Тема для флуду

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 11 лис 2009.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Так намерзло нині льоду на шклі, що на двірники зіпсувалися (( Відклеїлися резинки що шкрябають по шклі.
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    З наростанням напруги навколо Північної Кореї дещо замислився над питаннями - що як почнеться протистояння за участю США - Півн.Корея, не обов'язково зачіпаючи наш регіон. Які варіанти розвитку подій, в кого які думки?
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Тут є два варіанти ядрьоний і не ядрьоний. В першому випадку всім тапки. Бо якщо просічуть що стартанула міжконтинентальна ракета і траекторія націлена на США тоді стартує "атвєтка" зі США, а це призводить до запуску ракет зі всіх "кому нє лєнь" бо якщо бабахне то погорить фся єлєктроніка і не можна дати "атвєтку" - карочє, як вже казав, всім займати кращі місця на цвинтарі. В другому варіанті пн.корея шмальне з артилерії і фсяких там точок У, що їм московія надавала, по пд. кореї а з неї ніїфіга сі не лише - типу "хоч піндосам не наваляли зато одвічних злих сусідів накажемо" ;) Ну а піндосам прийдеться зачищати залишки "мирного" населення пн.кореї, бо інакше нізя, вони ж бо волосся на собі готові рвати за їхнього кімченина, так само як московити за свого хуйла.
     
  4. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Розвиваючи думку... доблесним китайцям ні до чого гамериканські війська коло самого кордону. І ще - при всьому жебрацькому становищі населення Півн.Кореї - ніхто з нас насправді не знає, які грошиська економіки кндр крутяться в китайських банках. Тож..... - дрібними партіями, щоб не привертати увагу, не більше як 10 мільйонів за раз, китайські китайці приєднаються до дивного, та все ж брата по розуму.....

    Кім згідно з ідеологією чучхе запросто розповсюдить свій арсенал по найболючіших точках ненависного західного світу. Мовляв, на дно разом зі мною.

    Раша традиційно відправить іхтамнєтов полюбасу.

    У перемозі гамериканських Штатів та союзників врешті-решт сумнівів нема, та скільки триватимуть війнушки і які життєзабезпечувальні комунікації будуть уражені...

    Хто в курсі, які запаси варто мати на випадок? Ну крім білої простині, звісно... : - ) : - /
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    бункер з бетонними стінами і свинцеві труси.
     
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Дякую що поділився цінним досвідом :good:
     
  7. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Наш славний заморський "неулавімий" джо у Львові.
    Нікому не тре?
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    А можна для тих хто в танку, таких як я - хто це чи що це?
    Анекдот про невловимого Джо знаю.
     
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Для тих хто в танку то він тим більше нафіг не потрібен :))).
    То так щоб він був вкурсі що він улавімий і фільтрувався де потрібно.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Це, мабудь, про жабу мова йде;) Щось на кшталт: " а хто хоче йому пику начистити?".
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Якщо хтось купував на Шипшині щось останнім часом, чи використовували картку Фішка? Я робив замовлення в їхньому інтернет-магазині, при цьому вказав номер фішки в потрібній колонці, також наголосив на цьому коли вже прийшов в сам магазин. Результат - нуль, не нарахували нічого на фішку.
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ну що ж?
    вийшов я з місячного бану, але пролетіло цілих два місяці, бо шось забув за той форум ))).

    як ви тут? ніхто вас не щімив і не ображав, поки мене не було?
    а чи скучали, ви мої шановні, за Дізельом, чи пох..й?

    то всьо фігня, я вже знов з вами.... але, хіба би якісь лихі сили поскаржились на мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    нема на шо нарікати.
    як сам?
     
  16. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    То що, з нового року їхати не більше як 50 по місту. Комусь важко буде дотримуватися? Я часом не помічаю по рівній дорозі, як мій Кадічок розганяється до 70 в місті, бо їде досить тихо, а як помічаю то скидаю.
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    нармальок! всьо пучьком, всьо в процесі, за період бану троха маю позитивних напрацювань, але то ше не зара, десь за місяць-три.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Народ, всім привіт! То як швидко розморозити вікна в таку погоду? Я змітаю ззовні що можу і сідаю заводжуся, включаю пічку на обдув лобовухи і пробую шкрябати скребком з внутрішнього боку. Десь хвилин 5-10 і можна їхати помалу, бо все одно ще тільки частково видно.
    Маю псикалку з розморожувачем скла, толку з того, воно само замерзає зразу коли попсикаєш.
    Є перевірені способи скорше розморозити вікна?
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Краще не розморожувати а не заморожувати)
    Приїхав, відкрив двері, перевітрив машину шоб все остигло і тіки тоді закривати.

    А загалом замерзає бо волого всередині. Значить десь вода є, або фільтр салону або шось таке
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Під капотом повітряний фільтр міняв, а в салоні не дивився! Треба буде розібратися, дякую.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)