Тема для флуду

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 11 лис 2009.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Нащо я поліз читати новини? Вже мав десятий сон дивитися (((
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Мирослав Франкович Маринович — український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові.
    Мирослав Маринович: Наша гра показати Порошенкові дулю може обернутися на дулю самим собі
    ...в цьому і полягає російська технологія – каналізувати обурення людей в одному напрямку і зробити ворога Путіна ворогом українців №1. Це величезний талант – таке зробити, і люди на це купилися.
    ...
    ...давайте пригадаємо момент, коли після втечі Януковича в Україні був вакуум влади і Росія моментально цим скористалася, пішла в атаку, А тепер уявіть на хвилинку, що переможе Зеленський. Упродовж півроку він буде президентом, але матиме парламент, який не його, – буде параліч влади. І в умовах цього паралічу влади, звичайно, Росія може почати нові атаки. Потім будемо собі лікті кусати, казати, ми не думали, не знали, не припускали і т. д. Так що ця небезпека є дуже серйозна. Візьміть іншу небезпеку – якщо Україна вибере Зеленського, у канадських медіа вже поставили питання: чи не повинні західні держави задуматися, чи продовжувати підтримувати Україну. Наша гра, щоб показати Порошенкові дулю, може обернутися тим, що покажемо дулю самим собі.
    ...
    ...ми можемо домагатися чесного керівництва, лише зберігши державу. Якщо ми втратимо нашу державу, то будемо боротися за права людини в ГУЛАГу – так, як боролися колись. Щоб не починати нове коло дуже тяжких страждань, отяммося. Так, це означає, що я закликаю голосувати за менше зло. Я не боюся цього слова. Але в цьому випадку воно виправдане тим, що нам потрібно зберегти державу. ​
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Зе - це лютий реванш запоребриківських матрьошок, ось комент про його майбутню команду - доступний всім в фб, навіть хто там не має акаунта (як я)
    Борис Пенчук

    Помозговали мы тут немного и выходит картина ,,маслом". Текст для тех, кто умеет анализировать и мыслить, а также читать между строк.
    Итак, выборы Президента Украины: серьезные игроки вступили в игру.
    ⏬Штаб Зеленского потратил на первый тур $10 млн (затраты шли в основном на работу членов комиссий и наблюдателей, зарплату работникам штаба), $5 млн – ребята собрали сами (помог Коломойский), $5 млн внёс Дмитрий Фирташ, который сейчас находится под домашним арестом (залог $ 120 млн) в Австрии, минюст США запрашивает его экстрадицию. На второй тур Зеленскому нужно минимум $20 млн, а для победы $50.
    ⏬Дмитрий Фирташ не просто дал деньги, а помог еще своим медиа-ресурсом – телеканал Интер (первая кнопка Украины), которым он владеет совместно с Сергеем Левочкиным, и Валерием Хорошковским, который в свою очередь владеет 50% акций компании Студия Квартал 95 Владимира Зеленского (!).
    ⏬Что известно о Хорошковском: киевлянин, юрист, в 90е занимался бизнесом, скупал активы, в 1997г - продал Укрсоцбанк за $ 250 млн Виктору Пинчуку (зять Кучмы), стал депутатом Верховной Рады, продал Галактон - Абрамовичу, в 2004-м уехал в Москву работал вице-президентом Евраз-групп Александра Абрамова (знаком и дружит с ним еще с 90-х), в 2006-м – глава Совета Национальной Безопасности и Обороны Украины, в 2009-м возглавил Таможенную Службы Украины (премьер Тимошенко), отказался растамаживать газ Фирташа в пользу Нефтегаза Украины – попал в немилость к Тимошенко, в 2010м – глава СБУ, перешёл в правительство Азарова министром финансов, потом первым вице –премьером (президент Янукович), конфликт с Азаровым, 28 декабря 2013 года спешно уехал в Лондон, сейчас живёт в Монако.
    ⛔Вырисовывается следующая конфигурация: Фирташ – Хорошковский–Левочкин–Медведчук–Бойко, этот союз дополняет Коломойский, все участники не видят Президентом Порошенко.
    ⛔Распределение интересов и сфер влияния в этом союзе:
    ⏬Зеленский–Президент Украины.
    ⏬Левочкин–глава администрации Президента Зеленского.
    ⏬Хорошковский–Премьер-министр Украины.
    ⏬Фирташ–возвращение активов отобранных окружением Порошенко и Тимошенко, возвращение в Украину.
    ⏬Медведчук–Председатель Верховной Рады Украины, с парламентско–президентской формой правления, о чем он говорил еще с 2004 года (Виктор Медведчук– опытный и влиятельный политик, доктор юридических наук, автор конституционной реформы, согласно которой усиливаются полномочия парламента для контроля исполнительной власти).
    ⏬Бойко – министр энергетики или глава Нефтегаза Украины.
    ⏬Коломойский – возврат своего основного актива Приватбанка, возвращение в Украину.
    Аваков – министр МВД.
    ⏬Портнов – генеральный прокурор Украины.
    До начала второго тура Владимир Зеленский пообещал обнародовать список своей команды. У Зеленского есть медиа – Интер, 1+1, каналы Пинчука лояльны, он сконцентрировал весь протестный электорат, имеет высокий рейтинг, и все, что ему нужно сделать для победы – пригласить Юрия Бойко в свою команду, таким образом он получит поддержку всего юго-востока Украины (+10:wacko:. США видят в нем фаворита, Аваков обеспечит защиту и противодействие фальсификациям со стороны Порошенко. Еврейское лобби Коломойского ищет компромиссы с Москвой и Вашингтоном... теперь собственно понятен смысл зарубы с послихой.... посольство было гнездом Пинчука... Порох пытается его обнулить... там большая игра, народ.... и посольство - это кубло ещё то... послиху под Клинтоншу сунули и Байдена... а там где Клинтон, там и Пинчук, и свита вроде Лещенко... а тут такой нежданчик с Трампом вышел... Луценко слили данную информацию. Идет анализ ситуации.
    Прошу об одном - задумайтесь! ​
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    хто може на пару днів дати в користування, вася діагност або vag.com
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Я все ще чекаю шнур ваг ком поштою.
     
