлі - 4000тис грн,але з того десь половина суми - речі які не зовсім потрібно було купляти - так шоб себе побалувати.а решта - ходова...
     
  19. MyTaHT

    MyTaHT Початківець

    Авто:
    Пішкарус
    :D а ше треба до того додати гідропідсилювач ключа запалення, ефект НЛО і інфрачервоний дівкошукач :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Два дні попробував - дуууууже дорого, на авто дешевше!
    Про Джету: затрати мінімальні, хіба на якісь "прибамбаси". Після Мерса 126/S280, копійчана машинка. Задовооооооооолений!!!!!!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)