Придбав Скірокко, приймете в клюб??

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем scirocco'85, 5 жов 2009.

  1. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    Привіт всім..... ось купив недавно собі скірокко 85 року , 1.8 мотор, білого кольру машина, не дуже сильно розбираюся у фоксвагенах.... вона розібрана зараз , планую її перефарбувати.... я закинув відео в ютуб... внизу ссилки, хто що думає про моє авто??? є деякі пошкодження по кузову, зокрема, зліва вмятина біля дверки, і спереду справа біля лонжерона, але він сам цілий тільки бризговик пошкоджено... відео з телефона, так що якісьт так собі...))))

    http://www.youtube.com/watch?v=8ZZi8afy4rE

    http://www.youtube.com/watch?v=zCUiXYqI04k
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    це питання треба винести на порядок денний. сесія скоро відкриється і президія на позачерговому засіданні прийме рішення))))))))))))))))))))):D(ги-ги)

    Ласкаво просимо.!!!!! Але, якщо Сірка не відновиш - сам знаєш)))
    пі.сі. дійсно, хтось колись писав, що скоро ВВ клуб перетвориться на ВВ Сірко клуб))))))
     
  3. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    Дякую!!! мушу відновити ... і то скоршим часом))) а хтось може якусь цікаву інфу розшифрувати з того номера що на кузові??? там на відео я зняв....
     
  4. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    http://www.vw-club.ru/vw/vin/
    Тамка мало би бути.
    Закидай фоти Сірка в форум. Обговоримо... Порадимо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    фото, скоро будуть, позичу нормальний фотік, і скину)))) а яка середня ціна на них, якщо не важко, може хто назвати??? моя не була бита.... але її треба довести до пуття.... я дав 1500 уе...... не забагато, як на теперішній час???
     
  6. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Я звичайно не профі, але шось аж занадто дешево як на "не биту". Щось тут не так.
     
  7. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    у друга брав .... ))
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Давай номер кузова - гляну
     
  9. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    щось твій друг не цінить такі авто (цеж класика),якщо піднімеш того Сірка ціни тобі не буде.В клубі є багато власників таких машин,вони тобі допоможуть його зібрати.
     
  10. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Ну що ж друже... Ти попав! Для початку потрібно буде тобі описати комплектацію машини: двигун, коробка, модифікація (GT,GT,GL,GTX,Scala, White Cat), чи є обвіс, в якому стані салон, що з передньою панеллю, в якому стані лонжерони, чи цілі пороги, що з геометрією кузова, як справи з крилами і оптикою, в якому стані бампера, в якому стані стакани?
    Маєш знати що основне в цій машині - це кузов, крила, оптика, бампера. Все решта можна дістати.
    На перший погляд машина жива, але їй трохи дісталось. Можна сказати що покупка вигідна, але май на увазі що машина чекає рихтовки і малювання, якщо сам не маляр, то готуй бабоси. На око 1400 у.о. піде на малювання і рихтовку, вроді передній правий бік битий і там треба витягувати роботом.
    Порада задні гальма барабанні не відновлювати, а поставити дискові, якщо і так збирався обновляти, то на одне вийде.

    Не намагайся зробити з сіроки тазік з адскім тюнінхом :diablo: . Ти не далеко, а ми приїдемо і руки повідриваємо за калхоз, нас у Львові багато. Будеш чемним - будемо всіляко помагати порадами і запчастинами. Цю машину не потрібно тюнінгувати. В такому стані як зараз, її потрібно привести в оригінальний вигляд. Далі будеш думати як її прокачати.

    Головне щоб руки не опустились, сірока культова і клубна машина, її треба любити і вона відповість взаємністю (повір, багато людей вірять шо в тій автівці є душа :yes: ). На цій машині їздять не тільки сопляки і маладьож котра не має бабосів на щось краще, в Європі цю машину тримають в гаражах як машину вихідного дня і просто відпочити старші поважні пани. В Львові нас штук 12-15, всі в принципі один одного знають. Будеш ділитися планами та вивішувати на форумі результати робіт - будеш у команді. Бо нема гіршого ніж мати рідкісну машину і не знати більше нікого хто цим агрегатом володіє.

