VW сервіс «Алекс СО» деякі питання пр цей сервіс

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем quatroreal, 14 січ 2012.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    І да, журнали в кімнаті очікування 12-13 року... Це також свідчить про цінування клієнтів... Зато маленька баночка якоїсь водички кольорової 19 грн...
     
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    вони розраховані на жирних людей, тому такі ціни.. відносно журналів - похер, бо в них є безкоштовний вайфай а в тебе смартфон )
     
  3. Yuriy Onuk

    Yuriy Onuk Новачок

    Авто:
    VW Passat B7
    Привіт! Підкажіть станом на сьогодні чи вартує їхати на "Алекс" для проведення ТО (заміна ремнів, помпи, мастила, вільтрів, двох заглушок, підкрильника) на Passat B7, можливо є сервіси де це можна зробити якісно і за розумну ціну. Цікавить станом на сьогоді, питаю тому, що не знайшов свіжих дописів по темі. Усім дякую, модераторів прошу вибачити новачка якщо пишу не по темі або ж зле шукав по форуму. Дякую на перед!
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Поїдь на вищезгадану заміну до @Олег М. в Городок - Олега СТО зробить як не тої самої якості роботу - то кращої і звісно не за такі космічні гроші як на Алексі.
     
  5. GavchiK

    GavchiK Новачок

    Авто:
    VW Tiguan 2.0 TDI 4motion 2012
    Категорично не раджу їхати на "Алекс"! Близько двох тижнів назад пригнав собі Tiguan 2012р з Німеччини. Вирішив пройти чергове ТО на офіційному сервісі, щоб зробили запис у книжку. Мастила і фільтри поміняли (сподіваюся), все обійшлося в 5943грн! Також провели діагностику і нарахували запчастин з роботою ще на 22000грн, при чому ті ж запчастини та робота на нормальному сервісі мені обійшлися менше 10000. З "дикими" цінами я ще міг змиритися, бо знав на що йшов, але при діагностиці ходової, мені сказали, що потрібно терміново замінити підшипник передньої правої маточини(ступиці), на що я чемно подякував і сів в авто. Не встиг я виїхати за межі стоянки "Алексу", ак почув стукіт спереду з правої сторони. При швидкості 60-80км/год гул ставав нестерпним! Нічого подібного я не чув, поки їхав 1600км з Німеччини і ще приблизно 500км по Україні! Через день вищезгаданий підшипник був замінений і стукіт-гул пропав. Висновки робіть самі, але якщо все ж таки доведеться скористатися "послугами" цього сервісу, дуже рекомендую наполягати на присутності при виконанні всіх робіт з Вашим авто.
     
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    якщо вже дуже кортить їхати до офіціалів, то для свіжих VW авто(2004+ року) можна їхати на офіційний Skoda сервіс на Зеленій. Колега там обслуговує свою фабію, то ціни на зч(оригінал) там такі ж як і будь-якому магазині, роботи не дуже й дорогі, якість ніби норм
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Yuriy Onuk

    Yuriy Onuk Новачок

    Авто:
    VW Passat B7
    Дякую усім за те що відгукнулися, душа лежить їхати до @Олег М. але потрібна відмітка в сервісні книзі. Спробую ще запитати вартість робіт на Skoda сервісі. Але щось підозрюю що то буде теж саме що і на Алексі.
     
  8. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    @Олег М. ставить відмітку в книжці! бо в нього офіційний сервіс + він офіційний представник багатьох виробників (сакс, лікві молі і ше шось)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Yuriy Onuk

    Yuriy Onuk Новачок

    Авто:
    VW Passat B7
    От я поспілкувався з усіма офіціалами і вирушаю зараз до @Олег М. :)
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)