Техогляд на машину

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем player777, 17 лис 2010.

  1. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    Я купив машину,вона була знята з обліку в іншій області,поставив на облік,мені дали тимчасовий техпаспорт,мене цікавить питання чи потрібно мені проходити техогляд наново,в неї він до 2012 року але ж там вписані інші номера машини,підкажіть будь-ласка!!! вибачте,не побачив що є вже така тема нижче,незнаю як видалити.....
     
    Останнє редагування: 17 лис 2010
  2. Niko

    Niko Active Member

    Авто:
    Geely Emgrand 7, VW Passat B5 1,9 TDI - був, VW Passat B4 - був
    обов'язково!:morning1:
     
  3. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Ніхто не може дати змістовну і обгрунтовану відповідь по даній ситуації!!! Начальник нашого МРЕВ ДАЇ - мій знайомий... так він мені сказав, що потрібно, а його заступник (не на камеру) сказав, щоб я "забив" і їздив так! Мовляв, ніхто не має права і підстави виписати мені штраф (це при умові, що з тильної сторони талону вписані номера кузова даного авто) - немає такого пункту, який би передбачав зміну тех. талону із зміною власника авто... (є внутрішня інструкція по ДАЇ, а це зовсім не закон). P.S. Інформація "носить" суто інформаційний характер. На разі сам їзджу на тех. талоні, виданому на попередні ДНЗ авто.
     
  4. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Ще чув варіант, що можна обновити талон, маючи всі проплачені квитанції, тільки не знаю на скільки він реальний :).
     
  5. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я наприклад маю пластиковий талон про То до 2012року, але там не вказано номера кузова авто... до цього був паперовий.. на якому теж не було кузова, лише штатні номерні знаки і марка автомобіля.
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    хм, в мене пластик до 2012 р також, але там вказано і він код і держ знак і дату проведення наступного ТО..
    ЙурКь, шось в тебе пальоний талон
     
  7. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    )))))нефакт) робили пацикі знайомі, правда очінь приближені до ДАЇ.
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    От цікавить питання.? Колега їздить по ген.дорученню. Почав робити ТО все зробив але Талон поліція не видає бо на прізвище власника виписано купу штрафів. Є на то закон чи то внутрішня інструкція..... ?
     
  9. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Я довший час їздив на талоні з іншими державними номерами. Як мені казали на той час (десь рік тому), що пофіг який держ.номер, основне кузов, який вказаний на талоні. З ДАІ проблем не було.
     
  10. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Це суто внутрішня інструкція МРЕО, але розрекламована і піднесена до рангу закону!!! Але описана Вами ситуація дуже проблематична у вирішенні.... Гроші (борг перед державою) може стягувати виконавча служба.... а вона, в свою чергу, може накласти арешт на все майно боржника( у даному варіанті - власника авто)! Так, що треба шукати власника, доводити йому що це його штрафи (тобто виписані в період, коли фактичним власником ще був він) і з квитанціями на вул. Городоцьку (для погашення в комп"ютері)... Це найпростіший вихід.
     
  11. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Тоже їзжу на талоні з старими номерами, недавно гаїшники з двома курками(беркутами) розвели на 100 грн, а розвели тому шо після того як віддав на лапу ломанувся переробляти талон, так знайомий через якого я то мав робити сказав шо я
    лошара:lol:
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    так власне машина не арештована...виконавчого провадження немає.... наскільки я зрозумів в компютері ДАЇ є зафіксовані штрафи на прізвище старого власника і він має другу машину. Тоді ДАЇ незаконно не видає талон ТО. І що тоді робити
     
  13. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Потребувати письмової відповіді в якій буде вказана причина відмови, потім з тим листом іти до юриста чи прямою дорогою в суд, якщо буде дочого причепитись.
     
  14. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Найкраще одразу в прокуратуру - найбільш ефктивний і дієвий метод...
     
  15. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Питання по ТО 2011. Хочеться пройти офіційно, без "прискорювачів", цього року. Загалом машина справна і все є, але практично не тримає "ручнік". Вже стільки грошей вклав і сил (поміняні колодки, барабани, троси), робили на СТО, все одно не тримає, тому плюнув. Наприклад за 50грн закриють очі на ТО на не тримання ручніка на СТО і підпишуть шо все справне. Чи вони там все скрупульозно перевіряють і бояться під таким підписуватися.
    Якщо є якісь контакти таких СТО де проводять ТО і з якими можна домовитися - напишіть в приват.
    Чи заморочитися і знову робити той ручнік?
     
  16. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Справний ручнік - основа тех стану машини. Варто мати його справним. Мені один ходовик, коли я йому сказав шо я підтягнув трос ручніка, щоб краще тримав, довго читав мораль... Як він робив: відкрутив 1 болт заднього колеса, там в барабані є клинок, як він його назвав, трошки підрегулював - і вуаля, все ок. Швидко і дешево. Правда не завжди вдається, залежить від стану барабана, чи ше там чогось. Але можна спробувати.
    По ТО: Теж буду пробувати сам зробити, але десь після літа.
     
  17. вова 001

    вова 001 Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B5+
    Клубна карта:
    000063
    Питання
    Якщо я не є власником машини а тільки керувальник то хто має робити ТО
    Я чи Власник?
     
  18. Barkas

    Barkas Початківець

    Авто:
    сaddy 2.0 SDI
    якщо ти вписаний в тех.паспорт, то можеш і ти робити, головне щоб всі платежі були від імені власника.........
     
  19. вова 001

    вова 001 Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B5+
    Клубна карта:
    000063
    Поняв
    Дякую!!
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ТО на авто можуть пройти будь-яка особа, яка записана в техпаспорт, або їздить по довіреності
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)