Telegram Channel

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Shaggy, 21 чер 2019.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тут справа навіть не в тому хто наскільки патріот, а bass правий що не можна використовувати російські інформаційні мережі по тій простій причині що вони всі контролюються російськими спецслужбами і використовуються як елемент гібридної війни з нами... Патріотичним має бути взагалі не використовувати нічого російського крім рускої солярки якою заправляти українські танки які стріляють по руских. Друге важливе є те що через контроль соціальних сіток рускі збирають соціальні профілі і формують перекривлену реальність для українців - результат ми маєм уже клоун став президентом... дальше може бути ще гірше бо маєм 73% баранів які не можуть відрізнити реальність від віртуальності
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Цинізм цинізмом, але при всьому мому не бажанні туди їхати в цьому була потреба. Є в мене там родина, велика родина. Що мені тепер до них не їздити? Хоча ми ітак дуже мало спілкуємся в звязку з ситуацією... це доволі прикро для нас з обох сторін. Є події які просто змушують мене туди їхати.

    А будучи там не сходити в красиві історичні місця з точки зору культурних цінностей історії тощо от це маячня. Я то був там всюди сотні разів, ще живучи там, але моя кохана - ні. І скоріше за все це був перший і єдиний шанс це все побачити. Не бачу в цьому нічого такого окрім пізнаня світу/культури/архітектури/історії...

    Тому пропоную просто про це забути як факт і не страдати хєрньою. Так само як я не розумію людей які збирають бабоси і мріють свалити в іншу країну і розказують про патріотизм. І збирати мої фотографії, робити якісь гуглові сховища з ними і розсилати по всьому форуму - це вершина ідіотизму і кретинізму!! Не там ви ворога шукаєте...
     
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)