VW VIDEO

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Олег М., 8 січ 2010.

  1. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    • Подобається Подобається x 2
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Цікаво, а як би звучало, якби перевести на нашу мову останні фрази діалогу в тому відео. :lol::lol::lol:
     
  3. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    1. Херово вона комусь насосала, зато права з машиною подарили
    2. Закадрові дебіли могли вийти і допомогти, а тоді в лице заявити, що вона дура, а не ржати як обкурені бівіс і баттхед
    3. В мене теж така сама ситуація постійно: приїжджаю на заправку біля дому, де завжди заливаю, а там тільки одна колонка на правий бак і черга вічно гігантська.. Я всіх об"їжджаю і стаю до колонки на лівий бак... Всі з мене ржуть і тикають пальцем допоки я не витягну пістолет з колонки і всім не покажу, що він офігенно дістає через зад машини до правого баку.. Всі сосуть, коли я свалюю, а вони далі в черзі сидять... хехе, троль ще той ))
    4. В таких випадках треба всерівно йти до водія, може він набуханий або накурений в хлам і як виїжджатиме з заправки вбє когось на дорозі.
    5. Ну і міліцію підключати якщо щось... принаймі тоді перед собою совість чиста буде!

    P.S.: Доречі, тим хто не знав: якщо сидиш за кермом і не знаєш з якої сторони бак - дивишся на значок на панелі:
    [​IMG]
    Бак - справа!
    [​IMG]
    Бак - зліва!
    Відповідає у всіх машинах!
     
    Останнє редагування: 18 лип 2014
  5. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    В тій машині точно немає такого значка, та навіть якби і був, то це хіба ще більше би озадачило особу з мозгами "куріци")))

    Отправлено с моего Desire HD через Tapatalk
     
  6. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    • Подобається Подобається x 1
  7. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    у нас ледве не кожного дня такі краш-тести автівки проходять
    :cool:
     
  8. yoursen

    yoursen Active Member

    Авто:
    -
    Клубна карта:
    000104
    а можна тут про ауді написати?
    [youtube]lInd8GimJJc[/youtube]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. yoursen

    yoursen Active Member

    Авто:
    -
    Клубна карта:
    000104
    [youtube]f4v-1DOG3-U[/youtube]
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Норм собі гонять))

    А тут на 1.56 секунді було дуже близько до краю)))
     
  11. djuma

    djuma Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.4 '99
    Хто неправий? з одного боку в країні війна, а з іншого питання чи гідно себе поводить працівник ДАІ? Для роздумів...
    https://www.youtube.com/watch?v=1OKoO-TnYD8
     
    Останнє редагування: 28 вер 2014
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    я відео не дивився, бо такого плану відео мене "драконить", але судячи з титульної картинки відео - ДАІшник - неправий у будь-якому випадку. Бо ці "служителі" втратили довіру громадян,........

    П/С/ Провести переатестацію (об'єктивну із залученням громадських організацій) та реформу правоохоронних органів!!! Ті, хто не пройшли - поставити на облік в центри зайнятості та перенавчити за робітничими професіями і в путь на підприємства чи в народне господарство.
    Необхідне створення, визначення, затвердження ітд конкретних нормативно-правових та законодавчих документів з чітким прописом, щодо дій цих осіб (ДАІшників) у тих чи інших ситуаціях. --- і тоді не буде виникати питання хто прав, а хто ні.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    І ще одне, судячи з титульного кадра відео, якби в мою машину "той служитиль" засунув зябра, і при наявності собаки, то я би пса спустив на нього однозначно.
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    djuma, сам їжджу на закарпатських номерах, і пиняють завжди безпричинно. В Закарпатті нема сепаратистів, АТО і бойовиків... Те що він з Донецька не дає права ДАІшнику так себе поводити. Підстава зупинки може бути операція "зброя, наркотики" яка йде і не завершується напевно. Підозра - номера, грузовий автомобіль. Все це виклав в культурній формі, запросив двох свідків, склав протокол огляду і всім було б щастя... А МЄНТЯРА в даному випадку як Путін - ... ла-ла-ла!!! Я думаю це однозначно повинно бути кримінальна справа за декількома статтями: тілесні пошкодження, перевищення посадових обов'язків і т.д.... Виправдання в даному випадку у гайца немає.
    Мене одного разу троє гаїшників зупинили з мігалками і зі старту - документи, капот відкрий, багажник відкрий.... Соснули і пішли до машини і хтось жезлом стукнув по машині. Коли я вийшов з машини і сказав що ще раз і получить по шапці, то в одного шапка злетіла, правда і в мене шлейка на джинсах порвалась.... Люди проїжджали і ніхто не спинився спитатись що це робиться, що за шарпання на дорозі. Везли і на експертизу і в райвідділ, але коли побачили що я не сперечаюсь по цьому і готовий їхати куди скажуть - відпустили... На другий день знов зупинка. Думаю ну всьо, зараз знов лікувати буду... Підходить і " я перепрошую, бачу не львівські номера, ви проїздом чи в гості, чи не були б такі ласкаві відкрити багажник" Отримав документи, подивився багажник, побажав щасливої дороги і я поїхав... Оце людина закону, а ОЦЕ що на відео бидло!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Козел мент!!! Публічний суд над ним зробити, і опустити на палю, попередньо підвішати за яйця.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Скажи це людям які в АТО сидять.
     
