Хто чим займається по житті?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем denis1600, 3 гру 2009.

  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Хм... сорі за офф, то типу по темі троха...
    Приємно чути такі теплі слова! А який саме був? Той що компи зависали кожну годину? Чи інший? Чим лікував його тоді, у каспера і веба на той час ще не відросли руки щоб його лапати, тільки в 2000 десь вроді. Ех, аж просльозився за своїх вірусят-дитят, ото молодці, піду напишу ще кілька!
     
    Останнє редагування: 5 гру 2009
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Здається той що з бутом робив маніпуляції, а лікували твоїм ж VirCure.:D
    І що найголовніше всі знали чий то вірус і в якій общазі політеха автор жив, навіть номер кімнати памятали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nazaropel

    nazaropel Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat Wolfsburg Edition
    Клубна карта:
    нема (
    привіт всім ..мені 19 років вчуся в Бучацькому інституті Менеджменту і Аудиту Тернопільська область на менеджера ........з 10 до 16 років помогав татові по робіті ..ходив по автобусі і збирав гроші за проїзд......в 16 пішов на стройку попахав 2 дня надоїло ..сидів ..дома ...потім ..пішов на мойку мив машини ... потім пішов на таксі ..возив дупу три дня ..невигідно ..лишив , а тепер ...Їжджу на вольксвагені LT 35 maxi сама довша база ..розвожу товар ... ) в подальшому ...з менен має бути менеджер ...але то не моє , більше люблю бути блі машини ..і мати якусь роботу звязану з машиною, ато так деколи є ,якщо непроїдуся ,то настрою нема ...таяк наркоман )))) тіко наркоман вколить собі дозу )))ги ги а вколюся їздою )
     
  4. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    :D ну навіть не знаю, що сказати.... (порвало)!!! Батько водій чи з баяном? :D
    P.S. ...може не треба було вчора курити ? ...
     
  5. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Закінчив НУЛП (фінанси) в 2009р., з того ж року працюю в СК БРОБКІЗНЕС...вчусь на післядипломці в Франка на юридичному....помішаний на машинках і робота фактично в більшій мірі з ними і повязана :) + є власний інтернет-ресурс: Західно-Український автобазар
    Халастой і стараюсь отримувати від життя задоволення, незважаючи на трабли та суматоху...
    Ще люблю кататись на ровері :)
     
  6. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    Закінчив ЛДТУ (Луцький державний технічний університет - колишній Луцький Індустріальний інститут від львівської політехніки) у 2006 році з червоним дипломом :)
    Зараз займаюсь своєю справою - Продаж та обслуговування комп техніки та обслуговування та продаж 1С Підприємство. З роботою дуже мало вільного часу займатись свої пасатом, але слава Богу шо хай і є недолікі але не значні )
     
  7. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    Коротко про себе :
    Родився в Советскому Союзі - в добрі сімдесяті роки.
    Навчався в сільській школі , ходив кожен день по 3,5 км в одну сторону.
    Дальше ПТУ 25 - фрезерувальник , рік роботи на Електроні, 2 роки в В/Ч 42709 .ПТУ 25 - електрик. Робота на РВК Електрон . Далі по кілька років - токарем , сл ремонтником,зварщиком.в дев"яностих мав фірмочку по виготовленню взуття . Далі працював в рекламному бізнесі (спочатку виготовлення , потім розробка і проектування візуальної реклами) чим і займаюсь в даний час.
    Маю дружину і сина . Велику і дружну родину.
    І ще дуже люблю своїх ВАГЕНІВ.
    ОТ ТАК.
     
  8. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Я тож в совку родився, тіко ненаю де, помню тільки детдом. Курити, пити і говорити почав одночасно.Вчитися не хтів, пішов в армію, в ВДВ, армія сделала із меня человека, дембельнувся, пішов вчитися (шоб знов не забрали). По жизні разп...здяй, п"ю, курю, чіпляюсь до негрів і ментів, на стайні током вдарило-сказали шо єлектрік:yahoo: Не люблю дві речі - антісімітів і жи...дів, ну ше й нерусь всяку. По буху дуже люблю питати в опонента де він служив, якщо не в ВДВ то бить в морду з криком "За Родину" і співати песню про "насос" (насоставалось только трое.......) Люблю баб, страшно, иногда по 4 рази на день.... Друзям отдам паследню сорочку..... чемно зняту з проходящого мімо тьела....В детстві, коли всі діти мєчтали стать касманавтамі і льотчікамі - мечтав бить сутеньором. да, ше хтів би стать депутатом европарламента (там є ше шо красти і кому обещать).
    Ще я інколи вірші пишу, так для себя.... Ше люблю памурчать внатуре і расказать мєсній шпані почом уголь на Донбассі... Да, ше мені подобаеться тьолка з ночного ларька на Сихові Оксана,я на ній колись женюсь, наверно, якщо 5 дітей народить...А може й не(якщо не народть)...Любімий цвет - цвет стоеврових купюр.....Ше я Борщ люблю, за тарелку Борща с куском сала продам родіну Абрамовіча жи.....дам..... Маю мечту, але вам не розкажу, бо не збудеться.....
    Інколи хочу машину часу, шоб вернутись на 27 років назад і подивитись на своїх батьків....Хоча, те що нас не вбиває - робить сильнішими
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. YuraRut

