Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    )))
    ти мене не розчаровуєш - ти зі своїм змістом, що пишеш не більше ніж пусте місце для мене ;) а про те, що продається, якщо ти живеш в Німеччині, то тебе ,гівнюка, просвічу як з такими салагами доходять спільного знаменника в Штатах - скажеш, чи сподобалось, бо ти крім обсирання реально логічної сукупності не дознаєш - треба тобі це опанувати...
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    о вєлікій і всєумний, я тєбє благодарен за вашоє прізнаніє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче, повторяю, я з комарного!
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    слухай, а може піди ти в поліцію? хоч хтось буде в епіцентрі повій..
     
  5. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ..подій тобто
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ооо, а тепер рекомендую почитати що говорять нові копи про то все.. жесть!
    шукайте за іменем у фейсі
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      62 КБ
      Переглядів:
      287
    • Подобається Подобається x 1
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Де ти там побачив жесть... нормальна реакція людини яка з цивільної роботи, яка регулюється КзоПом попала на воєнізовану, яка регулюється статутом. Там де єзброя там завжди інакші відносини між людьми ніж там де немає зброї. Чоловік ще того не усвідомив
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Та й писав явно не рагуль...
     
  9. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    І ти відмовився? :)
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дізель, сорі, але ти пишеш якийсь брєд. Такі якісь закиди до поліції, ніби то тебе вони і пригощали марихуаною! Якщо ти, курва, такий свідомий громадянин, то набираєш 102, повідомляєш про правопорушення і сідаєш подалі спостерігаєш. Якщо копи приїхали і не розігнали тих наркоманів, тоді йдеш на форум і пишеш про "цезраду". Ти ж не викликав копів, правда?
     
  11. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Хто відмовився? Жартуєш?
    Трава була зачьотна глянь як Його пробило на умняк :))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Він хоче щоб вони як бабки сиділи в кожному дворі на лавочці і були в курсі хто за кущами курить і чій підвал грабанули :))).
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    ех, пацанва..
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ні не викликав, мені вони не заваджали.... я шо в якесь ГО записався? - ні! Їм (поліціянтам) дали сім "косариків" на місяць - хай працюють, а я сплачую податків за себе та своїх працівників в цілому - фінансово їх ПІДТРИМУЮ! Хай батрачать, салаги!
    П/С/ для комента: я ніколи не працював на мєнтів і теперішніх поліціянтів, я сплачую податки, хай відпрацьовують. Якого хєра, мене в 20-х числах болить голова де взяти бабло на податки, хай патрулюють..... ніфіга сє, я буду їх забезпечувати, і ще їм на "тарілочці приносити результат", а піся в них не злипниться від ледарства?
    так, бо інколи, влуплю півасіка на стоянці і пробиває.....
    хоча, той пункт можна регульнути, а саме, можу не писати..... можу не розважати Вас.... продавайте - купуйте, може ті теми цікавіші???....
    н.і.н.а.х.ал.я.ву. і оцет - с.о.л.о.д.к.ий!, що то закопіpaste?
    повія серед повій не приживеться, тому не мели фігні, йди сам туди.

    Так, порозважались і хватить, а тепер трішки по дійсності:
    для прикладу:
    1) постійно (часто) присутній на каналі Zello "lvivAM", хто не знає, то той канал розшифровується як "Львівський автомайдан".... що лунає в ефірі каналу? - а лунають голоси таксистів (5-6 чоловік), і щоночі одне й те саме, типу "Луганська, Наукова, Стрийська - без подій!!!" і так, щодві-щотри години, при цьому чути в ефірі сигнали програми таксі "AutoMobil".
    Так от, чуваки, що то за брєд? Я теж "катаюсь" в таксі і ситуація зовсім не схожа на ту, що на каналі говорять.
    2) .... не хочу вже нічого писати, вхарило, напишу якось, згодом.

    А кого цікавить, як трава гребе, то пєтляйте в мою тему про Гольфа, читайте, як я, йому зрадив, і як мене погребла трава, навіть не трава а болото, бо це вже інша історія.....
    даю ссилочку, но не в Колиму, а на тему:
    http://www.volkswagen.lviv.ua/threads/avto-dieselja757-vw-golf2-1-6d-jp-4t.11974/page-13
    пост #243
     
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну тобто, коли буде 5 чоловік вночі в тебе під стоянкою гвалтувати якусь дівчину, то викликати 102 не обовязково, ти ж не поліціянт, на них не працюєш і на блюдечку не принесеш їм... Нехай патрулюють... Нехай біля кожного дерева стоять... Пожежників тоже не викликати, нехай самі бачать дим і їдуть до нього, і т.д....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    та це пздц, дізель, ти розчарування року
    як можна таку херню писати???
    але ж ти напевно пишеш, бо так і думаєш, такий світогляд.
    клініка
     
  17. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    казав ж, що забакланять ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ну і для чого це питання?, що за агресивність чи "правильність"?
    А тепер, спробую, пояснити свою позицію (для особливо обдарованих, а також для тих, хто читають по буквах, а не вникають у суть. Або, модливо, я не чітко, не зрозуміло написав те, що хотів донести):
    Коли будуть гвалтувати, то звісно повідомлю на 102, бо це злочин проти людини, це злочин, наслідки котрого несуть травми чи смерть, і т.п.
    А от, коли, людина сама шкодить своєму здоров'ю, це вже інше (маю на увазі планокурів, пияків та іншу наволоч).

    Наведу такий приклад зі свого життя: ще років, приблизно, 2 тому. В мене в під'їзді на сходовій площадці постійно ушивались наркомани. Спочатку їх ганяв, коли не стало сил з ними боротися, викликав міліцію. Приїхали, навіть, була слідчо-оперативна. Приїжджали з Личаківського РВ. І приїжджали вони доволі часто, майже щодругий вечір. Заяви подавав на місці, але виявилось, що їх ніхто не фіксував. А одного разу, взагалі, неуповноважена особа (водій, навіть без звання) брав пояснення. Відповідно, я обурився. Мені, запропонували приїхати в РВ і там написати заяву. Я, дурак, поїхав.... а далі, все як, в анегдоті: приїхав написати заяву, а вони-піда_ри, мене закрили за те, що їх "лахматив", потім - на Наукову на освідчення, там виявилось, що я не бухий, а вони взяли і втекли.
    Маразм, шо нє?

    а що, до того було зачарування?
    та "хэрня" - це висловлення моєї особистої думки чи відношення до чогось (когось).
    так, я так думаю.
    так, мій світогляд відрізняється від твого.
    якщо в людини думка чи то погляд відрізняється від твоєї, то це не значить що людина іпанута.

    п/с/ 19.10.2015р. знайшов (перехрестя Личаківська-Пасічна) автомобільний держ.реєстраційний номерний знак ‪ВС2987ЕЕ, інфу опублікував в фейсбуку на Варті1, минув вже тиждень з того часу, ніхто не звернувся. А вчора ввечері, допомагав евакуйовувати один автомобіль, була поліція, і користуючись нагодую віддав їм. Тому, знак забирати у Львівському упр.поліції.
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чим більше ти пишеш - тим більше на тебе будуть дивитися баранячими очима. Тому лишається лише тролити і спамити і ржати з дурних відповідей ))
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    по ходу діла жаба заразила "Маразмом" ще кількох
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)