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    В АТО є дуже багато людей, які стояли на майдані щоб якрах такого не було! Щоб мєнти не були пупами землі, щоб дотримувались всі закону... Для перевезення зброї, навярд чи її запакували в якусь Газель з номерами АН і посадили за руль пенсіонера!
     
    Останнє редагування: 29 вер 2014
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Непевно садять за руль амбала в камуфляжі обвішаного лімонками і ще за стікло ставлять табличку "обережно зброя".

    Як на мене то ваділа сам напросився на таке, знаючи нинішню ситуацію в країні міг би вийти і чемно показати багажне відділення а не умнічати і розказувати що він "абязян" що не "абязан".
     
  19. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Слухай, я не ополченец, но на його місці, я б зброю в газелі з номерами АН не перевозив, тому що до таких номерів в першу чергу увага, а тим більше грузове авто... ГАІшник міг би чемно спілкуватись. Я одному гаїшнику вже казав, що вимагати має право водій (якщо він не порушник), а гаїшник має право просити
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1-ше - Адміни, перенесіть, будь-ласка все, починаючи з #231 поста в іншу тему, для подальшого продовження обговорення.

    І по суті: додивився відео до кінця, моя думка - що це не мєнт, а оборотень в міліцейській формі.
    п. 7 ч. 1 ст. 11 Закон України про міліцію:
    у випадках, передбачених законом, складати протоколи про
    адміністративні правопорушення, провадити особистий огляд, огляд
    речей, вилучення речей і документів, застосовувати інші
    передбачені законом
    заходи забезпечення провадження у справах про
    адміністративні правопорушення.
    А як???, щодо Ст. 264 КУпАП?????
    .... і взагалі, вся процесуалка, зі сторони ледарів в міліцейській формі????

    Поточна ситуація в Державі не наділяє особу в міліцейській формі правами Верховного, він повинен у будь-яких випадках (ситуаціях, обставинах та ін.) дотримуватись та діяти згідно Законів України, поводити себе етично та адекватно (!!! бо кожен працівник органів МВС проходить проф.відбір, тести на проф.придатність і т.д.!!!) адже з наших податків формується їх заробітня платня. Вони наші слуги, слуги згідно закону.... і як би це не звучало, але вони повинні допомагати, а не усугубляти, їх в ОВС ніхто насильно не тягнув, вони самі обрали той шлях, і вони не мають жодного морального права глумитися над водієм (особою), знущатися, ображати та застосовувавати безпідставно фізичну силу.

    Карочче, я замахався морально...... Моє ІМХО - реформа мусарської системи!!! Хватить вже того свавілля та неоподаткованих (кишенькових) поборів на дорогах.

    А виною всьому - це ми! Бо ми - накосячим, а потім загладжуємо вину взятками, щоби більше не платити. Знаю свіжий випадок про ст.130 (В.С.Н.) в м.Житомирі (це не зі мною було), людина дала 100 у.о. і всі щасливі. Починати треба із себе, а мусара (станом на сьогодні) - оборотні!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)