Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Оформив ) Подорожчало з 450 до 605 грн. І то зріс не базовий платіж, а коефіцієнти ) Сума виплат не змінилась.
    Кажуть, що сума виплат зросте через якийсь час, і цивілка подорожчає ще на 60 %!
    Буде коштувати, як переоформлення авто ))
     
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Весною 2016 року має бути пряме врегулювання збитків, до речі. Тобто якщо ДТП не з Вашої вини, то не обов`язково йти в страхову компанію винуватця - відшкодування можна отримати у своїй СК, де купували ОСЦПВ. Це відразу покаже сервіс власної СК, бо як показує статистика і моя практика з 2009 року, багато водіїв ще досі хочуть "автоцивілку від мєнтів" обираючи де дешевше, і не розуміють,що купують по факту папір А4 зеленого кольору))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    а я завжди думав і думаю що краще мати хорошого страховщика ніж геморою на свою п*яту точку.... мій одногрупник бивший в дождь і на бруківці невстиг спинитися, це десь було паро років назад, і зніс всю задню частину сузикі грант вітара... страхова відмовилась а він попав майже на 90 тисячь... більшу хорошу частину грошей забрали подушки безпеки і відновлення салону авто. так що друзі "предохраняйтеся" правільно)))
     
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Vexler, чи має Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС пряме врегулювання? недавно про нього почув, виявляється дуже потрібна річ, коли в тебе хтось в"їхав, а його компанія банкрут. Як то працює насправді, можеш розказати? Дякую.
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ще було б цікаво послухати про вілдгалуження компанії у Львові. А то одну сторону чув, щеб булоб цікаво від Віктора почути, як так і зробити висновки до доко звертатись.
     
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    *розгалуження
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    І чи ціни однакові у філіях?
     
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Cherepaha, пряме врегулювання збитків діє з грудня 2016 року. Бере участь на даний момент 18 компаній
    Список СК учасників угоди про пряме врегулювання збитків / Для споживачів / МТСБУ
    Якщо в дтп винен водій,який застрахований в інших компаніях - прямого врегулювання збитків не буде. Але особисто я можу допомогти, якщо навіть попадеться шарашка.

    baksius, у Львові є 3 підрозділи, які напряму керуються Головним Офісом компанії: Перша львівська філія (Стрийська), Друга Львівська філія (Данилишина) і Львівське Управління (вул. Балабана, буд 6 (за гот Львів, бічна Куліша), яке очолюю я. А в чому полягало запитання?
     
    Останнє редагування: 24 тра 2018
    • Подобається Подобається x 1
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ясно. Я думав що у Львові одна філія і ти відколовся і створив ше одну а тут оказується їх аж три. Надіюсь то пофіг в якій філії страхуватись свої забов'язання вони виконують одинаково?
     
  10. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Так, по виплаті однаково, бо все контролює Київ. Юридично я і був окремий підрозділ, просто географічно знаходився в одному офісі з ДЛФ. Але через непорядність окремих працівників (переманювання моїх же клієнтів) вирішив відокремитись географічно.
    Для своїх пост. клієнтів запропоную найкращі умови та індивідуальний супровід. З 2009 року дотримуюсь цього принципу =)
     
    Останнє редагування: 25 тра 2018
    • Подобається Подобається x 5
  11. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)