VW Golf2 Zh@riKa

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Zh@riK, 16 лип 2009.

  1. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    це все що тобі потрібно ну і своЇ доки,якщо конкретніше телефонуй.Недавно знайомий з поляндіЇ пиЇхав.
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    замінив я удачно фару. поставив бош, бо хелли не було, але світить вона суперсько! дякую юрі, за наводку.

    також підтянули мені двері з водійської сторони. викладаю фотозвіт.
    до (видно по ущільнювачу, де би мала дверка бути):
    [​IMG]
    [​IMG]
    ну і ось так в мене дверця в положенні "закрито"
    [​IMG]

    після:
    [​IMG]
    [​IMG]
    для того, щоб дверка дотягувалась докінця перемістили трошки гачок
    [​IMG]

    сьогодні - заміна водяної помпи, бо дуже тарахкоитить, заодно і шків помпи та мотора.
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    щось я фоток не бачу
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ще разок, бо з зображеннями були трабли :)

    замінив я удачно фару. поставив бош, бо хелли не було, але світить вона суперсько! дякую юрі, за наводку.

    також підтянули мені двері з водійської сторони. викладаю фотозвіт.
    до (видно по ущільнювачу, де би мала дверка бути):
    [​IMG]
    [​IMG]
    ну і ось так в мене дверця в положенні "закрито"
    [​IMG]

    після:
    [​IMG]
    [​IMG]
    для того, щоб дверка дотягувалась докінця перемістили трошки гачок
    [​IMG]

    сьогодні - заміна водяної помпи, бо дуже тарахкоитить, заодно і шків помпи та мотора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    я щось не зрозумів,ти завісу міняв? як поляндія? як кордон?
     
  6. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    завісу не міняв. майстри шось там шаманили, поміняли ті пальці, шо тримають завіси, рехтанули петлі - головне, шо двері тепер суперськи закриваються :)

    поляндія гут. з тимчасовим талоном проблем не було, нікому на лапу не давав. на кордоні шо в польшу, шо з польші довго не стояв... дороги в них суперські :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    шойно приїхав з сервісу - замінили водяну помпу. одразу зникли шуми і тарахкотіння, які мені вже давно давили на голову :)
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    сьогодні зарнку проявився цікавий симптом - коли скидаю передачі на нейтралку - обороти падають і мотор глохне.
    а коли їду на буль якій передаці з оборотами 1300-1500 мотор трохи подьоргує - такого взагалі ніколи не було... :sad:
    таке вже колись було (відєдналася вакуумна трубка від карба), я перевірив - трубочка на місці.
    Вчора вечором після заміни помпи машинка летіла, проблем таких небуло небуло...

    мої здогадки - коли заливали тосол в розширювальний бачок то так добра його доля хляпнула на кришку трамбльора - може за ніч той тосол якимось чином попав бід кришку (якшо так, то в трамбльорі значить є мікротріщина десь...)

    ваші відгуки, пропозиції ?
     
  9. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Вчора дуже схожі симптоми - поки конкретно не прогрівся двигун не зникли. Думаю що це далося взнаки через відсутність трубки підводу теплого повітря від випускного колектора (на літо зняв - а ше не поставив). Десь читав що при такій сирій погоді і температурі близько нуля утворюються частинки льоду на карбюраторі, що заважає проходу повітря і відповідно такі глюки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    в мене та трубка є, тільки вот не зауважив, чи нормально її на місце присобачили, після того як замінили помпу. сьогодні вечором перевірю. дякую
     
  11. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Ну навіть якщо є - треба перевірити чи працює заслонка, і чи карбюратор дійсно керує яке повітря йому треба.
     
  12. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ок.
    почну з тієї трубки. якшо не поможе то вже тоді буду їхати до карбураторщика.

    в когось ше є ідеї? чи це єдина?
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Так ця трубка служить проти "обледенения впускного коллектора" але зараз не та погода щоб ця трубка на щось кардинально впливала.

    Якщо на ХХ теж ковбасить то свічний провод відвалився або пробиває на корпус. Шукай.
     
  14. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    симптоми зникнули після заміни високовольтних дротів та кришки трамбльора. поставив провода BERU. і двигун навіть тихіше і рівніше почав працювати.
    Дякую SASA за міні діагностику мого авто на зїзді :).

    є ше одна надокучлива проблема - датчик нажимання педалі тормоза - він в мене то фунциклює, то ні. на позаминулих вихідних все відрегулював - від легкого нажимання педалі стопи засвічувались. вчора вечором натискаю - нема, не світить. якось не хочеться шоб хтось мені в дупу вночі заїхав... може хто знає як реанімувати ту пімпочку (кнопочку, чи як то правильно), або має робочу без глюків?
    дякую за відповіді
     
    Останнє редагування: 4 лис 2009
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Вітаю
    По чом нинче дроти - гривень мабуть по 300?
     
  16. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    від BERU так. були якісь дешевші за 140, але не ризикнув брати. бо перед тим були BERU також, то намотав на ни десь 40тис.км і задоволений, то тільки зараз їм кабздєц прийшов. старі провода поставив на москвича батька - машина звєрь з тими проводами :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    за порадами одноклубчан, та і багато про то вже прочитав, замінив тосол в охолоджуючій системі на антифриз (ліквімоллі).після злиття тосолу промивав систему водою. заміною задоволений :girl_angel:
    пи.си. тосол, шо був "на долив" для гольфіка тепер буде обітать в москвичу :)
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Промивати треба дистильованою водою. Також нею й розводити концентрати антифризу.
     
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    саме так і робив :dance:
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    зробив собі обновочку - перешив салон.
    Велике спасибі AutoInterior, а особливо Дімі!!!

    невеличкий фотозвіт

    до (мало фоток до :)):

    [​IMG]
    [​IMG]

    і після:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    результатом задоволений!
     
    • Подобається Подобається x 4

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)