Volkswagen - лідер світового авторинку 2016

Тема у розділі 'Новини Volkswagen', створена користувачем dragger85, 7 вер 2016.

Tags:
 1. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  Підбиваючи підсумки перших 6 місяців 2016 року, можна стверджувати, що концернVolkswagen є найбільшим автовиробником у світі. За цей період було вироблено близько 5,3 млн. автомобілів. В цілому, варто звернути увагу, що суттєвопокращились результати виробництва для таких ринків як: Центральна та Східна Європи, Азія, зокрема, Китай.

  З січня по червень цього року Концерном було реалізовано 5,199 млн. нових автомобілів, що забезпечило зростання на 2,1% порівняно із аналогічним періодом 2015 року. У той самий час ключі від нових автомобілів вже отримали 5,117 млн. клієнтів. Такі результати дозволяють стверджувати, що концерн Volkswagen може розглядати майбутнє із оптимізмом та аргументованими сподіваннями.

  VW1.jpg

  Volkswagen в Україні також продемонстрував стрімке зростання. За перше півріччя2016 року власниками автомобілів Volkswagen стали 2435 клієнтів, тоді як за аналогічний період попереднього року - 1172 клієнта. Таким чином, Volkswagen в Українізначно покращив свої позиції, збільшивши продажі більш ніж у 2 рази.

  VW2.png
   
 2. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  ну і кому то цікаво якщо 99,9% форумчан не можуть собі позволити нову машину
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. vlad8

  vlad8 Active Member

  Авто:
  пошук
  Обожнюю, коли виходять нові моделі фольцу.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Sindega

  Sindega Новачок

  Авто:
  Фольксваген Поло
  красиво виглядає
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)