Заміна щепленню двухмасове-на одномасове пасат В6 !

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем vitalik gr, 29 січ 2017.

  1. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Мене більше цікавить питання заміна двухмасове-на однемасове,конкретно хтось стикався,які нюанси можуть бути?
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Нема такого!. Не існує такого!
     
  3. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    мені тоже треба міняти на В5. хто і що може порадити?
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Шо за маячня!?
    Міняється тільки комплектом, ресурс всіх деталей зчеплення однаковий.

    По простому, років 30 тому мені пояснив старий механік: "в тебе як сі правий мешт порвав то ти купуєш один мешт чи пару?"

    Так само як ГРМ міняється комплектом: ремінь та всі ролики з помпою.
    А ти ти Kym ролики, якщо добрі лишаєш старі, по принципу ше походить поки не заклине і рване ремінь?

    Нещодавно дзвонив клієнт, щоб на Опель Зафірі поміняти вижимний, бо зчеплення три місяці тому поміняв на якомусь сто і там сказали, що вижимний ще добрий. Я його послав .... на то СТО де йому то сказали, клієнт не захотів туди їхати... Дивно :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Нещодавно міняли на моєму СТО на такому авто як в тебе на звичайний комплект зчеплення
    Працює без проблем, тільки клієнт казав що спочатку було трохи не звично, бо при рушанні працює трохи жорсткіше.
    Вартість зчеплення та роботи обговорюється індивідуально, тел. мій маєш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Тещо жорсткіше робить то чепуха- (день два привикаєтся,головне щоб рушала без посторонніх дьоргань)!

    Перечитав вже багато,чому німець на поліцію,таксі ітд ставлять одномасові,напевне їм вигідніше виходить чим двухмасові !!
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не однаковий. На кожну деталь є ресурс визначений виробником. Плюс є оцінка зносу деталі. Плюс є статистика поломок. Плюс є побажання самого клієнта. тобто всі речі є індивідуальні. Корзина за звичай витримує дві заміни фередо. Деякі "Гонщики " палять фередо з пробігом 40-60 тис і тоді корзина витримує три заміни фередо. Ціна вижимного роліка відносно ціни фередо і корзини така що ролік міняється завжди, якщо пробіг в районі 100 тис

    Теж все індивідуально і кожна ситуація різна. Все залежить від пробігу і часу за який цей пробіг здійснено. Одні роблять пробіг 100 тис за два роки другі навіть 10 тис не проїжджають. Ремні ГРМ треба міняти по пробігу встановленому виробником, і по часу. Якщо чоловік за чотири пять років проїхав 20 тис то міняється ремінь, хоча виробник встановлює пробіг 100 тис.. Для роліка 20 тис то не пробіг і немає причини міняти. Але звичайно робиться оцінка стану роліка. Помпа якщо вона на ГРМі міняється завжди бо новий ремінь по новому тягне помпу і у 90% випадків вона потече. У тій ситуації що я описував чоловік не хотів міняти ні ролік ні помпу але я його переконав поміняти помпу, а ролік лишили бо пробіг був маленький. Крім того не всі шофери є барани і самі уже мають досвід експлуатації авто і знають що коли міняти.
    Мешти не дуже правильний приклад. Просто більшість СТО працюють по принципу " не шкодувати грошей клієнта" от і міняють все підряд.
    В мене була інша ситуація ... на французі поміняли весь комплект ГРМ з помпою включно. Через два місяці приїжджає з пробігом від заміни 20 тис - помпа потекла. Помпа була якісна відомого бренду. Діло було в суботу під кінець дня. Магазини закриті, а в неділю треба їхати. Чоловік зберіг стару помпу. На його страх і ризик поставили стару - оригінал помпу і вона відїздила ще два роки і десь 100 тис.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    О...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Бачу тема обговорювалася давненько , але зараз мабуть ще більш актуальна . Тема двох масового маховика обговорювалася мабуть на всіх автофорумах. Хочу трошки підняти тему. Коли купував свого турана то читав що власники дизелів шорохаються від слова " Двухмассовий" . І ось це страшне слово добралось і до мене , вже перечитав купу інфи і тепер від тої теорії голова пухне. Люди почали ставити одномасові і від того що під капотом нічого не дзвенить були в захваті і відгуків досить багато позитивних . Але коли читаєш останні відгуки ( теперішні) то потихеньку знову вертаються до двухмаса. Бо пружини фереда не витримують навантаження і впринципі логічно бо їх менше і розташовані блище осі. Але якщо вібрації на одномасовому присутні фактично тільки при рушанні , то двухмасовий може вібрувати і при обертах.
    Хтось з наших форумчан міняв маховик на одномасовий ? І має реальні враження. Ще питання , на маховику , корзині , має бути дата виготовлення? Якщо мій ше рідний і пройшов 250 тис. то найкращий варіант мабуть поміняти комплект двухмаса...
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Міняти все разом на комплект з двухмассовим маховиком і спати спокійно.
    ціна плюс мінус така ж як на комплект переобладнання під одномас. Проблем менше. Комплект зчеплення потім знайти простіше.
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не тільки міняв а була ціла епопея...)))Попав Б5 на якому поляки вже поміняли двухмас на звичайний... взяли стандартний двухмас і пробували поставити ... не влізає коробка на маховик... поставили старий маховик зчеплення ВАЛЕО і все поїхало...питання двухмасового 3000 грн б/у....причому б/у надійніше як новий
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)