Тема для флуду

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 11 лис 2009.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Пацани, для тих хто в танку, таких як я - в чому прикол з тими різними розмірами? В мене R15, то що - можна на дисках інший розмір втулити? І що то дасть?
     
  2. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    Ні, не втулиш. Хіба профіль інший.
    Особисто у мене 2 комплекти дисків і на них відповідна резина:
    1. Зима - R16 215/55
    2. Літо - R17 235/45
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Різниця в керуванні та комфорту, і звичайно вигляду.
     
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    А чому не купити докатку і не морочити собі голову?
     
  5. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    Оскільки є 2 комплекти коліс, то навпаки - купляти ще й докатку було б заморочкою... + R17 235/45 ідеально лягає в нішу для запаски. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    загальний розмір колеса має бути однаковий, не заежно від розміру диска. чим быльший диск, тим нижчий профіль гуми.
    на кожну машину можна ставити певний розмір дисків, від і до.
    для кадді:
    Шины и диски для Volkswagen Caddy (Фольскваген ) купить, цены в Днепропетровске, Запорожье, Одессе, Харькове, Полтаве | Краина шин
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    слухайте, а як відносно того податку, що з кожного громадянина стягують аля на армію? то типу не рахується? хтось веде облік тих гігантських сум чи то все полтораку на хату?
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    що докатку, що ваше 17" можна ставити лише на задню вісь.
    Можна ставити все, аби лише тільки підвіска то переварювали і влазило в арки.
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1,5% - щомісячно утримую із заробітніх плат всіх штатних і нештатних працівників на користь держави, як військовий збір.
    Гадаю, що так... Але якесь казначейство чи профільне міністерство.
    Не думаю, що пересічний громадянин має доступ до цього, хіба по запиту, або ж повинні десь пубоікуватись звіти, як по ПДВ.

    Щодо допгмоги, не враховуючи збору державою, то вона є добровільна і на розсуд кожного, тому можеш заспокоїтись і не будоражити інших.
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    нахай краще б державний примусовий збір був б також добровільним.. розікрали всю армію, а тепер людей доять!
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Пропоную не дискутувати тут на ту тему, оскільки вона перейде в площину політичних дебатів.
    П/с/ допомога, пожертва - справа виключно добровільна )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    OK, в завершення розкажу притчу з реальними подіями..
    В німцях є податок на утримання церкви, який знімають з заробітньої плати. При середньому заробітку за все життя 1ї людини (40 робочих років) це приблизно 25-30 тисяч євро. Тобто всі церкви повністю утримуються за рахунок держави, тобто податкоплатників.
    І представ собі, тільки в українській церкві (так, тут є такі, для мєсних парафіян з україни) ходить слуга божий під час занять богослужінням з тацею і кожному її в писок тицає аля дайте ще і народ дає, бо не зручно ж перед кулєгами по службі.
    Ну якось так, з миров Вам, брати і сестри!
     
  13. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Це ідея для стартапу. Треба тільки церкву там відкрити)
    ага і взагалі зробити всі податки добровільними) нехай син Пороха платить. декларує майно і доходи, служить в армії, їздить на авто по правилах, не смітить де попало. А я краще звалю в Німеччину. Зареєструю церковну громаду і буду мати і від держави і на тацю збирати. А головне вказувати звідти що і як тут треба робити
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну просто цікаво, податок стягують, це мільярди гривень, мільйони баксів.. По суті активних військових дій на сході більше немає, а кількість військовослужбовців в принципі не змінна за останні роки коли не було податку.. то питання - куди бабки йдуть, мейсон?
    Я нікому не вкзаую віддавати свої бабки чи ні, просто логіка цікава..
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. Чуєте, бородаті адміни чи модери, перенесіть то до флуду, шоб можна було незасмічувати цю тему і продовжити даний дискус.

    2. Керміт, от ти кажеш про офіційний податок громадянина на церкву, там за бугром. В мене виникає питання, щодо того чи то всі платять, чи якось хто ходить, а як щодо іншовіруючих, як мусульмани? Просвіти.

    @електрик , от знаю, що маєш відношення до 80-ки. Чи знаєш такого собі Кобєльнік (якось так) Микола, це той шо втілює проект "Фенікс" (снайперська тєма) в області?
    Наприклад йому наші організації по Україні, всі допомагають матеріально.
    Що про нього можеш сказати?

    На разі, в нас в державі, примусу до якоїсь віри не має. І священослужителі є різні. Дуже багато не совісних.
    Скажу по собі, що я в місяць віддаю більше 10% свого не так заробітку, правильніше було б назвати - грошового приходу відвідуючи церкву. Бо я так хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Рома не кажи так. Бо для мене бородаті то вже діагноз
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ти читати всієш добре? пишу ж церква, мечеть, палатка чи хоч посеред вулиці..
    коли робиш прописку вказуєш віросповідання і з з/п знімається податок кожного місяця в незалежності від того чи ти ходиш молебитись чи ні..
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    мені точно
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    от як я маю перенести, як ви з дізелем пишете і по темі і не по темі причому в одному дописі :) Виходить переносити вашу писанину по темі в флуд? Чи лишати флуд тут?
    чуєш, діагност броватий, давно сам в доктора був? :)
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ззаду
    Сьогодні був в доктора, то казав жи броваті піздаті пацани а бородаті то хуйня якась картонна. :sad:
     
    • Смішно Смішно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)