зїзд на природі

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Travel, 25 кві 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @Elza, а коли ти просто на з'їзд клубу приїдеш?
     
  3. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Точно, там була Лариса :blush: Перепрошую:pardon:Не знаю я вєлікай классікі..ганьба!
    Це дуже важке запитання для мене. Я як Рома- сьогодні одну хоче, завтра іншу )))) Так само і я, сьогодні тут, завтра там... Дуже непостійка кубіта:blush:, вічно десь в гонках, як той Спіді ))) Так що то буде велике свєто, коли Elza приїде на з"їзд))) Можу хіба фотку вислати, щоб на мене подивилися:dirol: і згадали що то за одна...:facepalm:
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ми і так знаєм, із пам'яттю все гуд!
    А, от, якби ти в спідній (хотя, можна без...) білизні зробила, ну-у-у-у, то тоді - зачьот! Навіть лайкну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Романе, схаменисі..... тут во є клуб поціновувачів машинок, а не клуб відвертих розмов і обміну білизняними фото )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Кожен учасник клубу сам вирішує на скільки хоче інтегруватись в життя клубу :)
    ..а хтось з тобою і незнайомий особисто :dirol:
     
  7. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ромку!!! Не позор мене!!))))) Прілічній деффачьці негоже таке пропонувати...Я не фотогінічна :blush: Давай ділом займися, думай хто шашлики бере на природу, хто дрова, хто фляндер....а то мені стісняєш тутки....
    ну може колись і познайомимся ;) коли інтерпретуюсь
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    а що в цей процес входить )? що є вихідним продуктом інтерпретації )?
     
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    та най го шляк втрафит, піду ліпше працювати, від вас ффіг, шо допросишся.
    А по суті: беру казанок еСеСовський (ще німці в ньому варили).
    Чуєте, друзі, може організуємо якусь касу, тобто "вхідний квиток", назбираєм кілька гривників і по-людськи, централізовано, закупимо м'ясидла, риби, хліба і.т.п.
    А вже, всяку мєлочовку, хто що візьме, то і буде до спільної тарілки. Га?

    П/С/ @Elza , якщо надумаєш, то фото надсилай на stklp.lv@gmail.com
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Час, якого мені дуже не вистачає :sad: А може то я просто шукаю відмазку...Якби дуже хотіла, то б знайшла час і приїхала:blush:Треба буде виправитися
    Холєра ясна...прошені такі. Електронку запишу...так, на всяк випадок ;):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Холєра ясна...прошені такі. Електронку запишу...так, на всяк випадок ;):))):)))[/QUOTE]

    Ого!!! Шось буде на елєктронку! Ромку скинеш мені потім:):):). Ельза виправляйся!!!!!
    А де то дійство буде проходити???
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Рома, але то вже за гроші!!! Треба якось крутитися в тому життю, хоч якось заробляти :))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    З мене бізнес-план, всі позиції погоджую з тобою, визначаємось з потенційною клієнтською базою і гойра касу рубати... Жарт.

    А тепер по суті.
    Хлопаки, давайте скинемось по 100 гривників, то буде, як запорука того, хто конкретно поїде, і за то бабло купимо м'яса. Бульбу, хліб, кетчупи, приправи, зелень, тушонки..... і т.п., - то вже візьме кожен індивідуально.
    Одразу пропоную скидуватись комусь на карту, а можна і мені.
    І запускаємо той процес в реалії, бо ми зараз на рівні "посідєть, попіSdєть".
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Я можу бути піар менеджером. Такої реклами зроблю, так на піарю, бабло лопатами загрібати будемо. Головне щоб Ельза не передумала!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    О мля.... а кажуть бізнес власний важко замутити)))) Он за 2 години вже нарісували)))) Ельза ще не надумала, щоб передумати. Хлопаки, не флудьте тему, а то нас забанять. Краще про мнєсо, бульбу пишіть і бла-бла-бла ;)
    пи.си. про бізнес створимо окрему тему- таємну ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    І тільки для своїх
     
  17. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Вставлю і я своїх 5-ть копійок. Якщо збираєтеся на Оселю , то рекомендую їхати на Судову і через ліс . Бо з сторони дамби чи села немає де сховатися від сонця і на острові також . А сонце і залита кабіна може зробити не є гуд. Краще з цієї сторони. І захід в озера кращий 2016-05-29_17-27-43.jpg

    А якщо точніше , то ось тут місце яке мені подобалось найбільше 2016-05-29_17-25-30.jpg

    якщо відгородитись машинами від дороги то багато місця для палаток , получається свій куток. Правда з 10-го розпочинається рибальський сезон. Тому в пятницю вечером можна і не знайти хорошого місця.
     
  18. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Як на мене, мені все рівно де закинути свою бамбукову трьохколінку, аби на природі, аби подальше від міста з його проблемами і поближче до друзів по клубу!
     
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Друзі, які дати на те дійство?

    Давайте, може хай організатор, пан @Travel запрпонує якісь дати, а ми як оптимістично налаштовані будемо підтримувати або прпонувати свої, щоб вибрати оптимальний час.. ?
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    з розташуванням згоден,ми на зелені свята щорічно їдемо на 3-4 дні з ночівлею,тому перевірено 100%
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)