VW Golf2 Zh@riKa

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Zh@riK, 16 лип 2009.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Вирішив створити блог для свого коня. Фотки не викладаю, бо їх можна переглянути в "гаражі".
    Тут буду викладати теми, які стосуються ремонту та тюнінгу моєї машини
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Вчора в машині зявилась проблема:
    - двигун то переставав тягнути, то зривався..... я дав "просратись" двіжку, добре його прогазувавши - з вихлопної чорний, а потім сірий-майжебілий (тобто нормальний) дим пішов. вроді помогло..., але за пару км після світлофора захлох, бо двіжок не тянув..
    - вечором на стоянці знову дав "просратись" двіжку - та сама ситуація з димом з вихлопки;
    - зранку почав їхати - та сама гадость... замінив свічки (мав в багажнику ше старі). ті шо викрутив - чорні-чорні всі в копоті.... почав грішити, шо вони вже своє відкатали (прибл 20 тис. км NGK №21); поставив старі БОШ.
    - машина поїхала доборе... доїхав до львова - то саме....
    - заїхав на стоянку на роботі - ледве запаркувався - двіжок як дізель тарохтів, припаркувався - дав "просратись" - вроді гуд. викрутив свічку - чорна в копоті;
    питання: в чому проблема?? карб накрився, чи свічкам вже амінь??
    пи.си. бензин залив до повного і встиг накатати 250км на ньому, тоді почалась ця проблема..., тому, думаю, не в бензі проблема...

    будь-ласка, опишіть, як з цим боротись, якшо в когось таке вже було... або порадьте в чому може бути проблема і до кого звернутись..
     
  3. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Була практично така ж проблема. Переливав карбюратор, заливало свічки. Свічки були чорні, особливо така фігня ставалася під час їзди по місті. По трасі все було ок, свічки самоочищувалися. Помогла настройка-чистка карюратора. Правда в мене зовсім інший карб :)
     
  4. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    ти ж сам кажеш шо свічки чорні і закопчуються значть в тебе суміш перезбагачена і то конкретно і свічки тут ніпричому. Думаю треба дивитись до карба.
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    з двох дописів розумію, шо моєму карбюратору треба їхати до майстра Андрія :)... зараз буду дзвонити до нього...
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    передзвонив до Андіря - його висновок: таки карбюратор. Сказав шо в мене електронний - плювався :), але казав, що завтра то питання вирішить :music:
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    2ЕЕ - самий поганий карб. Може прийдеться на 2Е2 замiнити!
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    :) ти мене так обнадіїв :haha:...., бо мені саме зараз бракувало замінити карбуратор :))
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Забрав від Андрія машину - усунення проблеми: онулення компутера + очиска(заміна) жикльорів і форсунок. тепер моя машинка їде :):gamer:
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    наступний крок - робота по ходовій, а саме:
    1) заміна передніх стойок на:
    - амортизатори SACHS від B4;
    - відбійні подушки Б3;
    - пильники та відбійники SACHS;
    2)заміна задніх пильників-відбійників SACHS;
    3)заміна внітрішніх пильників полуосей;
    4)ремонт куліси (передачі фігово втикаються);
    всі З/Ч є. лишилось тільки замінити :)
     
  11. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    успіху в заміні !
     
  12. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Скажеш на якому сервісі робив і в скільки то все по позиціям обійшлося, а то також хочу зайнятися підвіскою.
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    окі :morning1:
     
  14. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Все, ходова готова.
    Робив на сервісі біля ДАІ, шо по кульпарківській, в майстрів Ореста та Назара по рекомендації Олега.
    Майстри супер!
    за роботу взяли зовсім небагато, порівняно з тим, шо я платив раніше на інших сервісам.
    Бюджет - майже 2,500 грн.

    Назар порекомендував поставити ззаді копита на 1-й рівень (там їх 2-а, як виявляється), шоб машина полюдськи виглядала, бо зараз перід ледь-ледь вищий за зад. підкажіть техічну назву "копит", і скільки вони можуть приблизно коштувати...
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    наступний крок - ремонт генератора, заміна масла в КПП, та вихлопної магістралі (двох останніх глушаків, бо вже майже решето)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Привіт!!!!!!!!! можу ці підставки для тебе зробити ,ціна 80грн.якщо цікавить пиши в ПП.
     
  17. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Я свої рік тому брала по 90 грн.
    80 - то нормальна ціна !
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Я свої рік назад в сигналі по клубній карті брав за 45 грн пару :P
    Научна назва: Проставки під задні стійки

    Коли купляєш є одна обовязкова умова!!! Треба попросити продавця щоб він приніс стойку і надів ці проставки на неї бо більшість проставок халтурно зварені і тупо не налазять!!! Це просити обовязково. Я так і робив.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2009
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    пройшло 3-и тижні з часу, коли Андрій колупав мій карб і історія знову повернулась...., знову ті ж саму симптоми: тисну на газ рівномірно - машина то зривається, то ніфіга не тяне... свічки не викручував, але, мабуть, чорні, і знову в салоні бензином попахує...

    завтра поїду до Андрія, він по гарантії підтюнить знову карб, але вічно і шотижня тоже не охота їхати,.... кароч, хто підкаже, шо то може бути за херня. бенз.фільтр міняю що 5тис. км. (фільтр у формі відстіника). може ше всадити перед ним проточний фільт (вертикальний), чи то вже пора бак чистити.... ???:ireful1:
    підкажіть хто шо знає по цьому, але прохання давати реальні пораді, а не здогади.
    дякую
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    карб минулоги тижня зробив - проблема смішна: андрій втикнув лямду на масу кинути...., покита пластина на двигуні лежала, то їздив, а звалилась, то і почались приколи. кароч, закрутив він мені масу лямбди на місце, обнулив копм з помилок, вибачився. наразі все гут :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)