Заварка номерної ніші в кришці багажника. Golf 2.

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем MARTINI, 29 тра 2006.

  1. ljosha_syncro

    ljosha_syncro Active Member

    Авто:
    mk2 syncro, turbo&low
    а не простіше підключити до другого каналу сигналки?
     
  2. ljosha_syncro

    ljosha_syncro Active Member

    Авто:
    mk2 syncro, turbo&low
    Скільки бачив гольфів заварених...спочатку ніби все ок. А через під року в них починає все ьріскати і лопати...

    А мені повезло. Мені првезли з бундесу вже заварену ляду. Ідеал. У нас так не зроблять...
    Я лише покрасив і підключив до сигналки
     
  3. ljosha_syncro

    ljosha_syncro Active Member

    Авто:
    mk2 syncro, turbo&low
  4. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    все залежить від майстра
    то як з бамперами в когось лущиться краска а хтось їздить і горя незнає
    Тревел он скільки їздив і нічого )
     
  5. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    З "каркасом" думаю не полушить.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    недобра система...
    Дешевше і простіше підключитись до вільного каналу сигналки, або так як зробив я у гольфі своєму - на панелі була вільна кнопка протитуманок (самих туманок у мене не було) , до неї і підключили соленоїд в багажнику.

    То у кого руки криві, то після нього трісне зразу після покраски. Тому я і писав - РЕБРА ЖОРСТКОСТІ треба наварити на ту пластину, якою буде заварюватись ніша. На мому славнозвісному гольфі (колишньому мому) вже третій рік їздить і нічого не тріскає.
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    MARTINI, а то хіба ти заварював??? чи відразу такий взяв??
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Не я заварював, зварювальник :)

    Коли сталася у мене ДТП і довелося рівняти зад, то я попросив зварювальника зробити мені такий тюнінг. Зробив досить незле. Тільки тормоз лишив мені ту дирку під задній двірник. Двірника в мене там не було ніколи, тому довелося ту дирку при покрасці зашпатльовувати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    ясно.. а скільки забашляв на ті часи??
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    от вже тепер не памятаю, може я десь писав про це на форумі, якшо знайдеш - будеш знати :)
     
  11. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Соленоїд фірми King (продається в упаковці з невел комплектом, типу як ц/з на двері) - 18грн. Його вистачить, бо на Кривчицях був, вроді інших немає??? Чи є ліпші?
     
  12. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Согодні розмовляв з "полісменом" казав що попали ви всі за такі приколи з вісімнадцятого числа. В правилах написано: Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і РОЗМІЩЕННЯ номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.
     
  13. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Да ладно ))))
    Я вже боюся :)
     
  14. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Але з заводу бувають комплектації, коли місце під номерний знак повинен бути на бампері, а в техпаспорті ж не буде писати де повинен бути розміщений номерний знак. так що навіть коли вони щось тобі і почнуть доказувати, можна сказати що це передбачино виробником, і що нехай іде погуляє. так що нема за що переживати.
     
  15. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Бампера в мене вузькі, хотів знак поставити під бампером зправа, а по контуру лампу "неон" помаранчево-червону, а для полісменів ще 2 рідні лампи з кришки багажника. Имхо, воно за рідне не піде. То що петер прийдеться їздити з устарілим багажником? Чи були моделі з "нормальною" кришкою і знаком на бампері?
     
  16. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    допис додано Нині, 00:45
    напевно таки є на форумі полісмени.

    то виходить що кожного жигулика будуть штрафувати через недостатньо освітлений знак.
    а ніхто не міняє номерний знак.


    повинен бути один спереді один ззаді. а де конкретно в правилах ненаписано і в техпаспорті ненаписано, і в бріфі ненаписано.
    Є? чистий? освітлений? тоді гуляй сержантік якщо хоч стати капітаном.
     
  17. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    чесно кажучи я собі думаю як робити то задній номер взагалі не причіпляти.. кинути на полку хай лежить собі.. круто доречі без знака дивиться з завареною кришкою!!!
    доречі є широкі бампери з місцем під знак.. незнаю правда хто їх виробляє..
    в Тревела колись був бампер з нішою але незнаю чи він то сам робив
     
  18. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Будеш їхати без номера (або з номером на задній полці) -відшпіляють гайони і заберуть тачку на штрафплощадку, ми вже то проходили. Бампер з нішою оригінальний іде тільки для кантріка, але він ше з підножками, того варіант відпадає. Його ше й фіг знайдеш. Собі переробляв бампер, робив нішу під номер і зараз роблю підсвітку для нього. Таке щастя виливається під 100 у.е. + перекрас бампера.
     
  19. ljosha_syncro

    ljosha_syncro Active Member

    Авто:
    mk2 syncro, turbo&low
    я планую віддати свій бампер на переробку - доробка губи+ніша під номер+підсвітка. Треба деякий час їздити без бампера. А кришка заварена. Шо робити?
     
  20. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Номер на скотч 3м або саморізи до панелі задньої або на швеллєр, в якості підсвітки можеш приліпити планку з діодами (продаються в магазинах з тазоаратюнінгом). Як тимчас. варант поканає.
    Я он взагалі без бамперів буду змушений їздити, от думаю куди передній номер потулити і як зробити повороти...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)