Відновлюю мотоцикл Jawa 250/353 1954 р.в.

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Golf 2, 14 тра 2014.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я писав тут в темі про миття двигунів... думаю що можна спробувати той Лабомід - буде блищало, ну принаймні хтось зможе сказати чи дійсно вже аж такий неймовірний ефект :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    я так розумію що циліндр і головка нові чи після реставрації?
     
  3. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Ні не нові. Циліндр пережив 5ту розточку з 7ми можливих. Майстер вичистив і пофарбував. На циліндрі чорна краска - думаю обгорить зразу, а на головці звичайна " сєрєбрянка " - буду відмивати і доводити алюміній до блиску.
     
  4. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Не буду, бо напевно не знайду того в Празі. На явовських форумах багато писали про відновлення блиску двигуна. І найкраший то шкурка з водою і потім паста.
     
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Сьогодні взявся за задні амортизатори, так як їхні деякі частини теж будуть фарбуватись. Хотів уже визначитись чи реанімувати старі, чи купувати нові. Стан у моїх був жалюгідний і вони зовсім не працювали
    [​IMG]
    Розібрав
    [​IMG]
    Помив
    [​IMG]
    Десь тиждень назад замовив в інтернет магазині амортизаторне масло. Затиснув у тісках робочий ціліндр та залив по 25 дм3 рідини. Запшикало як новенький шприц )))
    [​IMG]
    [​IMG]
    Зібрав все докупи, поки що тимчасово щоб провірити роботу. Далі розберу ще раз для покраски деталей амортів. Працюють відмінно.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    На початку теми зовсім забув представити мого помічника:
    [​IMG]
    Помаленько став добиратись і до амортизаторів передньої вилки
    [​IMG][​IMG]
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    І останнє. Ні в кого не валяється такий ключик від яви? Поміняю на чеське пиво )))
    [​IMG]
     
  8. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Ціле літо майже нічого не робив. Була класна погода, гроші стратились на відпустку. По приходу осені поліз знову в підвал.
    Ітак ключик ( з поста що вище ) вже знайшов! Вишуковував в інтернеті з\ч яких мені не вистачало. Люблю получати посилочки)))
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    З двох розвалених тахометрів склав один. Найцікавіше було те, що тахометри з різних моделей і різниця між ними напевно в 40 років, але половина деталей взаємо замінна. Старих тахометрів в робочому стані майже неможливо знайти. Я свій відмочував 2 тижні в ВД-140.



    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    80 % деталей мотоцикла вже підготовлено до покраски. Залишилось ще раму віддерти і заварити або запаяти бак.
    [​IMG][​IMG]
    Ну і всі решта які я показував раніше в темі.
    В результаті довгих роздумів прийняв рішення пофарбувати мото в мілітарський колір. Один із аспектів це постійні нагадування про війну на нашій землі, а інший фінансовий, так як хромовані деталі коштують чималі гроші. Підігріваю себе думкою, що військова ява це не колхоз - тому що вони реально такими були з заводу.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Цікавий проєкт
    я во чекаю часу взятись за батькового Урала 1972р.в.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Єс! Мілітарі рулить. Звичайний колір сучасності не придасть даному мото, а от такий буде суперово!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ramp86

    Ramp86 Початківець

    Авто:
    Chrysler Voyager 2.5 CRD '02
    в мене друг 2 роки тому теж купив 559 яву,вот результат. Всі запчастини заказували з Чехії:cool:Тепер р мтоїть в гаражі пилинки здуває,час від часу їздить
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 вер 2014
  13. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Розумію, бо серце щемить за проданим по малолєчеству дідусевим К-750 за 200 баксів
     
  14. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Прикольно вийшло. Мені деколи здається що так відновити просто не можливо, але коли опускаються руки продовжую мріяти і розуміти що найголовніше не спішити.
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Не зовсім в тему, але потрібна порада.
    Чи можеш порекомендувати хто б дореставрував та відрегулював мопед Карпати. Бажано у Львові чи Львівській області. Звісно це не зрівняється з твоїм проектом. Але я все ж таки віднайшов новий мопед Карпати з пробігом оригінальним 5 км на спідометрі. Стояв на стриху, лише майстри фару вкрали. Суть проблеми, це Радянське чудо настільки розрегульоване ще з заводу, що не можу дати ради.
    Він весь в оригіналі. Тепер пилиться в мене в гаражі.
    Дякую!
     
  16. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    напиши про мопед тут http://motocykl.net/, там є майстри, які допоможуть тобі в цьому
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Нажаль не можу нікого порадити. Давно дома не був (
     
  18. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    +38096-269-78-79 п. Любомир
    Людина реставрує різноманітну техніку. Для шефа реставрував в нього мопед Stadion (до речі, теж чеського виробництва) - получилось дууууже класно. Не зовсім бюджетно, але ... так треба було. :D
    Територіально - у Львові, в кінці вул. Залізнична. (можеш сказати, що від Руслана з консульства)
    P.S. Golf 2, вибач за флуд в темі. Успіху тобі, можливостей і наснаги у завершенні цього проекту.
    P.P.S. поки не побачив фото, яке виклали вище (в оригінальному кольорі + хром), думав, що "мілітарі" буде норм. Але зараз, особисто я, розтягнув би проект ще на рік, але зробив би хром і т.д.
    :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Та я сам довго мучився над тим питанням, але получаеться так, що тут в Празі всі хромовані їздять і блискучі а мілітарі получиться ексклюзивом.
     
  20. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    :drinks:
    Твій проект - твоє рішення.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)