Переписка з ДАІ

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем VladyslaW, 25 лют 2010.

 1. VladyslaW

  VladyslaW Active Member

  Авто:
  VW JETTA II 16V PL-була
  отож, по порядку...

  написав я заяву в ДАІ:

  Начальнику Тернопільського МВ ДАІ
  Підполковнику міліції
  РХХХХХ С. Є.
  ХХХХХХХХХХ Владислава
  Михайловича

  що мешкає Київська обл. смт. КХХХХХХ,
  вул Лісова ХХ кв. 1ХХ
  Заява​
  9 січня 2010 року я з сім´єю у складі чотирьох осіб (я, дружина, син 1998 р. н. та донька 2008 р. н.) їхали з м. Калуш Івано-Франківської обл. до місця постійного проживання власним автомобілем «Фольксваген Джетта» д. н. АІ ХХХХ СЕ.
  Близько 18 години на перетині вулиці 15 квітня і об´їзної дороги м. Тернопіль автомобіль був зупинений працівником ДАІ молодшим сержантом СХХХХХХ Мирославом Мирославовичем ніби-то за порушення мною правил ПДР (перетин суцільної лінії розмітки під час виконання лівого повороту з об´їзної дороги м. Тернопіль на вул 15 квітня). На той момент погодні умови були складними - туман, дощ, перехрестя освітлювалось єдиним ліхтарем, значна частина дороги була вкрита снігом, видимість розмітки була дуже поганою, про що вказано мною у поясненні в протоколі.
  Молодший сержант запросив мене для оформлення документів у приміщення стаціонарного поста ДАІ. Під час оформлення документів звертався до мене фамільярно «Михайлович», на мої прохання прискорити оформлення документів, щоб у автомобілі не замерзли діти, ніяк не реагував, лише через 20-25 хв відповів: «то що, може підете прогрієте машину?»
  Після надання мені для ознайомлення документів я зробив зауваження мол. сержантові про те, що у документах неправильно написано марку автомобіля «Фольцваген Джета» замість «Фольксваген Джетта» на що отримав відповідь: «ідіть вже, гризіть граніт науки, грамотєї»

  У зв´язку з вищезазначеним прошу надати мені пояснення з приводу хамської поведінки Вашого підлеглого, а також фахового рівня працівника ДАІ, нездатного правильно переписати з свідоцтва про реєстрацію ТЗ марку автомобіля.
  Копію «Постанови» додаю.

  Хочу також зазначити, що з точки зору права рішення про ніби-то вчинення мною порушення ПДР з огляду на погодні умови та дорожню ситуацію є сумнівним, і було б спростовано мною, якби справа розглядалася в суді, а не одноосібно працівником ДАІ, особою зацікавленою саме в такому трактуванні події.


  З повагою, ХХХХХХХ В. М.
  на що отримав чудову відповідь:
  ХХХХХХ Владиславу Михайловичу,

  вул. Лісова
  Шановний Владиславе Михайловичу!


  Повідомляю , що УДАІ УМВС України в Тернопільській області надійшла скарга від Вашого імені без підпису та дати написання...


  Відповідно до ст. 8 "Звернення , які не підлягають розгляду та вирішенню" звернення не підписане автором, визнається анонімним і не підлягає розгляду..
  Я У ШОЦІ... ТАКА КЛАСНА ВІДМАЗКА!! ДОВЕДИ ТЕПЕР, ЩО БУВ ПІДПИС І БУЛА ДАТА...


  МАЮ ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ ПОВТОРИТИ ЗАЯВУ, ЗАВІРИВШИ ЇЇ У НОТАРІУСА, А КОПІЮ НАПРАВИТИ В ЦЕНТРАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДАІ....


  ТОБТО, МОЯ ОСОБА ВІДОМА, АЛЕ Я--АНОНІМ...


  ЩО СКАЖЕТЕ??

   
 2. RomanoProddi

  RomanoProddi Місцевий

  Авто:
  WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
  Клубна карта:
  007)))
  я завжди ношу такі бумаги в канчелярію в двох екземплярах. на одному і на другому вони ставлять резолюцію - типу зареєєстровано і вхідний номер. Один залишають собі - другий примірник мені - тоді отмазок таких нема
   
 3. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  ну, якшо ти набрав заяву на комп"ютері, роздрукував і не поставивши власного підпису відправив, то в їх відмазці є логіка
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)