Таврія 1998 року (DAEWOO!!)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 26 вер 2017.

1. marchello

marchello Active Member

2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт.
    Тут пару слів напишу про свою Таврію 1998 року, застала якраз коли власником була Daewoo (лейбу сфоткаю і викладу при нагоді). Ще стоїть коло хати, часом їжджу (рідко), продавати не спішу бо ще для мене трохи тепла як перша машина.

Ну п-корейці нічого від себе не додали, однак чув що вимагали від наших працювати за нашими ж вимогами. Наприклад, наші могли зробити кузов і лишити на цілу зиму на вулиці, на весну пофарбувати і скласти. Потім, ясно, через пару років проступає іржа. П-корейці за таке били по руках і при них машинки були якісніші.

Написати вирішив, бо пару тижнів не заводив і потім пробую - акумулятор сів, хоча йому тільки рік. Ніч заряджав, поставив в машину - все ок. І так вже пару разів було. Тепер стараюся кожні декілька днів завести машину, прогазувати на нейтралці трохи і тоді глушити. Не знаю, чи то так має бути, чи щось все-таки треба поправити аби не втікала енергія.

2. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Norco Charger 3.0, 2014
    Клубна карта:
    000111
    Шо писати, фотки показуй хоча б :)

3. marchello

marchello Active Member

Знайшов одну. При нагоді ще покажу.

Вкладення:

4. marchello

marchello Active Member

Кришка капота була біла і я сам фарбував балончиком ))

5. Олег М.

Олег М. Аксакал

VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ТАЯВА!

6. Sebastian del Maar

Sebastian del Maar Місцевий

Golf 4 Highländer
    ти балончиком капот пофарбував щоб при аварії його не відірвало і не позрізало голови пасажирам?

• Подобається Подобається x 1
  7. Vexler

Vexler Місцевий

Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    той бородатий міф про відрізані голови)))) в реальності такого не має.

8. marchello

marchello Active Member

Всьо там ок, бо (1) дуже не розженешся в принципі і (2) там взагалі гальма слабі (особливо зрозумів коли порівняв з Кадіком), хоч і міняв диски, тому і не хочеш дуже пробувати розганятися. А так - прохідність супер, їздили по Карпатах з купою речей на багажнику, брав гори 50 градусів і більше!

Здається, зрозумів чого розряджається акум. З одного боку будинку кущі і там живуть коти, які скачуть на мою Таврюсю. З другого боку будинку ростуть каштани, які якраз розродилися і каштанчики падають на машину. Регулярно спрацьовує сигналізація. Треба якось знайти і підкрутити датчик удару, щоб не реагував на такі штуки.

9. MARTINI

MARTINI Добрий Адмін

Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Norco Charger 3.0, 2014
    Клубна карта:
    000111
    Нашо там сигналізація? Таврія сама своїм виглядом відлякує зловмисників

10. marchello

marchello Active Member

Анекдот:
    - Хлопе, нашо ти закриваєш на колодку ту свою Таврію, хтось думаєш її візьме?
    - Та во раз не закрив, то залізли в салон і там накакали! :)))

• Смішно Смішно x 1
  11. marchello

marchello Active Member

Раз поїхали в парк, лишили Таврію за кущами і пішли гуляти з дітьми. Виламали замок на лівій дверці повністю, а на правій наполовину. Ну і там центральний замок в мене, так що виламали тільки "обманки". А якби сигналізації не було, відповідно центрального замка теж, то вже би залізли. Не знаю, що там хотіли взяти, бо магнітола бюджетна за 300 грн і її ще треба постаратися відкрутити, бо я шурупами по-народному закрутив. Може хотіли взяти покататися. Одним словом, сигналізація мусить бути.

12. Sebastian del Maar

Sebastian del Maar Місцевий

Golf 4 Highländer
    за неофіційною версією сьогодні біля Лос Анджелеса Хью Хеффнер на такій ж таврії врізався на швидкості 30км/год... не вижив, відірвало голову.. Вот йому і розкажи що то міф...
    Скорбимо за старим Хеффнером..

• Безграмотно Безграмотно x 1
  13. AlexW

AlexW Початківець

VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    Та у нього зростеться, Таврія не на того напала...

• Безграмотно Безграмотно x 1
  14. vovik07

vovik07 Active Member

Passat B3
    Взагалі сигналізація споживає не багато енергії , а от магнітофон достатньо. На скільки памятаю в Таврії не має положення ACC в замку запалення. Якщо провід АСС автомагнітоли підєднаний до +12 постійно то магнітолла може споживати до 4 А. Яб надив поміряти тестером. Моя магнітола розряджає аккумулятор за 2-3 доби , якщо не відєднювати АСС.

• Корисно Корисно x 1
  15. marchello

marchello Active Member

Їздить моя Таврія на 92 бензині. Цікавлюся на всякий випадок, хтось знає, чи 95 можна теж лити?

Чіпляю фотку з лейбою ДЕУ.

Вкладення:

16. Zh@riK

Zh@riK Місцевий

VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    лий соляру, вона дешевше :rock::)))

• Смішно Смішно x 1
  17. marchello

marchello Active Member

Таке-во хто видів? То є брелок сигналки з епохи динозаврів. Здохла сигналка. Маю запасний брелок, теж не робе. Ну тобто брелки світяться діодами, але машина не реагує. Наніч натискаю зсередини на дверках кнопки і захлопую. Коли тре кудись мені на ній, то відкриваю багажник, дотягуюся на дверці до кнопки і витягую.
    Навіть не знаю до кого з такою старою сигналкою звертатися. Мо хто шо може мені вповісти, га?

Вкладення:

18. marchello

marchello Active Member

Так і їжджу поки що. Може справа в запобіжнику до сигналки, тільки без руля де саме він є.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)