VW Golf Country Chrome Edition

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Sasa, 26 лип 2012.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Маленький екскурс в історію:
    Несколько особняком стоит модель Golf Country - практически самостоятельная модель, в которой кузов и агрегаты Golf Syncro установлены на раме, благодаря чему автомобиль имеет внушительный дорожный просвет, при этом, как и Syncro, располагает вискомуфтой в приводе задней оси, что обеспечивает автоматическое подключение задних колес при пробуксовке передних. Данная модификация собиралась на заводе фирмы Steyr в городе Грац (Австрия), там же производили Mercedes-Benz G-класс. Из-за высокой цены модель не нашла широкого спроса, выпущено всего чуть более 7000 шт.
    Chrome Edition выпущено 558 штук.

    Ітак погнали.
    Блог машини я розпочав рік назад на ВІДАБі. Тут не хотів щоб не... не кажи гоп поки не перескочиш. А зараз спокійно викладаю:

    [​IMG]

    Машину було знайдено в Тернополі. Стан не з кращих але до Львова доїхала без проблем не зважаючи на те що гаряча заводигася лише з толкача[​IMG]

    [​IMG]

    Окрема подяка попередньому власнику який не розводив калхозу по машині і лишив все що міг в оригіналі...

    [​IMG]

    нажаль "залишити в оригіналі" не значить "в доброму стані". В нього не було часу і можливості вкладатися в цю машину тому слава Богу він її продав

    [​IMG]

    За цей рік було зроблено/замінено/приклеєно/відреставровано добра частина машини не зважаючи на урізаний бюджет. "Заліз під капот - виліз з вихлопної". На машині немає жодної частини до якої я б не брався крім даху.

    [​IMG]

    Не зважаючи на це досі не все так радужно, і частенько мене можна знайти в гаражі. Опустити руки? Не даждьотесь [​IMG]

    [​IMG]

    Єдина проблема яку поки що не уявляю як вирішити - хромовані частини. Колеса, кенгурин, тримач запаски... це все хромована сталь. В місцях де хром тріснув/сколовся лізе ржавчина. Поліровка цих місць помагає не на довго. Але це окрема тема

    [​IMG]

    Завдяки тому що машина на рамі завод зробив здоровенну діру в криші і візав туди мякий люк що займає 80% даху.

    [​IMG]

    ЧаПи:
    Чи зимою не холодно? Ні. Пічку врубив і тішишся
    Чи вода не затікає? Ні. Система водостоків працює на 5

    [​IMG]

    Запчастини? Основна масса Г2 та Г2 синкро

    [​IMG]

    Унікальні? Достатньо. Наприклад ось що вам знадобиться щоб зі звичайного сінкро зробити кантрі

    [​IMG]

    [​IMG]

    І то це насправді груба прикидка бо я там не бачу ні люка ні задніх катафотів а може і чогось ще нема

    [​IMG]

    Ця машина не для рибалки, не для трофі рейдів, не для орання полів, не для... і т.п.
    вона для душі!

    [​IMG]

    Це був лише другий раз коли вона зі мною зїхала з дороги, виключно для фотосессії

    [​IMG]

    Для бездоріжжя їй бракує пониженої передачі

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    Як веде себе на трассі... дороги тримається чудово завдяки 205им колесам, двом стабілізаторам...

    [​IMG]

    хоча не можна забувати що вона все таки не занижена, а завищена...

    [​IMG]

    Зараз машина все ще на стадіїі відновлення.

    [​IMG]

    Грубо - все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Му - ха - ха

    [​IMG]

    [​IMG]

    А люку вафлі

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Стакани задні не айс. Тре робити.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Продовжим

    Били по морді... можливо навіть і ногами...

    [​IMG]

    будем ламати лонжерон. раніше під бампер була підкладена півсантиметрова шайба

    [​IMG]

    Санруф [​IMG]

    [​IMG]

    Новий (б/у) люк який не тече, не продувається... вобщем ляля.

    [​IMG]

    Старий люк отдам незадорого.