    YuraRut Active Member

    Авто:
    VW Golf II був :( Шкода Октавія А5
    Народився у Львові, всі свої 24 роки прожив у ньому.
    Закінчив Національний університет "Львівська політехніка" Інститут інженерної механіки і транспорту напрямок автомобілі та автомобільне господарство.
    На даний момент працюю менеджером з продажу автозапчастин на приватному підприємстві. Трошки возимо беушечку від наших західних сусідів "пшеків".
    Дуже люблю спорт, не уявляю себе без нього :) Вболівальник КАРПАТ !!
    Недавно придбав свій перший автомобіль -- VW Golf !! от і опинився тут !!! :)
     
  10. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Народився у Львові, в 2003р. закінчив наш Політех Прикладну математику. під час канікул працював в ремонті електроінструменту(дрелі, болгарки, перфи). зараз працюю в Райффайзен банку Аваль ІТ-шником. Хоббі - трекінг(то в гори з рюкзаками), трохи велопокатушки
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Зайвий доказ, що ті, хто розробляють антивіруси, ті їх і придумують :) Спочатку наплодять заразу, а потім продають антивірі до них. Чим не бізнес. А нові віруси (інших "виробників") ті антивірі не ловлять. І всі дивуються чому чому :) А причина проста: хочеш вилікувати вірус, шукай антивірус тієї ж фірми. Якщо, звісно, доколупаєшся, хто вірус написав - кашпировичі, жнодівці чи може якісь аванпостівці :)

    Без будь-яких претензій до автора повідомлення.
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Народився теж за совка (в добрі 70і) в м.Червоноград, там і закінчив школу, потім з 15и років Львів і Львівський Технікум РадівоЕліктронікі, потім Політехніка (прикладна матіматіка), потім ... і до зара ІТ індустрія. Дружина і троє дітей. Якби не останнє, то не було б у мене VW (перша машина), за яким стараюся слідкувати і не шкодую, що є тут у клюбі... і на форумі ;)
     
  13. Offline

    Offline Active Member

    Авто:
    тимчасово відсутній
    Привіт всім.
    мене звати Мар`яна.
    теж корінна львів"янка.
    працюю на підприємстві , яке займається порізкою та обробкою листового скла і дзеркал, дизайнером-проектантом малюнків на склі,дзекалі...теж оператор плотера (пропозиції по виготовленні клюбних наклейок приймаються :yes: )
    про автівки...
    водійських прав нема,будуть!!
    тим не менше учасник двох дтп :dntknw:
    об"їздила ваз 21011 та opel combo... після реєстрації на форумі захотілось Гольфика поюзати :)

    мрія - сісти за кермо Audi 80 B4...і ще ...але по-секрету :haha: освоїти практику по ремонту і догляду за ходовою та двигуном авто...

    по житті...люблю...(в такій же почерговості)
    свого хлопця,і коханням з ним(благо з цим повезло)))
    швидкість...на даному етапі лише з місця пасажира(сміливості не вистачає..поки)
    холодне пиво в цікавій компанії...
    вдячні очі клієнтів(особливо коли в роботу вкладеш душу)

    кажись все :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Жжжош :) . А фотки є?
     
  15. Offline

    Offline Active Member

    Авто:
    тимчасово відсутній
    про обов"язкову для нових учасниць фоту в бікіні- тема заїжджена :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ого-го... я таки явно щось пропустив і не мало....
     
  17. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Тааааа... :russian_ru:

    От так почитаєш-почитаєш, та і сльозу пустиш: десь у людей і життя цікаве, і почерговість у житті теж нічогенька.
    А тут... Є що згадати - нема що внукам розказати :cry:

    Народилася... Вчилася... Працювала... Працювала... Вчилася... Працювала... Вчилася... Працювала... Купила перше авто!!! Вчилася і працювала... Купила решту... Втратила працю... Що робити? Пішла вчитися далі... А тепер сиджу і думаю: ну закінчу я вчитися... і що далі? І ніякої тобі почерговости!!! :cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Украл, випіл - в тюрму! Украл, випіл - в тюрму! Рамантіка! (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    :rofl::rofl::rofl: З пів слова людина розуміє!!! :rofl::rofl::rofl:
     
  20. Offline

    Offline Active Member

    Авто:
    тимчасово відсутній
    все в житті міняється...все рухається... і почерговість теж :D

    головне друзі....справжні друзі...

    чи не так? :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)