Валєра (офтоп)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Kinder, 20 тра 2006.

  1. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    кароче треба самому тими ремонтами займатись бо не існує на світі нормального майстра.
     
  2. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Та ні, думаю що існує, тільки нормальні майстри працюють на престижних сервісах і получають хороші гроші, або їх забирають на авторизовані сервіси. Але те що навіть там їх мало - це правда. Подумував колись зі знайомим що може навіть є шанс підзбирати трохи грошиків і поїхати в Польщу - та провести діагностику і при потребі ремонт.
     
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Є біда друже, в Польщі (я там не робив) кажуть знайомі, що Гольфи2, Пасати3 не дуже хочуть ковиряти на всіх майстернях, то для них позавчорашній день, а ті що крутять, можуть бути ну ТРОШКИ меншими лабухами ніж наші Петри чи Васі.
    А Валєра ще не дуже перебирає в машинах (що не може не тішити)!
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Чув ще таку штуку, що в Польщі як бачуть машину з укр номерами халтурять. І потім їдь... доказуй шось... хоча якшо знайти нормальних знайомих - то резон є 100% - і дешевше і якісніше!
     
  5. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Звичайно шибку поміняти на Субару Аутбєк краще в польщі зробити, з цим погоджуюся або діагностику і роботу Б5/Г5, це так.
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    вже робив я на авторизованому сервісі, Алекс називається, то там взагалі майстри нічо не смислять.... в них хіба масло міняти на новій машині
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Не можу з тобою погодитися, на тому дорогому Алексі хлопці не думають як працює бензонасос, де проводка вилетіла і чого смердить в салоні бензином або чого троїть двигун коли багато інших сервісів ці проблеми не можуть виключити, або вигадують і експериментують на твоїй машині , бо ніколи до тебе наприклад цього не робили саме з твоїм авто.
    На алексі є вся література до самого першого Жука і то приємно. Зато там дорого.
     
  8. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    В Києві доводиться ремонтуватись на Атосоюзі чи ГерманМоторс (не реклама) чув дуже багато поганого про них, халтурять, "не ти їх клієнт, а вони тобі велику послугу роблять".. і т.д., ну відверто - так, ціни височенькі, але не так шоп аж на дуже (ну може на 20-50:wacko:. З іншого боку - претензії можна виставляти, і вони погоджуються.
    На Алексі було (правда в далекому 1999 році) щось щеплення погано витискалось на Скіроці, домовились про ціну - 40 баксів (зняття коробки і перевірка всьо і вся + ремонт) ну зняли - там поміняли пару запчастин, ще й мого масла в коробку залили (нахаляву, бо перевірка коробки в ціну входила) все зібрали назад, виїжджаю з сервісу - а хм... - нічого не змінилося!!! акуратненько так роблю зауваження головнгому майстру - той до виконавця "то не робота!" - і все заново знімається і перевіряється, після чого збирається консіліум і находять причину. Коли розраховуватись, думаю "о хлопче 2 рази коробку знімати - готуйся", а ні - 40 баксів!!! як і домовлялись!!
    Після того міняв рульові тяги в гаражному сервісі - та шоп їм добре було, злупили за все що можна і не можна, і нерви собі псуєш на всякі сварки, через те, що машина на 1 год на підйомнику дорвше провисіла, незважаючи на чітко домовлену ціну..
    Після того, звичайно бажано стояти на "авторизованому" шоп потім не "влітати", але про мене воно того вартує (принаймні на моїй)!
     
  9. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Валєра (офтоп)

    Є різні гаражні сервіси, я зі своїм жигульом теж попадав на такі, шо здирали навіть за протирання капота уніформою (це образно), пробували вішати всяку лапшу, типу: "крім тої поломки, шо ти казав, ми знайшли ше десять, взагалі не знаєм, як та машина ше їздить...". Багато є таких, шо дивляться, яка машина, і пропорційно до її вартості здирають гроші за ремонт. Недавно було таке: хотів поставити сигналізацію, обїздив кілька сервісів, шо то роблять, ціна коливалась від 150 до 350! грн. Порадили мені "гаражного майстра", в нього то всьо коштувало 100 грн, при чому йому всерівно, чи на запорожець ставити, чи на лєксус, ціна від того не міняється. Якшо ж до алярми ше треба ставити ЦЗ, то вже коштує 150 грн.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)