    якось так [​IMG]

    [​IMG]

    Цій дверці настільки херово що нова встановлена замість неї дверка тупо не закривається... впирається в передню стойку

    [​IMG]

    продаю на металолом кому тре [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Не єсть валнаватса!
    Так він виглядав коли приїхав сюди
    [​IMG]

    І відповідно так тиждень назад.
    [​IMG]

    Так що наклейки це вже пройдений етап... 4 місяці назад виготовив 2 комплекти. В гаражі другий комплект лежить.
    Але дякую за питання [​IMG]

    Цитата:
    Написав(ла) Volodumur [​IMG]
    Саша,ти якось дах шукав,я думав що ти будеш його міняти?

    Володя, на фото номер 3 на задньому плані справа сперся на стіну новий(б.у.) ідеальний дашок. Крім того новий люк трошки довший і трошечки вужчий, так що станий потрісканий дах з вагоном шпакльовки - нафік!

    ПиСи. На фото гараж не мій, а рихтовщика... хоча мій гараж теж нічогенький [​IMG]
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Купа мєлочної роботи. На данний момент
    Лонжерон на свому місці. Зазори капота нарешті збіглись.
    Стара потріскана криша нарешті вирізана. Підсилюється оригінальний каркас

    [​IMG]
    [​IMG]

    Щоб вирізати стару треба висверлити сто мільонів дир а потім їх ще й заварити. 3 сверла поламались
    [​IMG]
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Цитата:
    Написав(ла) Volodumur [​IMG]
    Саша то не то,в моїй темі на 15-й сторінці подивись))))

    Дякую Вова. Девайс прикупив за двадцяточку в Володі на зеленій.
    [​IMG]


    Цитата:
    Написав(ла) Solaris [​IMG]
    ніколи не розумів що людям побобається в каунтрі настільки що вони готові за них стільки платити

    Сам в шоці [​IMG]

    Цитата:
    Написав(ла) Solaris [​IMG]
    щось незрозумів з дахом ти його мамінюєш на інший?

    Машина була на даху який був вистуканий і пошпакльований. Короче попа йому. Я його міняю повністю.

    Цитата:
    Написав(ла) Borman [​IMG]
    Саша, з люком то ти чьотко - молодець

    Люк маст бі. [​IMG]
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Як виглядає оригінальне крило під серпи в Кантрі:

    [​IMG]
    [​IMG]

    І відповідно сам серп з двома защолками

    [​IMG]

    Чесно кажучи цьому факту був здивований бо думав що крила звичайні.

    Ну і нарешті криша на місці:

    [​IMG]

    По боках будуть оригінальні рейлінги для чого зроблені відповідні "бонки"

    [​IMG]

    Криша підсилена максимально. Для цього зпереду і ззаду вварені поперечени

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    На стойках наварені косинки і по боках для жорсткості підтримка

    [​IMG]

    Ну і конєчно сам люк який прилягає плотно а не те що було

    [​IMG]

    На скільки я зрозумів це люк Webasto і ставився він на багатьох машинах різних виробників

    [​IMG]

    На фоні періодично маячить дядя Володя який власне це все втілює в життя. З того що я бачу як він робить то руки в нього ростуть з правильного місця. Поки його роботою я задоволений.

    [​IMG]

    Спойлерок для люка оригінальний не дуже підходить бо йде півколом а форма нового люку ближча до квадрату. Так що якщо у когось є ідеї де взяти спойлерок чи в кого його зліпити я був би вдячний.

    [​IMG]

    Відяшка яка показує роботу люка:




    На сьогодні все. [​IMG]
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Горловина бензобака підкачала. Хвороба, що поробиш

    [​IMG]

    Тримач горловини

    [​IMG]

    Поварка невеликих дефектів дна

    [​IMG]
    і т.д.
    В загальному стан добрий.

    Задуваєм дно, лонжерони і пороги. Двері і інші пустоти що вище дна будуть задуватися після малярки.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Сьогодні/завтра буду дивитися викраски.
    Фарба буде Du-Pont металік або ксералік під лаком.
    Якщо в когось будуть якісь ремарки на цей рахунок - прошу висловлюватись.
    Дякую
    [​IMG]
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Купа часу пройшла. Був в відпустці. Змінилося мало що. Зараз почали машину перетирати

    [​IMG]

    Цитата:
    Написав(ла) Volodumur [​IMG]
    Саша,може варто познімати всі навісні елементи,вивести

    А хто казав що так не буде? [​IMG]

    Обробили все рідкою шпаклівкою яка буде зтиратися до грунту щоб затягнулися дрібні царапини ямки і сколи.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    З тими святами робота йде не дуже швидко нажаль. Але потихеньку рухаємся.
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ітого.
    Прикупив собі мяку панель в ідеалі... навіть підсвітка бардачка в комплекті (перший раз доречі бачу хоча знав про штатне місце).
    Нарешті справив підігрів водійської сідухи. Як буде гріти поки не знаю - після установки побачим.
    Почистив новий люк. Його нижня частина (стеля) була з білого дермантину. Пофарбував в чорний. Нічо так доречі вийшло.
    Дядько Каматоз мені нарешті привіз лобовуху нову.

