Хто скуповує старі пральні машини

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Nick Wolf, 31 лип 2013.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Так тут не в договорі чи старих пральках питання, а чи чесні ми відносно корпорацій які нас обдурюють і саме головне що українці як нація тут ні причому бо самих себе обзивати жуліками це якось не по феншую......
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я бачу, що людина не бачила світу, не бачила італійців, які за 1 євро подавляться, але таки нажухають тебе, не бачила угорців, це ще ті пройдисвіти. Звісно, не всі, але їх набагато більше при туристах, чим хитрожопих українців при туристах в Україні. Про корпорації я взагалі мовчу, бо інша моя тема показала, як прості люди готові горло гризти іншим простим людям за корпорації, бо мають від них хоч ті 33 копійки.

    То навіщо ж так один на одного? Я вже не в одній темі писав - поки один одному горло гриземо, при владі головні злодії дерибанять все, що належить нам і нашим дітям, пишуть такі закони, коли скоро і пукнути буде коштувати 100 грн. А ми і далі готові один одного гризти за металобрухт. Не туди дурь свою направляєте, колеги, зовсім не туди! Є зайвий час і поганий настрій щось написати комусь? Краще відкрийте сторінки "кровосісів" і пишіть їм туди, все ж буде більше дії, хоч і тоді нічого це не дасть. Але якби так один, другий, третій писав би їм, а не жер горло один одному, то жили б вже давно в іншій країні. Задумайтесь. Чому бачимо ворога лише в ближніх своїх, у сусідах та колегах, коли головний ворог то не вони, а жирдоси в кабінетах та у зрадах різного масштабу.

    П.С. Питання теми в силі, як це не сумно чи смішно комусь. Поки ще на пральки не ввели утилізаційний каналізаційний збір...
     
  3. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Цікава тема получилась.
    Не зовсім згоден з позицією Eller"а, так як вважаю що вона не відноситься в повні мірі до даної ситуації, хоча питання гостро стоїть на даний час, обдурити нас хочуть на кожному кроці.
    я б так само класифікував даний випадок, тим більше можна так зробити
    Тепер по темі... вчора стояв на зупинці чекав маршрутку і бачив оголошення зі змістом такого характеру (людина скуповує старі телевізори, колонки газові ще щось, і пральні машини також були в цьому переліку) якщо прибиральниця не здерла об'яву, тоді завтра напишу в темі контакти.
     
  4. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    дзвонити не пробував, але ось тел. 050 714 08 50.
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    дякую за перший пост по темі, буду пробувати телефонувати.
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я дзвонив - у моєму варіанті він може просто безкоштовно забрати вивезти, щоб місце не займала. Також його цікавить стара радянська техніка, але знову ж таки - я запропонував Електрони, то мають бути з пультами, а на 8 кнопок не цікавить. Тобто неясно нічого, яка ж то має бути стара техніка. Тому поки шукаю далі.
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    якись гнилий тіп, то саме і мені сказав, що якщо мікросхема - то хіба просто сам вивезе..
    шукаю далі покупця
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    За телефон все рівно дякую!
     
  9. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Машинку продано. Продаж разовий, тому телефонів покупця не даю, він тим не займається.
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    В чому фішка скуповувати старі і добиті машинки?
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Мабуть поміняє що треба і продасть комусь, відіб'є вкладене і роботу. Або зніме що працює, двигун до прикладу і щось там буде робити з тим двигуном. Решта на брухт.
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Зараз стільки вторинного ринку, що продати щось вкрай складно, думаю ставити таке на конвейєр тупо.
    Я не думаю, що пралки скуповують із-за чогось цінного як колись швейні машинки Зінґєр ))
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Взяв та й добре. Купляють ж. Або самовивіз роблять. Значить їм це для чогось потрібно. Може він хоче відкрити музей, хто його там знає :)
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Темі ап. Треба позбавитися від одненької.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1) Робоча?
    2) "вертикалка"?
     
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Вертикалка, робоча, АЛЕ тече тріснута і ржава


    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якщо "вірпул", то заберу.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Вірпул. Тобі нашо, гроші даєш?

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Скільки давати? Пиши в ПП, домовимось. Бо я свою наіпнув там дешо і мені треба. Приїду, дам і заберу.
    ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)