Заміна бендікса

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Yra Golf3, 29 жов 2008.

  1. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Golf 2, розкажи плз процес зняття, заміни втулок і щіток і який набір необхідного інструменту. Бюджет?
    Дякую
     
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi

    Sasa, Втулки я сам не міняв бо коли вони пішли по пі-ді я ше валявся на лікарняному ліжку. Тоді дружина їздила за рульом і я відпрпвив її з тою проблемою на сервіс. Там вони вже самі ті втулки підбирали або може навіть і не міняли, точно не знаю. А через місяць коли я вже оклигав то стартер ше раз дав збій, о тоді вже я сам робив. То була проблема в щітках... Для розборки знятого стартера потрібна викрутка і ключик на 10, ну і ше молоток. Після розборки стартера зняв щітки і погнав з ними в магазин, там підібрав щітки точно такого ж розміру заплатив за них 16 грн. Далі припаяв тільки ту пару яка була дуже зношена. Проблем не виникло бо по щасливому випадку зносилась та пара щіток що не потребувала припаювання до металевого корпусу. Тобто я просто кусачками на половині мідного проводу обкусив і припаяв туди нову щітку...
     
  3. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    То його вже міняти трнеба, чи можна як вже казали тільки промити?
     
  4. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    треба міняти!!! Я свій промивав від безвихідної ситуації, бо в продажі таких як в мене бендіксів незнайшов.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)