загорається лампа тиску масла

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем S@sha, 24 вер 2008.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Це тобі з картера всяка срань лізе. Спочатку треба почистити фільтр в клапанній кришці, потім розібратись чого срань лізе потім міняти шланг
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Юра, ти ж чистив сіточку зовсім недавно. Та й чиста вона була. Шланг треба міняти. Тому і хочу знати номер по каталогу всього навсього :)
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може бути що і чистив... вже не памятаю....бо тільки за останній місяць щось чотири чи пять таких кришок чистили. Думаю що каталожний номер нічого не дасть - замовляти оригінал - то дешевше буде одне колесо купити...))))))))
    Треба підбирати так як підбирав водяний шланг, але він має бути маслостійкий ... або б/у шукати в кращому стані
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Дякую за пораду. Я спочатку так і думав. Але там шланг трійний, якщо видно на фото, тому хіба старий шукати і пробувати руками чи м'який. Та й мій ще донедавна був м'яким, але все одно був весь в маслі. Тому цікаво було номер, може по замінниках щось би вийшло нове
     
  5. vitst11

    vitst11 Початківець

    Авто:
    vw GOLF 3
    піДКажи плз. в мене така ж проблема ( г3, 1,4, 1993 р.в.) при прогрітому заведеному дв. при русі через 100 - 300 м. починає блимати ламп. тиску масла (рівень масла в нормі), коли стою на будь яких обертах цього невідбувається.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)