З"їзд на Шацьких озерах

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем RomanoProddi, 3 чер 2009.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    energy, якщо погода не зхариться - я буду полюбас, просто в дощ не прикол там бути. водку і вдома попити можна. набереш мене, я може допоможу. я того року класно посилився, страус під боком ходив і світязь за 2 метри від хати був, хоч машиною заїжджай, і взагалі супер, правда номеру туда не маю, спробую пробити, але не обіцяю
     
  2. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    маю номерок шикарних хором на Світязі, панянку звати Ніна, місць у неї завались , парядочна, не пє)) її номерок 8/068/2332219 Ніна. у неї доба 35грн!! а умови к у дома! рекомендую
    Я є Юра 80632996444. буду напевне внеї зупинятись...на вихідні сто відсодково їду.
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    а це вже не порядок)))))))))) треба буде навчити......))))
     
  4. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Мене небуде, вибачте в мене обставини так склались.
     
  5. M&K

    M&K Active Member

    Авто:
    Volkswagen Jetta (1,6 PN) 1987
    ХОЧУ КОМПАНІЮ НА ВІДПОЧИНКУ,

    Народ я за їхати на озера. Мене цікавить одна інформація коли виїзжаємо і скільки часу будемо перебувати. Нас четверо і мало дітя. Дата виїзду влаштовує 26 27 29. Мої дані +380677270763 ICQ 340710722. Виїзд планую із Тернополя. Хто відповідальний за поїздку відгукнітся.
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    так і їдемо.
    я тут підписався перший - виходить що я, раз так діло пішло - буду не залежно від погоди.
    мені треба з Дімою побачитись у Львові можна буде якось організуватись, щшоб зі львову разом їхати. але ще не обіцяю.

    ЗАВТРА ПЕКЛИЧКА!!!!!ОСТАННЯ !!!!! НЕ ПРОВТИКАЙТЕ!!!!!!!:ireful:
     
  7. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Я їду, зі мною ще авео. Виїжджаємо трохи пізно в пятницю о 18*00-19*00 бо маєм дочекатися ще одну людину з роботи. Місце для проживання походу вже знайшли (у Світязі). Думаю всі поїдуть раніше тому зустрінемося хіба вже в суботу на озерах. Номер я написав - якщо хтось всіх наших організує на зустріч конкретно вже на озерах - маякніть - БУДУ.
     
  8. M&K

    M&K Active Member

    Авто:
    Volkswagen Jetta (1,6 PN) 1987
    Перекличка коли має бути. І коли ви збираєтесь виїзжати в який день і о котрій годині. З моєї сторони їде два чоловіка я і дружина. Коли виїзжаєте і кудою їдете? Може я приєднався.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2009
  9. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    сього дні перекличка ввечері. давай через Луцьк їдь. чи далеко об*їжджати. я в п*ятницю біля обіду. можна вдвох летіти.
    пі.сі. принаймні зі мною менти тобі - як море по коліна))))))))))))
    номер нижче шукай!!

    НАРОД!!!!!1 ПЕРЕКЛИЧКА ПОЛЮБОМУ, БО ХОЧУ ЗНАТИ СКІЛЬКИ ШАШЛИКУ РОБИТИ НА ВАС!!!!!!!!!!
     
  10. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    сьогодні перекличка...Я все ще їду))))такщо дзвоніть хто там де буде))) якщо що, то я біля озера буду приймати сонячні вани)
     
  11. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Я також все ще їду. Житиму недалеко від бару "Альф 2".
     
  12. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    хм..... я ваше тіряюсь.. зараз буду карту шукати.... де там бари..де там шо...
     
  13. M&K

    M&K Active Member

    Авто:
    Volkswagen Jetta (1,6 PN) 1987
    Народ коли мені виїзжати і хто займається бронюванням місць чи можна замовити житло на місці.
     
  14. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    глянь вище я писав..там є номер жіначки яка здає житло..звони дозамов і всі діла..намістьі найдеш але можеш побігат.
     
  15. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    в самому селі одним нормальний гадюшник - альф. там бикотеки проводять. але все дійство до 1 години ночі. бо бабцям спати треба і корови не дояться від тих писків, криків і музики. раніше було до ранку. саме класно на гряді - там все цілодобово.
     
  17. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Давай контактуй. Зацікавили безкоштовні катамарани і лодки. І де саме це є і які умови проживання (бесєдки, мангали, кухня, холодильник... ), чи є місця на банду 10 чоловік ? А то там де я пробив трохи далеко йти до озера
     
  18. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    це все що ти написав там є!!!!!!!!!!! але номера до нього не маю. зараз буду ритись. я із-за того хочу завтра зранку чи в обід рулити, щоб місця забити
     
  19. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    я то теж житиму під озером але незнаю дето.. там типу вулиця в селі.. тако якщо їхати головною дорогою то з дороги вправо і пішла дорога через все село.. і таким піколом виїжаєш знову на головне дорогу.. прямо бівля табору..здаєтьс яЧайка..а там ще базар якись.. отаке)
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    є ще один номер - 8-097-981-93-95 танюха. там не безкоштовно і до озера трохи пиляти. але з харчуванням можна. там ціла база. а поруч метрів 300-400 живе той мужик, що я попередньо писав, що страус в дворі
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)