З"їзд на Шацьких озерах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем RomanoProddi, 3 чер 2009.

  1. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    так я 100%їду,тільки то тре зясувати на перед щоб я з роботи відпросився на 26червня,а якщо навіть ні то я 27буду десь 11-12год там
     
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Да это обязательно надо выеснить сколько нас всего будет!!!!
    Лутше чтоб все кто поедит отпросилиь на 26-ое число (можно даже выехать после обеда) большой колоное двигатся!!!!! :)
     
  3. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    якщо після обіду то я 100%їду
     
  4. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Такс, особисто для мене бажано виїжджати в пятницю після обіду, а то зараз важко сказати чи вийде відпроситися. Якщо вся банда вирушить раніше, не проблема, під"їду пізніше сам. Особисто мені умови проживання будь-які, можу і з палатками і в доміку аби врешті решт попасти на ті Шацькі, але бажано заздалегідь знати варіанти.
     
  5. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    После 15-ого числа я точно буду знать всюценовую политику по проживанию!!!
    А до этого будем выяснять сколько нас всего едит!!!!


    P.S.Пока без изменений всего нас 7-мь екипажей!!!!!
     
  6. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Dino_grey, я іще з впевненістю 100% сказати не можу! :blush:
    1- робота (хз чи вийде взяти вихідний)
    2- моє д/н в цей час
    3- фінанси ((((
    Думаю до тижня часу все вирішу і дам 100% відповідь, дуже б хотілось метнутись! Я писав, що ідея класна! :good:
    До речі, пропозиція - додати опитування до теми...
     
  7. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Ты давай решай все свои дела и по скорей:pardon:
    А опрос ето лишнее!!!
     
  8. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    люди добрі давайте вияснемо,ті хто не писали вони дійсно не хочуть їхати чи просто криза немає грошей?просто реально хлопці якщо так то думаю щось оптимально можна придумати тобто звістно я не один буду їхати візьму з собою двох людей тай ще буде місце в машині тай в інших буде місце будете змогу підсісти так буде дешевше коли їде в одній машині багато витрат буде менше на бензин ітп.То моя пропозиція:pardon:

    просто реально я ненавязою комусь,звістно кожен має проблеми тай плани,просто якщо так то давайте щось дійсно організуємо щось грандіозне:good:
     
    Останнє редагування модератором: 10 чер 2009
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я просто не зможу фізично, не кажучи вже шо по кишені б"є порядно... Шкода, дуже б хотів поїхати...
     
  10. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я думаю варто вияснити з якою метою їхати туда..
    бо одні говорять про телебачення інші про економ варіант по 4 чоловіка в машині.. шо то телебачення приїде зняти талпу людей біля декількох машин співаючих гімн чи як?

    маю варіант по доміку на свитязі але треба знати скільки людей їде
     
  11. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Я також хочу поїхати, але зможу виїхати тільки після 19,00.
     
  12. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Цікаво а чого їдуть на Шацькі озера, напевне землю орати)))
    А це все можна поєднати, а гімн будем співати взалежності від того як добре буде відпочиватись.
     
  13. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Слушай а ты сам вообше будеш ехать или может хочеш поехать,
    отдохнуть,поторчать покупаться...........и т.д. и т.п. в хорошой компании?????
     
  14. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я думаю що поїду тому і слідкую за темою..
     
  15. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Вот я и говорю "Чем больше народу тем прикольней отдохнем":drinks::russian_ru::hang1:
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    я їду полюбас, якщо дійсно можна домовитись за проживання, то є гуд. просто пізніше дам знати коли маю виїжджати. Я завтикав, що в мене 26-27 захист диплому чи правильшіше свідоцтва........
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Робота
    відпустка в серпні
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Будова і мала дитина тому неїду.
     
  19. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    поки що 50 на 50. пізніше точно дам знати... дуже хочу і робитиму все можливе для цього. якщо їду - в машині буде ще 2 вакантних місця для членів клубу...
     
  20. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Значится так: планую з 26 червня у відпустку, поїду машинкою (дві-три машини, загружені сімями) в сторону моря за маршрутом Львів- Умань(Софіївка) - Первомайськ("Лиса Гора") - Крим (доречі, хто знає де можна розбити табір на березі в Криму та місця варті уваги, буду вдячний за інфу) - Немирів(Південний Буг) - Камянець-Подільський - Хотин(фортеці) - Львів, так шо мабуть доведеться зробити крюк через Волинь, раз така пішла бодяга.
    Так шо я +мої дві красуні +палатка +надувний матрац +волейбольний мяч=VW одиниця, якшо нема заперечень ще +1Оpel одиниця зі схожим набором, можливо ще +1Ford одиниця.
    Якшо хто бажає після Світязя може "падати на хвіст" і долучатися до мандрівки країною. Планую вернутися 6 липня.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)