Скрип пластмаси

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Словотворець, 27 кві 2006.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Квас не хоче заробляти гроші, він не має часу
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Ага, є в нього така фішка :)
     
  3. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Люди вчіться то самі робити.. бо на наших дорогах то треба робити кожні пів року.. Я навесні все з салону викинув і потім назад поставив дотягуючи гайки, ставлячи прокладки ітд.. результат був вражаючим, так як взагалі нічоого не калатало навіть на моїх пятнашках.. а зара знов все розболталось , знов треба брати ключик в руки і все докручувати...

    А взагалі треба починати з того щоб викинути все з бардачка та інших місць де накопичуються копійки, болти ітд...
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    я вже переконався як що повитягувати всі копійки , болти всякі банки з під різних напитків, все лишнє з багажника то вже дає колосальний ефект! :grin:
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Хтось може не має де то робити так як я, хоча гараж є біля твоєї роботи.
    хтось не вміє то робити, а я не хочу то робити, хочу заплатити просто гроші.
    + ти попробуй зніми мою торпеду і постав на місце, коли я в Пасаті її ніколи не знімав, більшу половину дня то буду робити.
    ++ обезшумку на наших дорогах хватить на 3-4 роки а це великий термін, болти затягнути то пів справи.
    а наприклад ричаг безпеки зняти, тобто барабан який затягує ричаг треба пів обшивки салону зняти, ну спробував 6 кліпс обірвав, то вже як мінімум 30 грн, дешевше майстру дати який знає як ті кліпси грамотно не поламати. Звісно коли ти то бачив можна і самому братися+відкручую я пів салону і тут мені в гаражі треба ключ якись грёбаний, закриваю машину в гаражі і валю на базар чи до колег.
    та ну його в пєнь хімічити самому.
     
  6. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Скрип пластмаси

    І я такої думки. Як вже кудись лізти, то треба знати точно як і що. Інколи експерименти можуть дорого обійтися.
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Завжди требв пробувати робити самому, я торпеду в своєму пасаті сам знімав два рази і ставив хоть ніколи того не бачив, Перший раз ця процедура зайняла годин напевно десь 10 другий раз вже десь 7 годин, потім знімав в колєги то менше 5 годин зайняло
    Я думаю так було б бажання!
     
  8. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Ну не знаю, з моїми аербегами щось страшнувато. До речі. Як добратись до пічки (треба щось робити з термодіодом)(в мене аербег)?
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    я думаю шо можна і аербек якось зняти просто треба побачити, а щоб до пічки добратися панель по любому треба знімати.
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скрип пластмаси

    созданий літаль ї.б.а.т.ь не зможе
     
  11. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Та якраз в тому й питання щоб не якось, а так щоб добре зняти і добре поставити (ніц не зламати)!
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Зняти по любому знімиться акуратно а поставити як що не вийде от тоді і до майстра вже можна їхати, а взагалі нафіга тобі той аербек?
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скрип пластмаси

    1. дуже приємно їхати з розібраною торпедою.
    2. аербек виконує свою корисну функцію, ти не погоджуєшся?
     
  14. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Скрип пластмаси

    "+1"
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Про аербек то я може і загнав, але думаю шо як шо добре розпіздуватися то він ті непоможе, менше з тим аербеком.
    Но панель можна самому зняти і шо тут такого як що прийдеться день поїздити без торпеди, чи до майстра переїхатись - Ти собі краще думай шо твоя машина не без торпеди а облегшена для гонок.
     
  16. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Ну незнаю як вам, но наприклад мені було тяжко і незвично їздити без панелі і без щитка! Їдеш і нічого небачиш, перед тобою руль і більше нічого, оте прікол!
     
  17. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    я мав на увазі шо як шо невстигниш скласти за один день то можна один день і без панелі поїздити для ранообразія
     
  18. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: Скрип пластмаси

    Хлопаки ось і я....ну ви тут розвели поему...так прайс.
    Обезшумка торпеди від 100 уов(Г2)...і далі..дорого ,знаю:-?

    Так є в мене така штука як брак часу, вже взяв напарніка ...всеодно бракне...
     
  19. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Скрип пластмаси

    вичвилося шо без панелі а точніше без щитка приборів їздити не можна, не втому смислі шо по правила не можна, а машина до вечора перестала їхати!
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Скрип пластмаси

    тільки не кажи що в тебе час появився
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)