Температура антифризу більша 90 градусів

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 4 чер 2017.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Фото0369.jpg Вже дуже давно не виїжав на трасу , відповідно після тих всіх проблем які мав , так нормально систему і не продіагностував , стрілка температури при русі по трасі показує більше , ніж середина , але в одному положені , наприклад якщо середина то 90 градусів , то температура показує 95-105 градусів , в заторах вентилятор сам включаєься без проблем , припускаю , що даччик . бо термостат міняв в принципі спрацьовує так як має бути , думаю , що то даччик , попробую поміняти , подивлюся ,що вийде , на всяк випадок хочу почути , які причини перегріву автомобіля можуть бути , напишіть , хто шо знає , ще один аргумент , чому вважаю , що то даччик , бо у випадку перегріву , на трасі даччик би точно не стояв в одному положені , я зробив фото лише того місця де включається вентилятор , якщо вентилятор включається при температурі 92-100 градусів , то відповідно надіюся , що це даччик , але на всяк випадок , хочу розуміти , до яких витрат і до яких деталей бути готовий
     
  2. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    пірометром треба міряти температуру. Відповідно міряти при якій температурі включається вентилятор і т.д.
     
  3. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    На наши машины есть термостат на разную температуру, сам столкнулся с такой проблемой, один открывается до 90 градусов, другой после, может такой и тебе попался.
     
  4. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    хто тобі таке сказав? чи ти десь це прочитав?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Nachtigall

    Nachtigall Новачок

    Авто:
    VW Sharan 2001 р.в., 1.9 TDI AUY
    Мав проблєму на високих швидкостях (>120 км/год) різко виростала температура. Усунена методом заміни прокладки ГБЦ
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)