терміново куплю піддон

Тема у розділі 'Запчастини і тюнінг', створена користувачем rat323, 5 вер 2009.

  1. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    ....пф.....вашє як задурно...
    P.S. тріщину легко усунути холодною зваркою або двокомпозитним клеєм...але якщо є можливість заварити ще й за таку смішну цифру - звичайно що завари....
     
  2. Oleh83

    Oleh83 Початківець

    Авто:
    VW Golf 4
    Сьогодні ліпитиму холодною, щоб до сервіса доїхати). Буду варити, бо купу шротів передзвонив - такого самого піддона не знайшов (((.
     
  3. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    вигідніше - зняти і заварити заварити, бо купиш си на шроті піддон, може бути покручений чи тріснутий...от можна ще більше попасти...

    пройдений етап по собі...пробив свій піддон каменем, розмір дзюрки в піддоні з торця - близько 15-20 мм...зварщик заварив красиво, якщо не придиратись і не придивитись - навіть нічого не видно))))))) ...ця вся канітєль мені сталась в робочий час на Перемишлянському районі, привезли мене в Перемишляни, там мені знайли і СТО і зварщика ( попався толковий з прямими руками)...!!!
     
  4. Oleh83

    Oleh83 Початківець

    Авто:
    VW Golf 4
    Добре що так зварщик попався і СТО. Бо у мене як СТО, то зварки нема і навпаки. Без машини зле.
     
  5. Oleh83

    Oleh83 Початківець

    Авто:
    VW Golf 4
    Варив піддон на Замарстинівській 41 у Ігора. 10 хв і все було готово. Правда тріщина була більша, ніж нащупав. Заплатив 150 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    норм ціна....тому що аргонна зварка, я знаю, дуже дорога!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)