    Ну і нарешті машина ПОКРАШЕНА [​IMG] Колір як на мене - бомба! Віддав на обезшумку. Скоро буду забирати і збирати салон.
    Фотки пізже.

    З оригінальною чорною стелею не склалося. Ніде нема. Довелося робити самому. Чорний велюр і півбанки 88 клею... вийшло наатлічно, правда фотки недавшіся трохи.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Сам велюр чорний-чорний але від спалаху відблискує і виглядає сіруватим.

    Від форми оригінального руля я ваще торчу. Діма автоінтерєр обдянув мені руль. Шкіра вроді чорна а на загальному воні получилась якась сіра... це недолік. Поїжджу побачу чи зможу з цим жити.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Взагалі поробив кучу всього. Проводку, фіксатор на дверях, заїдающий трос газу і тд. Наразі залишилось попилососити, постелити кавролін, помити сідухи і поставити в салон. Далі машина поїде мабуть в городок до ходовика. Після чого поліровка і новий комплект наклейок [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На днях катався по гаражам... В салоні тиша і сспокій... Мимоволі згадалися меоседес і ауді)))

    Так як колонки стоять тільки в штатних місцях (карманах панілі і задні полочки) то звук наразі залишає бажати кращого, але це мене поки що не смущає.

    Лінзований біксенон це прекрасно... але ну не влазить в Г2 фару жодна лінза. Доводиться різати. Ітак прикупив я собі комплектик ламп Н1 з блоками розжигу і лінзи G5 з габаритом-ободком а-ля ангельських очей
    Дістав я фари недорого з прозорим склом і рефленим рефлектором... панэслась

    [​IMG]

    Досить легко зняв скло нагрівши фари в духовці

    [​IMG]

    Щоб лінза влізла зробив 8 надрізів з тилу фари і розкрив її як тюльпан. На фото фара по суті висить на лінзі яка вперта на стіл. Ахтунк. Лінзу треба ставити так щоб шторка була знизу! Лінза перевертає зображення!

    [​IMG]

    Помаленьку відгинаючи і підрізаючи прикладав скло. В кінці кінців коли скло перестало торкатися лінзи прийшов час ховати той тюльпан і герметизувати то безобразіє. Для цього пригодолися 2 половинки банки з-під великого нескафе Висота по 5 см. Банку відрізав по висоті 5.5 см а потім гострі краї позагинав всередину

    [​IMG]

    Для чого дирка поцентру - для того щоб просунути туди задню частину корпуса лінзи і притягнути лінзу до рефлектора. Доречі на бонку наклеїв ущільнювач для вікон щоб вона щільно прилягла до рефлектора.

    [​IMG]

    Оскільки хром з рефлектора відлущувався поки я гнув свою лінію пласкогубцями то краї відлущеного покриття я позаливав суперклеєм щоб воно мені потім все не висипалось в фару.
    Надіваєм її і притягуєм гайкою що йде в комплекті з лінзою

    [​IMG]

    Так як кольорові цацки під капотом не каміфльо, та ще й поржавіти може.... чорна ізолєнта рулить!

    [​IMG]

    Лишилася непонятка що робити з отвором для габарита, тим більше що через нього виходять проводи шторки і ангельського глаза. Та й чорна пляма в фарі якось не шарман. Рішення просте - фольга і скотч. На малюнку 2 фари. А ну спробуй знайти на лівій бувшу дирку від габарита [​IMG]

    [​IMG]

    Прямо по центру прозорого скла були буквочки "Н4". Прям в них і світитиме лінза, а це мені нідочого. Шліфуєм, поліруєм:

    [​IMG]

    Знав би я що це мені обернеться 3-ма вечорами з дреллю в руках і підбирання шкурки/пасти - ХЕР би я за то взявся!!! Ну але раз вже взявся то назад дороги не було. Вийшло не ідеал але краще ніж було.
    Ну а далі все просто. Приклеюєм скло на герметик і трошки герметика даєм в район виходу проводів з отвору габарита. Після висихання ставим фару

    [​IMG]

    [​IMG]

    Підключив. Працює. Є правда поки 1 мененгіт, блоку розжигу треба нормальний струм для включення фари. Потрібно щоб проводка була хороша до ближнього, інакше буде включатись по 1 фарі.
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Готуємся до фесту [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Чистим форсунки.

