Скрип салону і подіуми

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Exoto, 15 лип 2017.

  1. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ціна тканини 170гр м.п. ширина 180см. Клей мав. Брав чорний велюр ще був якийсь сірий в крапку. Тканина на паролонавій основі чудово тянеться і все без складок гарно виходить.
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А плануєш тільки-
    Якщо так, тоді зніми їх і проїдься без них, тоді зрозумієш, на що акцентувати свої зусилля!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    звісно це зроблю. Але вже ітак знаю причини. Дверні карти, особливо водійська, пістони не тримають взагалі, сама дверка провисла. Провисла настільки, що при відкриванні дверей зірвала дверну карту.
    Пасажирська дверка краща ситуація, але тільки я її знімав пару раз. То динамік замінити, то тросік склопідйомника. Пістони того не люблять.
    ше гримить пластик за кермом, куплю на шроті і обшивка багажника.

    заїду на кривчиці при нагоді і все буду знати. Спробую підібрати, задні карти в досить гарному стані, вдруг вгадаю з тканиною.
    Головне, щоб складок не було і тд. в неті бачив як перетягують, тіхій ужас
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Не бачив що ти там в неті бачив. Но зняти стару тряпку попрати і назад вдіти то мені здається інтернет віддихає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Мав на увазі коли клеять шкірзамінник замість тряпки. Переважно в людей там вже дири і тд, в мене просто брудна тканина, яка відклеілась
     
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Отак вийшло
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Треба врахувати, що тканина повинна бути така, яка добре тягнеться, щоби потім не відставала і складок не було в кутах.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)