Audi a4b8 s-line zh@rika

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Zh@riK, 18 кві 2016.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Мене справді цікавить причина заміни бо кузов С6 і С8 майже однакові. Всі зміни по кузову зроблені щоб не можна було замінити деталі однієї на другу - я це називаю маркетінговою фігнею. Салон на 90% однаковий. Ходова функціонально однакова. Двигуни різні по паливу, але по розходу і інших показниках майже однакові. система CR уже активно експлуатується з 2000-2002 років на інших марках - тобто не є принципово новою. Так виглядає що Ауді відмовилось від системи PD. FSI - теж непогано себе зарекомендувала. Дізеля з CR найбільше підтягуються під бензин, але все одно бензин є бензин. Ривок з місця на бензині не потребує розкрутки. Ті няшки що ти говориш використовуються не більще 10% по відношенню до використання основних функцій авто в повсякденній експлуатації. Пробіг на машинах +/- однаковий То який сенс платити в чотири рази більше за майже подібну машину.
     
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    кузов b7 на b8. різниця в: двигунах, роках, пробігах, виконанні всередині та ззовні. + продати в європі авто за 3-4 роки - догадайтеся яке буде простіше?
    тут не так як в Україні, на одному авто все життя не їздять
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    та хотів хлоп і купив і правильно,скільки там того життя,я теж хотів і купив,а тепер нехочу нового,ну точніше небачу потреби.Але від Інфініті FX38S в мене шубу завертає і від AUDI 100 SL в с1 кузові,але одне дорого ,а друге знайти неможу,а в хлопа все співпало то і купив !!! щераз ріспект,головне добиватись цілей!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    От в кума все однакове)) C6 i C8 однакове b7 i b8 )) ващє нема різниці, ага, ніякої)))
    Мав би можливіть теж би взяв нову з салону, виглядає b8 шикарно. Взагалі нове покоління ауді впізнається по фарах вночі за пару кілометрів.
     
  5. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    То ти в Україну нею не будеш приїжджати, так як -30 до і так не великого кліренсу, то для України піпец(? Плюс хотів запитати чого пробіг такий великий за 2 з половиною роки в машини (тобто чого не шукав з меншим)? Не боїшся, що вона вже доїжджає своє?
     
  6. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Нормальний пробіг, то в нас привикли - авто 10-20 років а пробіг 150-250 тис
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    з пробігом все гут - то Німеччина. дивився звідки авто пригнали - стояло на обліку в невеличкому містечку, на роботу їздили по автобану - ось і намотали.. я ж сам накручував по 40тис км за рік, а то і більше, їздячи 120км +- щодня.
    буду приїжати в Україну на ній :) - на попередній ж таке саме заниження було
    з меншим - є ризик, що авто було ввалене і стояло довго на ремонті, або ж зкручено, акщо все в шоколаді - менше 100к не получиться
    ні, воно ще своє не доїжає.. ще спокійно викатає і мене і наступних власників )
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Зрозумів (треба міняти свої стереотипи по пробігах) :)
     
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    В нас не має сильно куда їздити багато, бо дороги гівно в основному, і якщо так багато накатувати то буде дуже багато грошей іти на ремонт (я не про ТО, а іменно ремонт).
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    пробіг 170.000
    замінив паливний фільтр.. сам :dance3:
    ще 2тис тому замінив масло (на польському сто, бо ну дуууже треба було міняти), та фільтр повітря на салону

    а тепер про сумне - заїжав у гараж і не вписався з габаритами... ось така пічалька
    [​IMG]
    фарбу відтер, загинів критичних немає, якщо буде толковий бляхар - то може обійтись і без шпаклівки, але трошки підмалювати крило і бампер треба буде...
    буду робити то в польщі, думаю попаду на 200 американських гривень.. ((
     
  11. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    а
    ПІЧАЛЬКА
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Судячи по фото то без шпаклівки не обійдешся...хіба в живу воно інакше виглядає. Ти роби як в Греції - розчинником витерти гаражну фарбу на авто, монтировкою через дерево витягнути що можна і так помятим їздити)))) до наступної печальки))). головне щоб не ржавіло
     
  13. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Й.пересете..
     
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Печалька так печалька, то як ти так? В тебе ж там купа місця, не треба з поворотом заїжджати. Чи ти вже в самому гаражі до чогось притерся?

    А шпакльовку думаю треба буде, не багато але треба буде, так як ти зігнув арку крила, як би трошки примяв десь в середині крило то так, але тут арка :sad:
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    підлатали мою "кривеньку качечку"
    таки було вирішено поставити нове крило.
    маляр дуже добре підібрав фарбу (що коштувало трохи грошей), тому малювалось тільки крило, і трошки бампера + на бампері перехід безбарвним лаком.
    підїжав і до інших малярів і до офіціалів - всі в один голос казали - малювати крім крила - двері і капот і чуть не весь бампер..
    ось результат
    [​IMG]
    чомусь на фото є різниця у відтінку між бампером і крилом, але вживу того немає, і при світінням ліхтариком під різними кутами.
    я задоволений роботою.. правда ціна тої маленької помилки - дуже висока ((

    а ще, проїхав вчора 250 км, середній розхід 4.5л ) завідуєм молча ))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Кинь в приват скільки ... окремо крило і робота -для орієнтування... нікому не скажу))))
     
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Юра, робилось в Польщі біля Кракова, тому ціни явно не для порівняння з українськими.. тому нікому і не буду розказувати. якщо порівнювати з цінами по Польщі - то дуже економно получилось +- :)
    скажу лиш ціну на крило - 100баксів (то разом з доставкою)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    був своїм папєлацом в Хорватії
    [​IMG]
    загалом намотав більше 3к км...
    дорогою в Хорвашку порадував середній розхід
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А в місті який розхід, якщо динамічно рухатись?
    imgs-115180.jpg
     
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    більше 8 не получалось..
    але якщо тапок в пол від світлофора до світлофора - то 10 получалось. так прикольно, але мене не пре дьоргати мафинку.. тому спокійно їжджу
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)