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    На екзамені з політології.
    - Хто зараз Президент?
    - Не знаю.
    - А прем'єр?
    - Не знаю.
    - Які партії в Раді?
    - Не знаю.
    - Слухайте, звідки ви такий взялися?
    - Косівський район, Верховина.
    Задумливо, дивлячись у вікно:
    - Може то плюнути на все і поїхати в Верховину...
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    краще поїхати до того, хто вміє/розуміється в зчитуваних параметрах, бо подивитись помилки толку 0.
    п/с/ шнур маю, можу дати, але прогу не дам, прога на ноуті безбатарейному, на котрому бухгалтерія.
     
  8. Shumaxer

    Shumaxer Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf III(колишня) VW B4
    Вже купив авто так без зчитування помилок
     
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    А ще помилки можуть стерти перед самим продажем. Треба обов'язково поїздити разом з продавцем з годинку, тоді знову вискочать (мені підказав Капітан Очевидність).
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я можу дати шнурок і VCDS Light.
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    брєд
    якщо такі є, то після першого запуску двигуна вони ап'ять вискочуть.
     
  12. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Проїхатися брєд? Ну як хоч. Може не годинку, ну але скажу так - мої теперішні помилки вискакують далеко не зразу після запуску двигуна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    при витиранні записується останнє витирання.. тобто якщо свіжо потерті помилки - то це вже не ок...тому, і Роман пише про те, що кататись не обовязково, а достатньо глянути на логи..
     
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Спроба журналіста Радіо Свобода взяти коментар в Зе на вулиці

    "я вам нічєво нє должен"
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    У мене точно така ж реакція в такій ситуації на журналістів і була б, якщо не гірша, хоча я не прихильник Зе.
     
  16. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Може й у мене теж...
    Тільки є нюанс (с)
    Цей чоловік збирається займати не найнижчу державну посаду, при цьому неможливо толком послухати його позицію за низкою питань...
     
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ось тут нарешті є інтерв'ю з Зе
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. МихайлоС

    МихайлоС Початківець

    Авто:
    Passat 2013, USA
    Всім привіт!
    Хтось зможе дати Васю Діагноста покористуватись на 20-30хв? Авто - Passat 2013.

    Буду вдячним!
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Привіт! Маю ваг ком 15,7, як треба можу позичити!
     
  20. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    - Куме, а я голосував за Зе.
    — Бо [нерозумний].
    — Ти хочеш сказати, що 30% — [нерозумні]?
    — Ні в якому разі. Є серед них багато розумних людей. Вони вважають, що України як держави не існує, що нам місце в Сибіру, що треба «рєшіть раз і навсєґда украінскій вопрос».
    А ти, куме, — [нерозумний].
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)