VW Golf Country Chrome Edition

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Sasa, 26 лип 2012.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Мені тяжко судити - це перша голова яку я "в руках тримав". Колодці/гідрики всі приблизно однаково і люфту майже не відчувається. Зазори щупом не пробував міряти. А посадочні РВ навіть не провірив. Подивився що напилення не стерлось на кришках і шийки рівні, тай край на тому. Поболтати його без гідриків не пробував.
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Маленька ПОБЄДА, сальнички працюють. Свіча не засирається, старі відкладення посвітліли і нових немає. Різьба (що в циліндрі) суха.

    IMG_20180619_182446.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Давки масла все ще нема. Їде до мене насос від 2E зі збільшеною висотою шестерень в порівнянні з рештою насосів. Номер 027115105B. Встати має 1:1.

    viber image.jpg
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Оту алюмінієву плошину в яку впираються шестерні за звичпй шліфую щоб не було видно кругів від шестерень... через ці нерівності може падати тиск ( втікає масло)
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Так, ти казав. Я на свому який стоїть наразі шліфував. Нічого не дало. На 2Ешному шліфувати не буду, бо самому дуже важко вивести поверхню в абсолютно рівну (постійно то парабола то гіпербола), а на завод якийсь віддавати мороки багато.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну то можливо не в насосі справа ці насоси по 30 років працюють і не вимахуються... але всяке буває.... Я собі згадав...була ситуація подібна правда симптоми інакші --- довго закачувало масло... проблема була у різьбі куда закручується датчитк тиску масла... там різьба була збита ... датчик якось тримався і назовні масло не кидало, але коли уплотнив різьбу звичайним тифлоном і добре затягнув датчик то ситуація з маслом змінилась... подиви може в тебе там щось не так.
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)