    [​IMG]

    Вони були підзабиті, але на роботі двигуна не відобразилось. Після довгого задовбування майстра - висновок: Лямбда від Вольво/Ніссана грає мозг. Тре купляти нову. Якщо в кого є на підхваті рідна лямбда - з задоволенням позичу/куплю.

    { додано через 1 хвилину }
    А ТЫ К ФЕСТУ ГОТОВ!?

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Фест пройшов на ура хоча приза мені не дали ))

    Фотіка з собою не мав отож пару фоток з феста зроблені невідомим авторами і найдені на просторах Інтернету [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Не дивно що у мене зіжрало купу бензи поки ми їхали на фест і з фесту... Назад валили майже постійні 120... і вот трошки паспортних даних:


    Двигатель 1,8-литровый четырех-цилиндровый двигатель с 98 л.с. (72 кВт), катализатор, 5-ступенчатая механическая коробка передач
    Код двигателя 1P

    Привод постоянный полный привод с вязкостной муфтой

    Размеры
    Длина 4255 мм
    Ширина 1705 мм
    Высота 1555 мм
    Колесная база 2480 мм
    Колея передняя / задняя 1435/1443 мм
    Дорожный просвет 180 мм
    Диаметр разворота 10,5 м
    Объем багажного отделения 280/1230 л
    Размер колес 6 J х 15 (стандартный и всестороннего версия)
    7 J х 15 (хром Special Edition)
    Размер шин 195/60 R 15 (нормальный и всестороннего версия)
    205/60 R 15 (Chrome Special Edition)

    Вес
    Снаряженная масса 1245 кг
    Полный Общий вес 1640 кг
    Развесовка по осям, передние / задние 870/810 кг

    Максимальная скорость 155 км / ч

    ускорение
    0-80 / 0-100 км / ч 8,2 / 12,3 с

    Топлива обычный бензин, неэтилированный
    при постоянном темпе 90 км / ч 8,5 л
    при постоянном темпе 120 км / ч 11,4 л
    в городском цикле 11,9 л
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Ріспектую

    Я просто в тіхам аху-є від всього побаченого!
    Ріспектую ужасно!!! (не заздрю, а ріспектую)!
    А кошторис виставити + вартість робіт це комерційна таємниця? Цікаво було б оцінити.
    Візьмешся за мій Б4 як координатор робіт?
    Пиво і пів метра ковбаси вже чекають в багажнику для проговорення :gamer:
     
  17. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Прочитав на одному диханні! Ріспект і уважуха :)
     
  18. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Це ж яким фанатом треба бути, щоб перебрати машинку вздовж і в поперек до дрібниць... і зробити з неї таку "лялю"!!!! А скільки праці і терпіння... Да, це заслуговає на похвалу :) Ріспек і уважуха!!!!
    Пі.сі. Sasa, після фотосесії твого Кантріка, тепер я точно знаю що бачила тебе і не один раз.... ;) Але ти "шифруєшся"... :)
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Юрко, мене чуть жінка з хати не вигнала з тим всім так що наступні проекти мабуть будуть не скоро :)... а кошторис викладати не буду, а то як жінка прочитає то вже точно вижене ))). Якось при зустрічі.

    Тут в темі не додав порошкових покрасок всяких дрібниць типу захиста мотору, решіточок і тд. Також окремим пунктом була кришка на запаску (чорна) яку руками мені вигнув Стьопа (Тор) і обтягнули плівкою в Нашій Справі. Миття шкіри хімією теж зайняло купу годин. Перешиття і освіження всяких шкіряних і дермонтинових чохольчиків в салоні... заміна і пошуки унікальної синкровської полуосі... все це було і не безплатно.
    Але дякую всім хто мені в цьому допомагав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Sasa , до речі, я уточню за те, що ти писав про хром. Можливо за таке візьмуться (є один такий завод у Львові)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)