    P.S. То типу для натхнення - http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=2898
     
    Останнє редагування: 6 жов 2009
    • Подобається Подобається x 4
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Міксонофу зачот, все правильно. От тільки якшо хлопака думає, чи не забагато 1500 за машину, то припускаю, шо у нього і нема бюджету на те, аби відновити сірка в оригіналі. Бюджет цей перевищує ціну покупки в рази. Тому є побоювання, що в хід підуть запчастини з тазів, обвіси з вушьмьорки, фари від москвіча, покраска пензликом в гаражі і тд і тп, короче заточка під ацкій мустанх :) словом, це ти добре зробив, що попередив його на рахунок відривання рук за калхоз, нехай не розслабляється :) і підтримує звязок з бандою, тут і порадами і джалізом поможем як можем
     
  12. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Підтримую усіх. Вітаємо в клубі. Успіхт у нових починанях і терпіння.
    Головне не колхось, я тебе прошу. Краще почекай, підзбирай і купи оригінал.
     
  13. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    дякую всім що дружньо відкликаєтеся! я не є прихильником колгосп тюнінга)))) навіть навпаки.... ось посидів внеті і оприділився і тим що хочу бачити по завершенні відновлювальних робіт)))) повторюся що той удар передній прийшовся на бризговик, лонжерон навіть не зачепило, так що надіюся що обійдеться поваркої того бризговика.... крила трохи коцані, але мені мають дати номер дядька з під Чернівців, що має деталі з сіроки... то я в нього ще підзатарюся крилами ... і т.д. із тих деталей що не вистаячає: 1. фари, 2. торпеда (але попередній хазяїн дав торпеду від а6 ауді, спробую її запхати, якщо погано вийде то буду шукати рідну... ) 3. сідушки. 4. ришітка радіаторна.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    обвіс є , але не по всьому кругу..... навіть менше того є лише пороги , задні арки, передні арки колишній хазяїн порізав трохи, бо він хотів ставити такий дутий плистиковий бампер спереду...
     
  15. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Бажаю успіху і відчуття реалізму! :gamer:

    Диски на фото просто прекрасні, але профіль не для нашого міста )))) Сіроко досить жорсткий, як і подобає бути спорткарам. На такому профілі ти його розтовчеш враз. Ну і згадай трамвайні рейси на городоцькій!!! Волосся на ногах дибом від них стає!!!

    А... ну і спойлер дарма здерли... це фетіш у сірокко... ІМХО

    ти приходь на з'їзд... поп'єм пива... безалкогольного )))))))))))))))
     
    Останнє редагування: 6 жов 2009
  16. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ну. . . в Чернівцях, як не помиляюсь, колій трамвайних немає, ну а таких, як на Городоцькій - ніде немає.
    Як будеш у Львові - також особисто буду радий бачити на з'їздах.
     
  17. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Авторські права на цю фразу залишаю за собою :)))
    Scirocco 85, ти не один з 1+1 :) (фраза не моя)
    Я зараз взявся за відновлення Скірокко мк1 1979 р.в.
    Насправді тебе чекають чи малі випробування в плані терпіння та фінансів.
    Гадаю якщо випробування пройдеш успішно то результатом будуть задоволенні всі, а особливо ти!
    Бажаю успіхів!
    можеш бути впевнений, що всі скірокери клюбу тобі допоможуть!
     
  18. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    "із тих деталей що не вистаячає: 1. фари, 2. торпеда (але попередній хазяїн дав торпеду від а6 ауді, спробую її запхати, якщо погано вийде то буду шукати рідну... ) 3. сідушки. 4. ришітка радіаторн"

    а чим сідушки не айс? на відео вроді рікаро
     
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ця - Моя....... ги-ги )))))

    це, що на зображенні ти собі вирішив взяти за ціль???Мету???
     
  20. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    гии ) шось я промахався з рельсами і Чернівцями... але там, в далеких і прекрасних Чернівцях теж "направлєній" хватає :sad:

    Натхнення тобі! вот! і ше кілограм терпіння ))))))))))
    Чекаєм в гості
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)