Україна погрожує Volkswagen санкціями за роботу в Криму

Тема у розділі 'Новини Volkswagen', створена користувачем MARTINI, 2 лют 2018.

 1. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  150924145223_volkswagen_640x360_ap_nocredit[1].jpg

  Україна розглядає заходи проти німецьких компаній Volkswagen і Adidas, які всупереч санкціям працюють в окупованому Криму.

  Про це в інтерв’ю Rheinische Post розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

  "Кожна спроба обійти у той чи інший спосіб санкції, запроваджені у зв’язку з анексією Криму, повинна каратися згідно з законом", - зазначив Клімкін.

  За його словами, Україна зараз перебуває у процесі пошуку відповідних юридичних механізмів.

  "У нашому розпорядженні є широкий спектр правових механізмів, які ми можемо використовувати. Ми перебуваємо в процесі пошуку збалансованого рішення. Проте я поки не можу розкрити деталі, оскільки тут потрібна певна конфіденційність", - підкреслив Клімкін.

  Нагадаємо, головне управління СБУ в Автономній Республіці Крим проводить розслідування у рамках кримінальної справи про можливу роботу німецьких компаній Adidas, Puma і DHL Express на півострові.

  На початку січня Клімкін заявив, що Україна не залишить без реакції діяльність на території окупованого Криму німецьких компаній Volkswagen і Adidas.

  Джерело: Європейська правда
   
  Останнє редагування: 2 лют 2018
 2. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  оборот компанії VW втричі(!) більший за ввп україни і в десять(!) разів більше бюджету україни на 2018 рік, тому срати вони хотіли на ваші санкції..
   
 3. Ізолон Вест

  Ізолон Вест Новачок

  Авто:
  VW Caddy
  Це не Україна має погрожувати. Це профтик тих вічно співчуваючих європейців так званих гарантів нашої територіальної цілісності. Як так німецькі компанії в обхід різних санкцій працювали в Криму?
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)