свистить ззаду

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем vitaliyo, 19 кві 2010.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та яке СТО і Який стенд... Піднімаєш машину крутиш колесо і слухаєш всякі звуки. Потім пробуєш на щат ...по вертикалі по горизонталі і все видно ...чи підшибник чи шарова чи колесо криве .... от і весь стенд
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015

    Можливо трохи запізно знайшов цю тему. А чи можна більш детальніше де і що регулювати?
     
  3. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Не хотів плодити тем, власне останніх паро місяців (точніше з зими) почала противно гупати кришка багажника.
    Предісторія: зимою, коли був сильний вітер в "попу" на світлофорі затягував запашок вихлопу. Погугливши, прийшов висновку, що міняю ущільнювач на новий, і 1в1 по профілю підходить від Пріори. Зробив, чи допомогло - хз, бо при вітрах таки чути було, може підсвідомо менше... Але він жорсткіший чи хз, підрегулював замок...

    Зимою сніг, і ями не так відчувались - було ОК, а тепер то гупання дістало. Знову погуглив, вичитав, що регулюванням замка того не позбутись, а дивитись до "пупиришків" на краях кришки. І тут я зрозумів в чому причина((( один куток підгнив/гнилий, хз як назвати і там є зазор при закритій кришці 1 см. Тобто кришка не має +- жорсткого упору в кузов і вона гупає на ущільнювачі.
    Вот фото
    [​IMG]

    Власне питання, що з тим робити?
    Нова кришка чи це можна варити/наварити? Бо варіант витягнути - підігнути, думаю на декілька днів...
     
  4. FamilyTon

    FamilyTon Новачок

    Авто:
    Jetta
    Купити ляду іншу, цілу. Бо по грошах гратися з цією вийде дорожче ніж б\в в гарному стані!
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    копив новий упор резиновий - зрозумів як воно працює. Виявилось мої були максимально вкручені...відкрутив, підігнав і все ок
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)