Хто що лиє в бак

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Solaris, 14 жов 2007.

  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    А якщо в паспорті рекомендований бензин RON 91? Заправляю 95 але різниці між 95-92 немає взагалі. Пару раз заправився 95 італійським і машина полетіла. Питання в чому, якщо залити 98, що може статися з мотором?
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    А де ти думаєш його беруть? В Україні нема виробничих потужностей для очищення до окт. числа 98, за бугром він реально дорожчий, ніж в нас, в півтора раза. Думаєш вони 98 собі в збиток продають?
    Тому фероценові присадки рулять, невіриш-викрути свічки і подивись. Я впевнений, шо вони будуть цегольного відтінку!
    _ _ _
    Якшо автомоб. розрах. на 91, то лий 92 і буде тобі щастя! Крім того, є великий шанс шо 92 не бадяжений.
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Раз заправлявся то був з Білорусії потім Угорщина кажись і Румунія
    не думаю шо там бензин дороще ніж у нас.
    До того ж я думаю шо в Європі бєнза дороща не тому шо собівартість її висока. Там скоріше вона дорожча тому шо сплативши всі податки,мита, екологічні збори бєнза стає непристойно дорога.

    Свічки перевірю і відпишусь або навіть фоти викладу, але спершу куплю ключик свічний :)))
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Ще у вартість бензину там закладають податок на дороги, і це правильно, бо їздиш - платиш за дороги, машина рік стоїть - не платиш. А у нас що виходить, той що цілодобово таксує плать так само як і той що 5 раз в рік їздить до тещі по сіль :)
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    як і обіцяв викрутив і сфоткав свої свічки.
    Цегляного нальоту трошки є але я думаю то може бути і від тої бєнзи шо лилась від моменту встановлення свічок я думаю якби ситуація з фероценовими присадками була аж на стільки трагічна нальоту було би значно більше.

    користуючись нагодою хочу спитати шо за нагар на свічках і про шо він говорить??

    в матчасті знайшов шо відкладення сажі можу бути від перезбагаченої суміші або від того шо запалення є пізнє.
    Радять:
    1. перевірити чи не забитий повітряний фільтр (міняв восени не думаю шо так скоро забився)
    2. Перевірити чи справні датчики температури охолоджуючої рідини (треба перевірити)

    ще якісь ідеї ???
     
  6. Балу

    Балу Початківець

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1987
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    єнза нормальна..... але як на мене, великої різниці нема...
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Фіговата суміш, перезбагачена. Лямбду треба перевіряти, ДТОР, ДПДЗ, розпил форсунок (може вони лиють, а не розпилюють) і кут запалювання. Фільтри (повітр. і бенз.) поміняти само собою. Ше можуть бути свічки невідповідні (не для твого двигуна), або старі. Здається на фото NGK BL7(6)P?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    так для справки ва твому пасаті пивинні бути свічки NGK BP6ET,або Bosch W8LDCR, або Champion C6MBC

    я не бачу там червоного нагару, а нагар червоний може бути через сальники клапанів. В тебе незгорає весь бензин, слухай товаріща маркела.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Народ,я від цін офігел, вчора їхав 95-та 5,65 грн думаю та ну небуду заправлятись ще трохи є, а тільки що їду 95-та 5,80 грн, ДП та сама ціна як вам?
     
  10. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    В нас 95 по 5,95 грн. :sad:
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    вже скіль раз переконуюсь - як щр бензин росте в ціні то від того машин на дорогах неменшає.
    Кажуть шо бензин буде по 1 Євро
     
  12. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    А дефіциту на запраках у вас нема? А то кажуть Коломийський хоче показати шо він може.
     
  13. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    ніфіга собі, може це карточки всі тре робити,
     
  14. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Треба щоб хтось від імені клубу у Кабміні перетер на рахунок клубної знижки на бензин :mrgreen:
     
  15. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    кароче пацани переходьте на газ четвертого покоління!
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    то як?
     
  17. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    то інжекторні газові установки які подають газову суміш в кожен циліндер окремою форсункою!
    тобто хаває пропану так як бензи і втрата потужності тільки1-3%
     
  18. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    Дифициту нема. Але ціна коливається від 5,85 до 6,2 грн/л.
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    +1
    Збираюсь, ніяк не зберусь.

    Додано через 11 хвилин
    Власне для економії пального в Україні катаюсь ще на Opel Astra 1.4, гамцяє 6-6,5 літрів
     
  20. 307

    307 Початківець

    Авто:
    VW Jetta TX 1,6 _ 84
    Відповідь: Хто що лиє в бак

    раньше 95, сейчас 92
    на 95 была точно резвее и выпивала чуть меньше
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)